Gönderen Konu: Ekim için acele mi ettik  (Okunma sayısı 2148 defa)

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim için acele mi ettik
« Yanıtla #31 : 15 Nisan 2024, 21:54:30 »

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 16 Nisan 2024, 07:26:54 »
Durum bu

DutyKan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 16 Nisan 2024, 07:37:06 »
merhaba takviye kullanmadınız diye anladım, minoxil gibi saç serumu da kullanmadınız mı?
  • Ekim Tarihi: Mart 2024
  • Ekim Merkezi ismi Arşimed
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 16 Nisan 2024, 09:02:54 »
merhaba takviye kullanmadınız diye anladım, minoxil gibi saç serumu da kullanmadınız mı?

Hayir dostum hiç bir şey kullanmadım kan sulandiriciyi 10 gün kullandım başka hiç birsey yok bende yan etkisi fazla oluyor o tarz ilaçların minoxil 10yil önce kullandım saçlarıma çok iyi geldi fakat çarpıntı ve şiddetli baş ağrısı yaptı

metesz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 16 Nisan 2024, 11:01:56 »
Xpecia ilaç değil yalnız gıda takviyesi vitamin. böyle bir yan etkisi olduğunu ilk defa duydum. Geçmiş olsun.
hocam ben de 2 haftaya yakın bir süre kullandım takviyeyi ama içinde bitkisel östrojen ve cüce palmiye olduğundan tıbbi ilaçlar kadar olmasa da hormonlarla oynuyor özellikle 1. Haftadan sonra bayağı güç kaybı, karamsarlık yaşattı bıraktıktan 1.5 hafta sonra falan eski haline döndü binde bir yan etkidir belki ama bende de oldu bu etkiler

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 16 Nisan 2024, 11:11:10 »
hocam ben de 2 haftaya yakın bir süre kullandım takviyeyi ama içinde bitkisel östrojen ve cüce palmiye olduğundan tıbbi ilaçlar kadar olmasa da hormonlarla oynuyor özellikle 1. Haftadan sonra bayağı güç kaybı, karamsarlık yaşattı bıraktıktan 1.5 hafta sonra falan eski haline döndü binde bir yan etkidir belki ama bende de oldu bu etkiler

Her insan aynı değildir, sorun yaşamayan bilemez ayni semptomlar bende de oldu o haldeyken dünyanın en güzel saci olsa kaç yazar

metesz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 16 Nisan 2024, 14:28:29 »
Katılıyorum bu arada saçlarınız çok güzel olmuş güle güle tarayın sürece göre gayet hızlı ilerlemiş gibi

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 16 Nisan 2024, 14:37:43 »
Katılıyorum bu arada saçlarınız çok güzel olmuş güle güle tarayın sürece göre gayet hızlı ilerlemiş gibi
Teşekkürler yaptığım tek şey hergun yikamak ve kafa masaji

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 20 Nisan 2024, 23:31:17 »
Merhabalar tek tük sivilce çıkıyor bu normal mi

metesz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 21 Nisan 2024, 00:13:43 »
Normal hocam özellikle 3. Ay ile 4. Ay arası çıkıyor benim bir de üzerine sivilce çıkan yerlerde saçım dökülmüştü çıkmayacak sanmıştım ama aynı noktalardan yavaş yavaş çıkmaya başladı ön çizgi hizasında olmuştu olurda sizde de olursa bilin ki geri çıkıyor

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 21 Nisan 2024, 08:28:09 »
Normal hocam özellikle 3. Ay ile 4. Ay arası çıkıyor benim bir de üzerine sivilce çıkan yerlerde saçım dökülmüştü çıkmayacak sanmıştım ama aynı noktalardan yavaş yavaş çıkmaya başladı ön çizgi hizasında olmuştu olurda sizde de olursa bilin ki geri çıkıyor

Sizin kac ay oldu ektireli

metesz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 22 Nisan 2024, 08:50:36 »

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 23 Nisan 2024, 23:32:20 »
Evet arkadaşlar bunlar kullanacağım ilaclar

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 23 Nisan 2024, 23:34:23 »

Xpecianın öyle bir etkisi yok diye biliyorum. hangi şampuanı ve losyonu kullanıyorsun

Facebook Twitter Instagram