Gönderen Konu: İzmir MedicalHair Dr. Sibel Ulusan 4318greft; 5 ocak 2024 yaş 39.  (Okunma sayısı 12201 defa)

özkan Babatutmaz

• Jr. Member
  • **
çok kaliteli bir saç ekimi olmuş her anlamda sibel hocamızın eline sağlık tek başına ekim bitiyor valla büyük emek ve çok kaliteli ekiyor izmir deki saç ekimcilere de keşke biraz ders verse
milleti perişan ettiler

Değerli hintell hocam öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim sizden bunları duymak ayrıca moral oldu benim için. Diğer ekim yerleri için demişsiniz gerçekten çok haklısınız ben 2 aydır bir fiil forumdaki paylaşımları inceliyorum ve olumlu olumsuz tüm ekim merkezlerinin sonuçlarını inceledim izmirdeki. Ve forum sayesinde doğru kararı verdiğimi düşünüyorum umarım sonucu da iyi olur benim için. Sizlere tekrar bu formu oluşturduğunuz tecrübelerinizi de paylaşarak  yaptığınız yorumlar için tekrar çok teşekkür ediyorum.

monoblok

• Hero Member
İzmir de ki sibel hanım ve zafer hoca hariç saç ekmeyi bilen bir tane kaliteli merkez yok
Daha göremedik izmirli için araştırmak çok önemli yoksa kötü vaziyet siz bu forumu bulup izmirde ki en iyi saç eken merkezi seçtiğiniz için şanslı sayın kendinizi
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

özkan Babatutmaz

• Jr. Member
  • **
İzmir de ki sibel hanım ve zafer hoca hariç saç ekmeyi bilen bir tane kaliteli merkez yok
Daha göremedik izmirli için araştırmak çok önemli yoksa kötü vaziyet siz bu forumu bulup izmirde ki en iyi saç eken merkezi seçtiğiniz için şanslı sayın kendinizi

Evet çok haklısınız çoğu insan daha ucuza yapan yerler var çok pahalı yaptırmışsın gibi şeyler söylüyor. Benim için önemli olan iyi sonuç almak ucuz yaptırarak daha kötü bir sonuç alıp pişman olup tekrar yaptırmakta var. Öyle yerlere yaptıranlara da saygı duyuyorum bütçe de zorluyor ama bu saç işi riske atılacak bir durum değil, benim için en azından öyle

özkan Babatutmaz

• Jr. Member
  • **
12. Günden merhaba sanırım kabul dökümü tamamen bitti diye düşünüyorum. Fin+biotin+çinko takviyelerine devam ediyorum. Süreç nasıl ilerliyor ve yapmam gereken başka şeyler var mı tecrübeli arkadaşlar yorumlarlarsa sevinirim. Herkese mutlu günler dilerim

Seven

• Sr. Member
Saç ekilen alan da problem yok sağlıklı bir saç ekimi süreci umarım güzel bir sonuç alırsın zor süreci atlattınız. Kullandığınız takviyelerde gayet güzel

Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

özkan Babatutmaz

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun sibel hoca gayet kaliteli güzel bir saç ekimi gerçekleştirmiş ön çizginiz ve saç ekim sıklığı çok güzel olmuş beğendim umarım sonucunuz da güzel olur.

Monoblok teşekkür ederim inşallah sonucu da güzel olur 🙏

umutat3s

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun

özkan Babatutmaz

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun

Umutat3s teşekkür ederim 🙏

aslan0313

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim ve donör alanı traşlanmış kalan saçlar uzamış şuan komik bi görüntü olmuş o kenardaki saçları kesebiliyor muyuz hocam böyle kalmak zorunda mı

özkan Babatutmaz

• Jr. Member
  • **
Ekim ve donör alanı traşlanmış kalan saçlar uzamış şuan komik bi görüntü olmuş o kenardaki saçları kesebiliyor muyuz hocam böyle kalmak zorunda mı

aslan0313 traş için birşey söylemediler olur mu bilmiyorum konu hakkında bilgisi olan söylerse sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ilk bir ay sadace makas ile traş uygun olur
Global Moderator

özkan Babatutmaz

• Jr. Member
  • **
ilk bir ay sadace makas ile traş uygun olur

Şuan için makas ile kısaltabilirim yani değil mi hintell hocam yanlış anlamadım yoksa 1 ay bekleyip öylemi kesim yaptırayım. Şok dökülme ne zaman başlıcak onuda bilmiyorum

Birde hintell hocam fin+biotin+çinko takviyelerine devam ediyorum başka birşey kullanmama gerek var mı minoxil yada xpecia falan. Son bir sorum da 1 ay bebek şampuanı kullanıcam ondan sonra normal şampuan kullanabilşrmişim, şampuan konusunda bir tavsiyeniz var mı

zlatanovski

• Jr. Member
  • **
Geçmiş olsun kardeşim   bir yıllık bir yola girmiş durumdasın  başlangıcın çok güzel  hayırlı olsun

özkan Babatutmaz

• Jr. Member
  • **
Geçmiş olsun kardeşim   bir yıllık bir yola girmiş durumdasın  başlangıcın çok güzel  hayırlı olsun

zlatanovski teşekkür ederim. Evet uzun bir süreç umarım sonucuda güzel olur 🙏. Kabuklar yeni döküldü şok dökülmeye bekliyoruz bakalım.

Regent

• Jr. Member
  • **
Teoe bölgesi çok yoğun çalışılmış bence çok iyi olmuş

Facebook Twitter Instagram