Gönderen Konu: AHMET TOSUN The Hair Clinic 26.12.2023 / Saç + Sakal 5.100 greft  (Okunma sayısı 7812 defa)

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnşallah hocam inancımız var daha iyi olucak merakla beklemedeyiz.

İnşallah. Şok dökülmeyi bekliyorum. Ufaktan başladı gibi.
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba çevrimiçi arkadaşlar. Çok yardımcı oldunuz açıkcası bana. Acayip öneriler sundunuz. Hangisini yapacağımı karar veremedim. Teşekkürler tekrardan!!!

16. Gün resimleridir.
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kabuk sonrası görüntü çok iyi
16 gün olmuş
şok dökülmede hafiften başlar
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kabuk sonrası görüntü çok iyi
16 gün olmuş
şok dökülmede hafiften başlar

Aslında biraz geriden geliyor resimlerim. şuan 22. günümdeyim. birazdan paylaşırım resimleri.
buarada evet dökülmeler başladı. 2 günde bir ozon yağı sürüp masaj yapıyorum. orda geliyor elime dökülenler.

genellikle düz ama arada baston yada L şeklinde gelen dökülmelerde oluyor. acaba L ve baston şeklindeki
dökülmeler sıkıntı mı sence?
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintell bi yorum yapsa ne güzel olacak :)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Kafan olmasa güzel adamsın

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun hocam.Kabuk dökümü sonrası görüntü çok iyi.Umarım istediğiniz gibi sonuçlanır  :) Hintel bende çok bekliyorum ama daha sıra bize gelmedi sanırım :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ekim gayet güzel yapılmış ,donör alanda inanılmaz hızlı toparlamış .yalnız muhtemelen ikinci bir ekim gerekebilir açıklığın çok fazla çünkü .umarım buna gerek kalmaz.
Global Moderator

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam.Kabuk dökümü sonrası görüntü çok iyi.Umarım istediğiniz gibi sonuçlanır  :) Hintel bende çok bekliyorum ama daha sıra bize gelmedi sanırım :)

Teşekkürler yorumun için.  Çıtayı fazla yüksek tutmamakla beraber güzel olacaktır diye düşünüyorum😀
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekim gayet güzel yapılmış ,donör alanda inanılmaz hızlı toparlamış .yalnız muhtemelen ikinci bir ekim gerekebilir açıklığın çok fazla çünkü .umarım buna gerek kalmaz.

Yorumun için teşekkürler. İnan senden yorum bekliyordum🙂 2 seans olarak planladık Ahmet beyle. İlk seans tatmin eder mi bilemiyorum ama 2ci seans düşünür müyüm? açıkcası zor gibi :) çok zor bir süreçmiş onu anladım. Gerçi Ahmet beyin ekibi abi herkes böyle ayrılıyor buradan ama sonucu görünce 2. Seansı yaptırmak için geliyorlar. 15-16 ay sonra görüşeceğiz dedi😀 ben pek stres yapmıyorum. Güzel olacağını düşünüyorum. Çünkü ön çizgi beni çok tatmin etti. Aynı şekilde çıkarsa gayet başarılı olacak diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2024, 13:27:08 Gönderen: Michigan »
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
20.Gün resimleridir. Bugün 23cü günüm.  Donör bölge arkadan bayağı toparlandı. Yanlarda biraz kızarıklıklar devam ediyor. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Takviye olarak Mossi London hair vitamin kullanıyordum sabah akşam. Mossinin Biotin içeriği 2.500 mcg. Onu sabah alıp Ek olarak akşamları günde 1 adet Solgar biotin 5.000 mcg başladım bugün itibariyle. Umarım fazlası sıkıntı yaratmaz :) .

• Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şok dökülme hızlı başladı bende sanırım. Dün akşam ozon yağıyla masaj yaparken elime yapışan bolca saç teli vardı. Normal mi sizce arkadaşlar? Toplaşın bakalım.
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimin hayırlı olsun hocam. planlamayı sıklığı ve ön hat çizgisini çok beğendim. bu tarz dökülmeler gayet normal endişelenme. hatta bir iki hafta sonra daha da artacaktır

resulkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Benden 2 gün önce ektirmişsin. Şuan aynı durumları yaşıyoruz. Her yıkamada elime bu şekilde saçlar geliyor.
Keşke gitmeseler :)

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimin hayırlı olsun hocam. planlamayı sıklığı ve ön hat çizgisini çok beğendim. bu tarz dökülmeler gayet normal endişelenme. hatta bir iki hafta sonra daha da artacaktır

Eyvallah. Saolasın yorumun için. Aslında pek kafaya takmıyordum döküleceklerini bildiğim için fakat bu güne kadar bişey yokken biranda dökülmeye başlaması hafiften panikletti açıkcası. Dökülenler inşallah geri gelir🙄 gelir herhalde.
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Facebook Twitter Instagram