Gönderen Konu: Nur eczanesi topikal finasterid  (Okunma sayısı 17586 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Nur eczanesi topikal finasterid
« Yanıtla #15 : 23 Ocak 2024, 00:10:15 »
umarım sonucu bizi mutlu eder.
çok şükür Rabbime dökülme resmen sıfır.hic kalmadı.sakaklarda killanmalar çok ve gitgide büyüyorlar.sukurler olsun çok memnunum.insallah bu şekilde devam eder.ben şahsen bunu uzun süre kullanmayı dusunuyom.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 23 Ocak 2024, 00:15:33 »
çok şükür Rabbime dökülme resmen sıfır.hic kalmadı.sakaklarda killanmalar çok ve gitgide büyüyorlar.sukurler olsun çok memnunum.insallah bu şekilde devam eder.ben şahsen bunu uzun süre kullanmayı dusunuyom.
sizin adınıza sevindim inşallah daha da iyi olur saçınız

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Drt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 23 Ocak 2024, 07:36:47 »
Tüm kafaya yayıyor musunuz? Ben 7 aydır topikal fin kullanıyorum.Vertexim kapandı.Şimdi syni yere kullanmaya devam ediyorum ama genel dokulme de devam ediyor.Tum kafaya yayamıyorum

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #18 : 23 Ocak 2024, 10:00:28 »
sizin adınıza sevindim inşallah daha da iyi olur saçınız
saol inşallah hepimizin istediği gibi olur
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #19 : 23 Ocak 2024, 10:03:14 »
Tüm kafaya yayıyor musunuz? Ben 7 aydır topikal fin kullanıyorum.Vertexim kapandı.Şimdi syni yere kullanmaya devam ediyorum ama genel dokulme de devam ediyor.Tum kafaya yayamıyorum
tabikide tüm kafaya yayiyorum.ozelliklede şakaklara dermastamp sonrası uyguluyorum.ama sadece şakaklarda kullaniyom dermastamp.
  • Yaşınız 36

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 23 Ocak 2024, 19:48:51 »
tabikide tüm kafaya yayiyorum.ozelliklede şakaklara dermastamp sonrası uyguluyorum.ama sadece şakaklarda kullaniyom dermastamp.
her gün sürüyor musunuz kafanızı yıkadıktan sonraa

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #21 : 23 Ocak 2024, 20:16:48 »
her gün sürüyor musunuz kafanızı yıkadıktan sonraa
her gün sürüyorum ama hergun kafami yikamiyorum.kafami hep sabahları yıkıyorum.aksamlarin2 günde 1 falan konazol şampuan ile yıkıyorum bazen 3 günde 1 o şekilde gidiyor
  • Yaşınız 36

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 23 Ocak 2024, 20:44:41 »
her gün sürüyorum ama hergun kafami yikamiyorum.kafami hep sabahları yıkıyorum.aksamlarin2 günde 1 falan konazol şampuan ile yıkıyorum bazen 3 günde 1 o şekilde gidiyor
ANLADIM HOCAM NORMAL ŞAMPUAN NE KULLANIYORSUNUZ

Drt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 23 Ocak 2024, 20:57:20 »
Topikal finasterid tek basina aşiri etkili.Verteximi muazzam toparladı.Ama tum kafama yayamadigim icin dokulme önlerden oluyor

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 23 Ocak 2024, 21:02:19 »
Topikal finasterid tek basina aşiri etkili.Verteximi muazzam toparladı.Ama tum kafama yayamadigim icin dokulme önlerden oluyor
tüm kafanıza neden kullanmıyorsunuz ? ayrıca yan etki oldu mu

Drt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 23 Ocak 2024, 21:10:22 »
tüm kafanıza neden kullanmıyorsunuz ? ayrıca yan etki oldu mu
Saçım uzun.Sadece tepeye kullanirken bile yarisi saçta kalıyor.Ayrica tum kafaya uygulamak yuzey alanini cok artirir ve sistemik emilim belki oralden daha fazla olur.%0.25 kullanıyorum gunde 0.5 ml civarı.
Yanında xpecia gunde 2. Cinsel anlamda sıkıntım hic yok.Sadece idrar sıklıği bazen artiyor sonra geçiyor.Onun dısında belirgin bir şey yaşamadım

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #26 : 24 Ocak 2024, 17:17:42 »
ANLADIM HOCAM NORMAL ŞAMPUAN NE KULLANIYORSUNUZ
ben 15 yıldır zeytinyağı sabunu kullanıyorum başka birşey asla kullanmam konazol hariç tabi.sizede asla tavsiye etmem başka bir kozmetik şampuan asla kullanmayın hepsi hikaye
  • Yaşınız 36

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #27 : 24 Ocak 2024, 17:19:15 »
evet baya etkili ben tüm kafaya yayiyorum.hicde yan etki görmedim sizede tavsiye ederim
  • Yaşınız 36

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 24 Ocak 2024, 18:46:18 »
evet baya etkili ben tüm kafaya yayiyorum.hicde yan etki görmedim sizede tavsiye ederim
2 3 ay sonra ben de tecrübelerimi paylaşırım etkisi bakımından

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #29 : 24 Ocak 2024, 23:54:52 »
Teşekkürler saçı olan biri olarak dökülmeyi durdurmak için kullanıcam inşallah iyi gelir. Birde masaj aleti buldum onunla birlikte kullanmsyı füşünüyoum
lütfen deneyimlerinizi buradan paylasirmisiniz
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram