Gönderen Konu: AHMET TOSUN The Hair Clinic 26.12.2023 / Saç + Sakal 5.100 greft  (Okunma sayısı 7814 defa)

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
tam soracaktım ne dediler diye
ama fotoğraflarda da çok kızarık gelmedi bana

Kızarıklık aslında ara ara oluyor masaj yapınca. Bende ondan tedirgin oldum acaba fazla sertmi masaj yapıyorum diye. Ama Ahmet hocaya prp ye gittiğimde kendisi çok daha sert yaptı. Dedim ben kıyamıyorum bu kadar sert yapmıyodum😀

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun açıklık geniş ama ön ve orta hat sıklığı çok güzel duruyor bende Ahmet hocada işlemi yaptırdım 11. gündeyim mossi vitamin ve ozon yağı aldım ama vitamini sabah akşam alınca 5000mg biotin almış oluyorum fazlasıyla yeterli gibi siz haricen solgar ürünüde eklemişsiniz fazlası vücuttan atılır dendiği için alacakken vazgeçtim bende.

Eyvallah saolasın. Sabahları mossi vitamini akşamda solgar 5000 biotin içiyorum. Okuduğum kadarıyla günlük 7-7,5mg biotin ihtiyacı oluyormuş vücudun. Bende böyle bi takviye yapmaya karar verdim. Sabah mossi vitamini içip akşam mossi vitamin ve solgarı denediğimde sabahları vücudumun şiştiğini hissettim.  Fazladan zarar gelmez dememek gerek. Birde balık yediğim akşamlar vitamin içmemeye gayret ediyorum. O zamanda sabah kalktığımda vücudumu şiş hissediyorum. Sanırım balıktaki b vitamini ile fazla geliyor🙂🙂

Sanada geçmiş olsun. Umarım istediğimiz sonuçları alırız.
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

yigitozkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Eyvallah saolasın. Sabahları mossi vitamini akşamda solgar 5000 biotin içiyorum. Okuduğum kadarıyla günlük 7-7,5mg biotin ihtiyacı oluyormuş vücudun. Bende böyle bi takviye yapmaya karar verdim. Sabah mossi vitamini içip akşam mossi vitamin ve solgarı denediğimde sabahları vücudumun şiştiğini hissettim.  Fazladan zarar gelmez dememek gerek. Birde balık yediğim akşamlar vitamin içmemeye gayret ediyorum. O zamanda sabah kalktığımda vücudumu şiş hissediyorum. Sanırım balıktaki b vitamini ile fazla geliyor🙂🙂

Sanada geçmiş olsun. Umarım istediğimiz sonuçları alırız.
şişkinlik durumunu bende takip edicem dikkat etmedim hiç , umarım güzel sonuçlarımız olur
  • Ekim Tarihi: 26.01.2024
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun - The Hair Clinic / www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34270
  • Greft Miktarı 4850
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Mossi Vitamin , Proscar 1/4 , Mossi Ozon Oil Serum

Bogeda

• Sr. Member
Hocam hayırlı olsun güzel bir ekim olmuş. Güzelde sonuçlanacak gibi duruyor. Güncellemeyi ihmal etmeyin lütfen

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun güzel bir ekim olmuş. Güzelde sonuçlanacak gibi duruyor. Güncellemeyi ihmal etmeyin lütfen

Teşekkürler yorumun için. Güncellemeye çalışıyorum ara ara. İnşallah güzel olur. Beklemedeyim. Resim atarım güncel. 10 gün sonra 2 ay dolacak.
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

sverige1453

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum nedir? Ben de sizden 10 gun sonra yaptirmisim :)

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum nedir? Ben de sizden 10 gun sonra yaptirmisim :)

Durum iyi gidiyor şuan herhalde. Sabrediyorum takmıyorum kafama o yüzden rahat😀
« Son Düzenleme: 05 Mart 2024, 13:43:29 Gönderen: Michigan »
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
60.gün resimleridir.

Donör bölge çok temiz açıkcası oradan memnunum. Ekim bölgesi nasıldır yorumlarınızı bekliyorum. Hintell hocam neredesin 😀 buarada 71.gündeyim.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2024, 13:43:04 Gönderen: Michigan »
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
her şey yolunda dediğin gibi donör alanın çok iyi toplamış
hafiften saç çıkışların başlamış gibi bundan sonra farklılık almaya başlarsın
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
her şey yolunda dediğin gibi donör alanın çok iyi toplamış
hafiften saç çıkışların başlamış gibi bundan sonra farklılık almaya başlarsın

Çok saolasın 😀 inşallah yaa. Şok dökülme çabuk bitti gitti. Şuan o bile mutlu etti beni. Birde çıkışlar hızlanırsa süper olacak. Kaşıntılar devam ediyor. Masajlarla çözmeye çalışıyorum.
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
70.günde 2. Prp yi yaptırdım. Tüylenmeler iyi gidiyor sanırım. Sabretmeye devam. Olacak buna inanıyorum🙂

Resimler 1ci ay sonunda prp yapıldığında ve 70.gün 2ci prp yapıldığında çekildi. Resimlerde fark görülüyor mu bilmiyorum ama ben saçlarıma dokunduğumda çıkanları hissediyorum.

• Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

sverige1453

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam nasil gidiyor? Aramizda 10 gun vardi sac ekimlerimizin :)

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam nasil gidiyor? Aramizda 10 gun vardi sac ekimlerimizin :)

Tam 3 ay oldu. 90. gün resimleri. Güzel gidiyor bende. Ön çizgi belirginleşti iyice. Senin nasıl peki?
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

sverige1453

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Masallah hocam nazar degmesin. Bende de ufak ufak basladi cikislar ama biraz geriden geliyor surec :(

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Masallah hocam nazar degmesin. Bende de ufak ufak basladi cikislar ama biraz geriden geliyor surec :(

Senin konuna bakacağım tekrardan. Bence çok fazla takılma. Bir şekilde çıkmaya başlıyorlar. Sanki 2 günde farklılaşıyor biranda. Ben üstünde çok durmuyorum. Sadece vitaminlerimi içiyorum ve uygulamam gereken masajı yağlarla gün aşırı yapıyorum. Ekstra ilaç kullanmıyorum. İnşallah seninde sonuç güzel olacaktır. Senin saçlar kalın telliydi.
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Facebook Twitter Instagram