Gönderen Konu: FİKİR YARDIMI-ÇOK AZ ZAMANIM VAR-  (Okunma sayısı 6411 defa)

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
FİKİR YARDIMI-ÇOK AZ ZAMANIM VAR-
« : 28 Aralık 2017, 19:56:35 »
Arkadaşlar 3 doktor arasında kaldım. Murat Küçüktaş, Özgür Nalbant ve Sibel Ulusan. Yarın randevu için zamanım doluyor. Tavsiyenize ihtiyacım var kararsızlıktan bunalmış durumdayım. Resim ekleyeyim. Murat bey 3500, Özgür bey 3300 ve Sibel hanım da 4200 greft dedi. Ücretler birbirine yakın zaten. Sibel hanımın asistanı çok ilgili. Özgür bey kendi cevaplıyor arada denk gelirse:)) Ama nedense garip bir şekilde Özgür beye içim ısındı. Murat bey daha kurumsal yakınlık kuruyor.

Özgür beyin 2 aylık tüm randevuları dolu. Murat beyin 2-3 hafta sonrasına uygun olan bir kaç günü var. O kadar doluluğu yok. Sibel hanım da 3 hafta sonra boş günleri var.

Varolan doğal saçları korumak, donör bölgenin sağlıklı kalması ve doğal ve sık bir ekim için hangisi...

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: FİKİR YARDIMI-ÇOK AZ ZAMANIM VAR-
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2017, 21:21:31 »
3 kişinin sonuçlarınıda sitede arattır bence. sonuçlar sitede mevcut. 1 kişinin oldukça sıkıntılı sonuçları mevcut. diğer 2 kişi için gerçekleşmiş sonuçları görüp karar vermen en doğrusu.

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2017, 22:20:54 »
Hocam 2 tane sıkıntılı sonuç gördüm forumda ama pek çok memnun kişiyle de görüştüm. Bu fiyat sıkalasında bu 3 isme de güveniyorum açıkçası. Ama hala netleştiremedim. Yarın 14.00'e dek randevuyu almam lazım ve artık bunaldım düşünmekten.

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2017, 22:28:20 »
açıkcası önerim bu işler tabiri caiz ise paldır küldür olmayacağı yönünde. sonuçta bu karar eğer yanlış verilirse ilerisinide etkiliyor. eğer illa hemen karar vermek gerekirse ben olsam sitede sıkıntılı sonucu olmayan kişiyi seçerdim. çünkü burda insanlar tüm açıklığıyla aylarca paylaşımda bulunuyor. incelemen sonucunda sitede geçmişte sorunlu ekimci kim ise onu seç bence.

Çevik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2017, 22:35:41 »
Çok az zamanım var demissinde aslında çok zamanın var şanslısın ki bu sitede neredeyse her doktor ve saç ekim merkezlerinin objektif sonuçlarını görebilirsin o yüzden sonradan çok pismanlik geçirecek zamanın olmadan bu siteyi iyice bak derim aceleye getirme bence kardesim

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2017, 22:45:38 »
Kesinlikle aceleye getirme. Bu is oyle ha deyince yapilacak bir operasyon degil. Kime yaptiracagin cok cok onemli. Iyice zaman ayirip incelemeden, kafandaki soru isaretlerini gidermeden ekime girme.

Randevuyu yarina almazsan ne olur? En kotu 2-3 ay gecikir tahmin ediyorum, dogru mudur? Veya 6 ay atsa ne olur?

Donorun cok cok onemli ve limitli; asla unutma.

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Aralık 2017, 23:28:05 »
Aslında haklısınız ancak eklemek istediğim bir şey var. Yaklaşık 1 aydır zaten araştırıyorum. Araştırmam neticesinde bu 3 isim kaldı geriye. Nasipse bu yaz düğün düşünüyorum. Ve meslekten mütevellit, 15 tatil dışında başka bir tarihte ektirmem mümkün değil. Düğüne kadar da hallolsun istiyorum.

Durum bu ve kararımı yarın iletmezsem bu sene komple gidecek. Aslında kalbim Özgür bey diyor, bilmiyorum... Birileri onaylasa cesaret bulurum diye ümit ediyorum.

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Aralık 2017, 00:52:54 »
Sibel ulusanı salla murat küçüktaşta kapalı kutu onuda salla.özgür nalbant iyi olabilir ama ondan çok daha iyileri var bence forumda,biraz daha araştır bence.ha birde sibel ulusana ektirirsen arap saçı gibi kıvırcık saçların olur bunuda unutma ;D

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 29 Aralık 2017, 00:56:29 »
İsim alabilir miyim...

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Aralık 2017, 02:14:20 »
Aslında haklısınız ancak eklemek istediğim bir şey var. Yaklaşık 1 aydır zaten araştırıyorum. Araştırmam neticesinde bu 3 isim kaldı geriye. Nasipse bu yaz düğün düşünüyorum. Ve meslekten mütevellit, 15 tatil dışında başka bir tarihte ektirmem mümkün değil. Düğüne kadar da hallolsun istiyorum.

Durum bu ve kararımı yarın iletmezsem bu sene komple gidecek. Aslında kalbim Özgür bey diyor, bilmiyorum... Birileri onaylasa cesaret bulurum diye ümit ediyorum.
Yaza kadar (6-7 ay) icinde sonuc alman zaten cok imkanli bir durum degil. 6-7 ay icerisinde saclarin bir kismi cikmamis, cikanlarda henuz olgunlasip kendine gelmemis oluyor. Simdiden mutluluklar diliyorum ama dugun gibi onemli bir gun arefesinde bu ise girmemeni tavsiye ederim.

Butcenin kisitli oldugunu varsayarak bir yil daha beklemen, bu sirada hem para biriktermeni, hem de daha fazla zaman ayirip istedigin ekim kalitesini kimle yakalayabilecegini arastirman daha dogru olur bence.

Bu arada yas kac?

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 29 Aralık 2017, 06:48:37 »
35 hocam yaş. Ekimler genelde 6 ayda oturmuş oluyor. Düğüne de 7 ay kalıyor ekimden sonra. Forumu okuyarak edindiğim bilgi bu.

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 29 Aralık 2017, 06:51:31 »
35 hocam yaş. Ekimler genelde 6 ayda oturmuş oluyor. Düğüne de 7 ay kalıyor ekimden sonra. Forumu okuyarak edindiğim bilgi bu.

Ayrıca siz böyle yazdıkça da Özgür hocam kötü bir seçim mi ki diye düşünüyorum istem dışı:)

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 29 Aralık 2017, 10:10:50 »
 Evet düğün dernek işleri açısından hesaplarsaniz doğru zamanlama ama geç kalinmış. .Neyse şimdi en doğru tercih ı yapmak gerek..bende araştırdım bayag forumu ve özgür hoca bir adım önde gibi..

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 29 Aralık 2017, 10:20:44 »
sibeli çıkar özgür fena değil guzel dağıtıo saçı
saçları ekmeydi dersin

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 29 Aralık 2017, 11:55:40 »
Son iki yorum ilaç gibi geldi:) Son 3 saat ve hala içimden Özgür bey geçiyor.

Facebook Twitter Instagram