Gönderen Konu: Nur eczanesi topikal finasterid  (Okunma sayısı 17604 defa)

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Nur eczanesi topikal finasterid
« Yanıtla #60 : 07 Şubat 2024, 21:43:57 »
yagli olmasinin nedeni diger siradan karisimlar gibi sadece propilen glikol alkol ve su yani sira listede de belirttikleri gibi 6 cesit bitkisel yag icermekte etken madde yani sira.keza yanma hissiyati icerisindeki azelaik ve isirgan biberiye, cay agacindan olacaktir.20 damlami kullaniyorsunuz gunde 1 kere. iyice calkalamayi unutma bi de

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 08 Şubat 2024, 06:36:14 »
yagli olmasinin nedeni diger siradan karisimlar gibi sadece propilen glikol alkol ve su yani sira listede de belirttikleri gibi 6 cesit bitkisel yag icermekte etken madde yani sira.keza yanma hissiyati icerisindeki azelaik ve isirgan biberiye, cay agacindan olacaktir.20 damlami kullaniyorsunuz gunde 1 kere. iyice calkalamayi unutma bi de
Kafa derisine uyguluyorum lakin tabiki sacada nüfus ediyor hemen hemen 20 damla tekabül ediyor yağlar olduğu için her sabahta saçı yıkamak zorundayim sabah bir kasinma olmadı ilk etapta yanma olmasi biraz dusunsurse de evet bu etkenler yanma yapıyor losyon pek taraftar değilim aslında ekime biraz daha sıcak bakıyorum lakin bir şans vereceğim.

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 08 Şubat 2024, 06:38:16 »
Eczanede saolsun akşam yazmama ragmen açıklamalı msj atmış teşekkürler sana da dostum konular hakkında bilgi sahibi olmamıza rağmen tecrübeye dönünce insan geriliyor malesef 🤦🏻🤷🏻‍♂️

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #63 : 08 Şubat 2024, 09:33:37 »
Dostum bir sorum olacak sana efam yaptım çünkü biraz ben nur eczanesi Fin kafein ve azaleik karımı yaptırdım.ilk gün dermarolsuz yaptım buna ramen bir acıma ufaktan yanma yaptı biraz olur deri var saçımın dibinde kepek ufaktan var tabiki ama minox kullanırken de byle yanma vs olmuyordu sizdede oluyor mu bana tavsiyen varmı moral bozuldu çünkü yağlı losyon bide
yanma hissinin sebebi azelaik asitten kaynaklı.bendede oluyor azelaikli losyon kullandığımda.ama bu iyiye isaret
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 08 Şubat 2024, 16:41:22 »
yanma hissinin sebebi azelaik asitten kaynaklı.bendede oluyor azelaikli losyon kullandığımda.ama bu iyiye isaret
[/quot

Umarım öyledir bu sefer zamam kaybı olmaz bizim için teşekkürler

Kelonidas

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #65 : 09 Şubat 2024, 19:32:11 »
ben nur eczanesinden aldığım min Fin karsimi losyon kullanıyorum ise yarıyor.sakaklarda bile çok tüylenme kıllanma başladı

Hocam sen normal minoxilde mi kullaniyorsun
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Fin, prozinc plus, xpecia,biotin 5000(haftada 2)

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #66 : 09 Şubat 2024, 19:49:53 »

Hocam sen normal minoxilde mi kullaniyorsun
kardeşim ben 14 yıldır min kullanıyorum zaten ama saclar baya gerilemisti sonra bu finansteride losyonunu kullanmaya karar verdim.nur eczanesinden alıyorum normal minoxilin içine yarıdan fazlasını karıştırıyorum. Azelaik asitte ekledim yani eczaneye eklettim. Şu kadarini soylim çok etkili yani bende inanılmaz işe yaradı.ustelik yan etkide yok
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Kelonidas

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #67 : 09 Şubat 2024, 19:51:17 »
Çok iyi hocam valla
  • Yaşınız 25

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #68 : 09 Şubat 2024, 19:53:09 »
  • Yaşınız 36

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #69 : 09 Şubat 2024, 19:53:49 »
Buda son hali daha Nedim çok şükür elhamdulillah
  • Yaşınız 36

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #70 : 09 Şubat 2024, 19:54:52 »
Son fotoyu bugün çektim ikisinede iyice yaklaşıp bakarsın anlarsın demek istedigimi
  • Yaşınız 36

Kelonidas

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #71 : 09 Şubat 2024, 19:55:23 »
Buda son hali daha Nedim çok şükür elhamdulillah
Valla çok güzel yapmış bende normal Fin yanetki yaptı diye Fin+min losyonu aldım. Umarım faydasını görürüm
  • Yaşınız 25

Kelonidas

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #72 : 09 Şubat 2024, 19:56:12 »
Son fotoyu bugün çektim ikisinede iyice yaklaşıp bakarsın anlarsın demek istedigimi
Sakaklari baya iyi toplamış
  • Yaşınız 25

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #73 : 09 Şubat 2024, 19:58:20 »
Sakaklari baya iyi toplamış
usta fotolara yakinlastirda bak.ilk fotoğrafta gördüğün gibi saçların rengi falan iyice gidikti.sonra Rabbime şükürler olsun ki bu Fin losyonu buldum ve sonuna kadar devam insallah
  • Yaşınız 36

Kelonidas

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #74 : 09 Şubat 2024, 20:00:17 »
usta fotolara yakinlastirda bak.ilk fotoğrafta gördüğün gibi saçların rengi falan iyice gidikti.sonra Rabbime şükürler olsun ki bu Fin losyonu buldum ve sonuna kadar devam insallah
Evet doğru ama sakaklar da baya iyi toparlanmış
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram