Gönderen Konu: Nur eczanesi topikal finasterid  (Okunma sayısı 17350 defa)

Eser Memlük

• Yeni üye
  • *
Ynt: Nur eczanesi topikal finasterid
« Yanıtla #165 : 12 Mayıs 2024, 18:12:28 »
Türkiyede majistrali ortaya çıkaran ilk isimlerden biri Ahmet Nezihi Pekcandır gerisini tanımam, adam herkese faydalı olsun, bu işi adam gibi yapamayanlar için majistrali nasıl hazırlanır diye forumu bile var, Nur eczanesi benim fikrimce amatör bir majistral satan yer, bu benim fikrim saygı duyarsın duymassın sana kalmış. Ve senden rica ediyorum artık konuyu uzatmayalım.Kibar yaklaşımın içinde sana teşekkür ederim.
hacı peki sen ne öneriyorsun foruma bakın demişsin bayadır bakıyorum 3 eczane çıktı karşıma birisi kayseride diğeri şişli fulya eczanesi diğeride Nur eczanesi

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #166 : 12 Mayıs 2024, 19:13:45 »
hacı peki sen ne öneriyorsun foruma bakın demişsin bayadır bakıyorum 3 eczane çıktı karşıma birisi kayseride diğeri şişli fulya eczanesi diğeride Nur eczanesi
Ahmet Nezihi Pekcan majistralin Türkiyedeki babasıdır.Bi hekime reçete ettirip ama reçeteyi şart koşuyor Ahmet Bey ondan alabilirsin.Konya Pekcan Eczanesiyle iletişime geçmen lazım ama kargoyla yolluyorlarmış az önce sordum kendisine.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #167 : 12 Mayıs 2024, 19:15:29 »
Ben bi kere söyledim bidahada sormayın burası reklam yapma yerine dönüyor sonra,hoş olmayan durumlar ortaya çıkmasın.Sen sorduğun için sordum ordan al da demiyorum sadece benim fikrim bu yönde bu adam majistralin babası kendi zannımca.

vardal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #168 : 19 Mayıs 2024, 19:42:35 »
Şimdi ben de kendi kullandığımı söyleyeceğim de korktum fikir beyan eden eczane elemanı oluyor konya pekcan eczanesi dışında :D

Eser Memlük

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #169 : 04 Haziran 2024, 20:44:05 »
Şimdi ben de kendi kullandığımı söyleyeceğim de korktum fikir beyan eden eczane elemanı oluyor konya pekcan eczanesi dışında :D
Söyle ya hocam ne olacak :) faydasını görebildin mi o önemli

vardal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #170 : 04 Haziran 2024, 22:50:36 »
Söyle ya hocam ne olacak :) faydasını görebildin mi o önemli

tabiki söylerim o işin şakası. ben faydasını gördüğümü düşünüyorum.

konu aşmıştım bakabilirsiniz oraya da
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=35340.0

solüsyonu kayseri sümer eczanesinden alıyorum karşı ödemeli kargoluyorlar. direkt olarak görüştüğüm kişinin bilgilerini de verebilirim isterseniz, burada paylaşmak ne kadar uygun olur bilmiyorum

karaprens

• Full Member
« Yanıtla #171 : 05 Haziran 2024, 10:47:01 »
Ahmet Nezihi Pekcan majistralin Türkiyedeki babasıdır.Bi hekime reçete ettirip ama reçeteyi şart koşuyor Ahmet Bey ondan alabilirsin.Konya Pekcan Eczanesiyle iletişime geçmen lazım ama kargoyla yolluyorlarmış az önce sordum kendisine.
Benim anladığım kadarıyla, Ahmet Nezihi Pekcan konyadaki pekcan eczanesinin sahibi değil mi ? Aynı zamanda kendi sitesinde saçla ilgili majistral formüller bulunan kişi bunlara topikal finde dahil. Formülün altında kendi ismi bulunan eczane ilgili formülün reçeteye yazdırılmasını istiyor? Topikal fin oranlarından anlayan doktoru nereden bulupta reçeteye yazdıracaksın ? Bana saçma geldi açıkçası. hazırlamayacağın majistral formülü sitede paylaşıp altına eczane bilgisi yazmanın ne mantığı var ?

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #172 : 05 Haziran 2024, 12:57:39 »
Beyler köpük haline getirilmiş finasterid jelde mantıklı Şişli Fulya eczanesiydi sanırsam

vardal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #173 : 05 Haziran 2024, 19:21:40 »
Benim anladığım kadarıyla, Ahmet Nezihi Pekcan konyadaki pekcan eczanesinin sahibi değil mi ? Aynı zamanda kendi sitesinde saçla ilgili majistral formüller bulunan kişi bunlara topikal finde dahil. Formülün altında kendi ismi bulunan eczane ilgili formülün reçeteye yazdırılmasını istiyor? Topikal fin oranlarından anlayan doktoru nereden bulupta reçeteye yazdıracaksın ? Bana saçma geldi açıkçası. hazırlamayacağın majistral formülü sitede paylaşıp altına eczane bilgisi yazmanın ne mantığı var ?

tam olarak istediği oranların olduğu bir reçete değil, sadece ilaçların yazılı olduğu reçete istiyor.

amaç, dermatolog tarafından en azından teşhisin konulmuş ve tedavi için ilgili ilaçların yazılmış olması.

Eser Memlük

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #174 : 18 Haziran 2024, 14:53:53 »
çok şükür Rabbime dökülme resmen sıfır.hic kalmadı.sakaklarda killanmalar çok ve gitgide büyüyorlar.sukurler olsun çok memnunum.insallah bu şekilde devam eder.ben şahsen bunu uzun süre kullanmayı dusunuyom.
Hocam merhaba sizin son durum nasıl fotoğraf alabilir miyiz ben topikal minox kullanıyordum şimdi de topikal finas ile desteklemek istiyorum yardımızına ihtiyacım var... Bir de sizin bununla açtığınız bir başlık vardı linkini bulamadım

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #175 : 19 Haziran 2024, 00:54:57 »
Hocam merhaba sizin son durum nasıl fotoğraf alabilir miyiz ben topikal minox kullanıyordum şimdi de topikal finas ile desteklemek istiyorum yardımızına ihtiyacım var... Bir de sizin bununla açtığınız bir başlık vardı linkini bulamadım
son durum çok şükür iyi.fotoyu bırakıyorum aşağı.dokulme günde 20-25 tel civarı ama gerileme hiç yok.bu arada imzandaki tedaviyi aynen uyguluyorum bilginiz olsun.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Eser Memlük

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #176 : 19 Haziran 2024, 01:24:07 »
son durum çok şükür iyi.fotoyu bırakıyorum aşağı.dokulme günde 20-25 tel civarı ama gerileme hiç yok.bu arada imzandaki tedaviyi aynen uyguluyorum bilginiz olsun.
Topikal finas işe yarıyor diyorsun maşallah saçların daha da iyi olmuş

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 25 Haziran 2024, 22:34:25 »
...

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #178 : 25 Haziran 2024, 22:38:58 »
.
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2024, 02:14:36 Gönderen: Fenerlim1907 »

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #179 : 26 Haziran 2024, 11:10:51 »
Evet fark var.yeni saclar çıkmaya başlamış gibi duruyor.tabi daha iyi bir ışık altında çekim olsa net anlasilacak
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Facebook Twitter Instagram