Gönderen Konu: Kireçli sulara dikkat  (Okunma sayısı 152 defa)

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kireçli sulara dikkat
« : 14 Ocak 2024, 18:33:06 »
Arkadaşlar ben son zamanlarda dikkat ettim şimdi ben ankaradayim burda duş alınca saçlar dökülüyordu fakat ne zaman baba evine gitsem orda duş alsam dökülme olmuyor bunu cok iyi gözlemledim artık kendi evimde duş almıyorum egzama da bitti ben meseleyi buna bağlıyorum siz de farklı yerlerde farklı sularda duş alın bir deneyin en önemli sorun aslinda suymuş

Alper1

• Sr. Member
Ynt: Kireçli sulara dikkat
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2024, 19:31:36 »
Arkadaşlar ben son zamanlarda dikkat ettim şimdi ben ankaradayim burda duş alınca saçlar dökülüyordu fakat ne zaman baba evine gitsem orda duş alsam dökülme olmuyor bunu cok iyi gözlemledim artık kendi evimde duş almıyorum egzama da bitti ben meseleyi buna bağlıyorum siz de farklı yerlerde farklı sularda duş alın bir deneyin en önemli sorun aslinda suymuş
Farklı sularda duş almak nasıl mümkün olabilir hocam :) Suyun geldiği yer belli. İçme suyuyla her gün duş almak isteyen olursa bir şey diyemem ama :D
  • Yaşınız 22

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2024, 20:10:21 »
Farklı sularda duş almak nasıl mümkün olabilir hocam :) Suyun geldiği yer belli. İçme suyuyla her gün duş almak isteyen olursa bir şey diyemem ama :D

Klor ve kireçlenme farkı
  • Yaşınız 36

teketek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2024, 11:19:15 »
:)

Facebook Twitter Instagram