Gönderen Konu: AHMET TOSUN The Hair Clinic 26.12.2023 / Saç + Sakal 5.100 greft  (Okunma sayısı 7597 defa)

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benden 2 gün önce ektirmişsin. Şuan aynı durumları yaşıyoruz. Her yıkamada elime bu şekilde saçlar geliyor.
Keşke gitmeseler :)

Geçmiş olsun sanada. Sendemi Ahmet Tosun’da ektirdin. Yılbaşını uykusuz geçirenlerdensin sende😀 ben 2 günde 1 yıkıyorum saçları. O yüzden birikiyor herhalde diye kendimi teselli ediyorum😀 Daha önce her sabah yıkardım yağlanmadan dolayı. Ekim yaptırdıktan sonra yağlanma geçti. Umarım hep böyle olur.
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnşallah çok güzel bir sonuç alacaksınız gibi görünüyor şimdiden)

Teşekkürler güzel yorumun için. İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız. Sıkıntısız dertsiz hızlı ve tatmin edici sonuçlar.
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

tugrulburak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah abi bomba gibi gerçekten yaza kadar ikimiz içinde güzel sonuçlar gelmesi dileğiyle

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah abi bomba gibi gerçekten yaza kadar ikimiz içinde güzel sonuçlar gelmesi dileğiyle

Saolasın kardeşim. senin saçlar çok başarılı olacak maşallah. benimkide bence beni tatmin edecek kadar güzel olacak.

hayırlısı bakalım yaza lüle lüle saçlarımız olmasada olacak bişeyler. ahahaha...
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba, bugün-yarın tam 1 ay olacak :) Şok dökülme devam ediyor ama ilk günkü gibi değil açıkcası.  Kafada saçta kalmamış olabilir :) Ekim bölgesinde kızarıklık devam ediyor. Bazen kızarıklık azalıyor ben masaj yaptıktan sonra yoğunlaşıyor gibi gelmeye başladı. Hafif ödem gibi yumuşaklık söz konusu. Çok mu bastırıyorum masaj yaparken bilemedim. Fikri olan var mıdır?
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2024, 17:41:47 Gönderen: Michigan »
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fikriniz nedir arkadaşlar.
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç gayet güzel gidiyor. Ve görünüşe göre baya sık bir ekim olmuş, eğer hepsi çıkarsa, ki inşallah çıkar, sonuç muazzam olacaktır)

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç gayet güzel gidiyor. Ve görünüşe göre baya sık bir ekim olmuş, eğer hepsi çıkarsa, ki inşallah çıkar, sonuç muazzam olacaktır)

Teşekkürler yorumun  için. Sence ekim bölgesindeki kızarıklar neden ara ara çoğalıyor?

Yarın PRP için gideceğim. 2ci seans olacak. Ahmet Tosun’a soracağım. Bakalım o ne diyecek.
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler yorumun  için. Sence ekim bölgesindeki kızarıklar neden ara ara çoğalıyor?

Yarın PRP için gideceğim. 2ci seans olacak. Ahmet Tosun’a soracağım. Bakalım o ne diyecek.
İşin o kısmını ekimi yapan bilir ama bence bu iş bir süreç ve bu süreç içinde ekilen her greft aynı anda çıkmıyor, kimisi bugün kimisi 15 ay sonra. Bu yüzden hareket olan yerlerde ara ara kızarıklık olması normal.

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İşin o kısmını ekimi yapan bilir ama bence bu iş bir süreç ve bu süreç içinde ekilen her greft aynı anda çıkmıyor, kimisi bugün kimisi 15 ay sonra. Bu yüzden hareket olan yerlerde ara ara kızarıklık olması normal.

kızarıklık normal dedi. süreç iyi gidiyormuş. prp yi yaptıktan sonra fena kaşıntılar başladı :D
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Ahmetkaras

• Yeni üye
  • *
Süreç nasıl gidiyor hocam

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kızarıklık normal dedi. süreç iyi gidiyormuş. prp yi yaptıktan sonra fena kaşıntılar başladı :D
tam soracaktım ne dediler diye
ama fotoğraflarda da çok kızarık gelmedi bana
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

yigitozkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun açıklık geniş ama ön ve orta hat sıklığı çok güzel duruyor bende Ahmet hocada işlemi yaptırdım 11. gündeyim mossi vitamin ve ozon yağı aldım ama vitamini sabah akşam alınca 5000mg biotin almış oluyorum fazlasıyla yeterli gibi siz haricen solgar ürünüde eklemişsiniz fazlası vücuttan atılır dendiği için alacakken vazgeçtim bende.
  • Ekim Tarihi: 26.01.2024
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun - The Hair Clinic / www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34270
  • Greft Miktarı 4850
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Mossi Vitamin , Proscar 1/4 , Mossi Ozon Oil Serum

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç nasıl gidiyor hocam

Süreç için inzivaya çekildim😀 bekliyorum. Resim çeker atarım. Şok dökülme durdu. Tek tük geliyor ara ara elime. Zaten ekilenler kaldımı bilmiyorum. Uyuşukluk bi tık halen devam ediyor. Kendi saçlarım uzadı. Ekilenler çıkıyor mu açıkcası farkında değilim.
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Facebook Twitter Instagram