Gönderen Konu: Ekim için acele mi ettik  (Okunma sayısı 2188 defa)

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim için acele mi ettik
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2024, 23:21:56 »

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2024, 23:22:47 »

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2024, 23:24:41 »
böyle bir ön çizgi istyorum inşallah yaparlar

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2024, 00:37:25 »
yaş kaç hocam? 30 yaş üstü isen ekim için geç bile kalmışsın demektir.
beklemenin bir faydası olmaz hatta zararı olur.

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2024, 12:08:03 »

Yaş 32 dökülme yok gibi birsey genel olarak saçlarım ince telli Xpecia diye bir ilaca başladım oda beni mahvetti ansiyete atağı geçirdim hormon dengesiyle oynadığı için cok kötü oldum biraktim onuda

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2024, 16:10:58 »
Yaş 32 dökülme yok gibi birsey genel olarak saçlarım ince telli Xpecia diye bir ilaca başladım oda beni mahvetti ansiyete atağı geçirdim hormon dengesiyle oynadığı için cok kötü oldum biraktim onuda

Xpecia ilaç değil yalnız gıda takviyesi vitamin. böyle bir yan etkisi olduğunu ilk defa duydum. Geçmiş olsun.
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2024, 17:58:31 »
Teşekkürler gıda takviyesi grubuna nasıl girebilir bu ilaç anlamıyorum hormon baskilayici resmen bu yan etkileri gören yalnızca ben değilim buna benzer yan etkiler görenlerin yazılarınida okudum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2024, 20:38:59 »
 ekim için doğru zaman.on ekimi muhakkak doğal eken bir yere ektir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 12 Ocak 2024, 20:42:02 »
ekim için doğru zaman.on ekimi muhakkak doğal eken bir yere ektir
Araştırmalarım sonucu akl klinikte karar kıldım en öne hiç ekmezler muhtemelen yanlara ederler 2bin greft yeter gibi

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Ocak 2024, 02:11:15 »

Ne gibi zararları olur ?

S7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 17 Ocak 2024, 18:00:22 »
Gerçekten nasıl bir zararı olabilir merek edici doğrusu

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Ocak 2024, 22:42:24 »
Gerçekten nasıl bir zararı olabilir merek edici doğrusu

çoğu kişi bunu ya gözlemyemiyor yada düşünemiyor heralde .bir defa saç derisinin en önemli fonksiyonlarından bir tanesi saçı beslemek .derinin içinde saç olmayınca haliyle saçıda beslemeye çalışmayacağı için zamanla incelecek ve kanlanmasıda bozulacak .vücut akıllı kardeşim ne zaman nasıl hareket edeceğine duruma göre dokuların hatta hücrelerin karar verme mekanizması var .kullanılmayan organ zamanla körelir gibi düşün .
anlaman için bir kaç örnek vereyim  :) geçenlerde diş implabtı için görüştüğüm diş hekimi yakın zamanda eksik olan yere implant yaptırmazsan o bölgedeki kemiğin eriyeceğini ve implant şansımı bu yüzden kaybedeceğimi söyledi .kemiğin içinde implat olursa o bölgeyi stimüle ediyormuş ve kemiğe bana lazımsın mesajı veriyormuş.
 .örneğin iktidarsızlarda erken ölüyor istatistiklere göre çünkü artık sen işe yaramazsın mesajı veriyor beyin   :) gibi gibi
örnekler çoğaltılabilir. sadece bu dediklerime göre değil gözlemlere görede tamamen saçsız alanlara ileri yaşta ekim yaptıranların sonuçlarıda pek iyi olmuyor.
genelde seyrek ve kalın telli çıkan saçlar sizinde dikkatinizi çekmiş olmalı .ileri yaşta tamamen saçsız olupta çok geç ekim yapanların sonuçları hiçmi dikkatinizi çekmedi . çoğunun ince telli çıkan saçı nerdeyse yok .tel tel çıkan seyrek ve çirkin bir görüntü oluyor .sebebide saç derisinin donörden alınan zayıf telleri beslememesi..

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Ocak 2024, 19:45:52 »
çoğu kişi bunu ya gözlemyemiyor yada düşünemiyor heralde .bir defa saç derisinin en önemli fonksiyonlarından bir tanesi saçı beslemek .derinin içinde saç olmayınca haliyle saçıda beslemeye çalışmayacağı için zamanla incelecek ve kanlanmasıda bozulacak .vücut akıllı kardeşim ne zaman nasıl hareket edeceğine duruma göre dokuların hatta hücrelerin karar verme mekanizması var .kullanılmayan organ zamanla körelir gibi düşün .
anlaman için bir kaç örnek vereyim  :) geçenlerde diş implabtı için görüştüğüm diş hekimi yakın zamanda eksik olan yere implant yaptırmazsan o bölgedeki kemiğin eriyeceğini ve implant şansımı bu yüzden kaybedeceğimi söyledi .kemiğin içinde implat olursa o bölgeyi stimüle ediyormuş ve kemiğe bana lazımsın mesajı veriyormuş.
 .örneğin iktidarsızlarda erken ölüyor istatistiklere göre çünkü artık sen işe yaramazsın mesajı veriyor beyin   :) gibi gibi
örnekler çoğaltılabilir. sadece bu dediklerime göre değil gözlemlere görede tamamen saçsız alanlara ileri yaşta ekim yaptıranların sonuçlarıda pek iyi olmuyor.
genelde seyrek ve kalın telli çıkan saçlar sizinde dikkatinizi çekmiş olmalı .ileri yaşta tamamen saçsız olupta çok geç ekim yapanların sonuçları hiçmi dikkatinizi çekmedi . çoğunun ince telli çıkan saçı nerdeyse yok .tel tel çıkan seyrek ve çirkin bir görüntü oluyor .sebebide saç derisinin donörden alınan zayıf telleri beslememesi..

ilginç bir  yaklaşım bana mantıklı geldi açıkçası.

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Ocak 2024, 20:00:14 »
Bugün ekim gerçekleşti 3bin greft ettiler

Facebook Twitter Instagram