Gönderen Konu: Fin+dut ,  (Okunma sayısı 204 defa)

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
Fin+dut ,
« : 06 Ocak 2024, 19:57:02 »
1 gün fin 1.25 1 gun dut 0.5mg alırsan saça zararı olur yan etki olayına inancım yok şuana kadar 8. Ayına girdim finde libido artmış bulunmakta azalma hic yok . Tek problem bu aralar sacjm açılmaya başladı bende bu sekil bir şey düşündüm. Ne kadar doğru saça faydası olur mu ya da zararı

Alper1

• Sr. Member
Ynt: Fin+dut ,
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2024, 20:11:03 »
1 gün fin 1.25 1 gun dut 0.5mg alırsan saça zararı olur yan etki olayına inancım yok şuana kadar 8. Ayına girdim finde libido artmış bulunmakta azalma hic yok . Tek problem bu aralar sacjm açılmaya başladı bende bu sekil bir şey düşündüm. Ne kadar doğru saça faydası olur mu ya da zararı
İkisine başlamayı düşünüyorsan dut'u haftada 1'e çek. Yani 6 gün finas 1 gün dut şeklinde.
  • Yaşınız 22

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2024, 15:35:27 »
İkisine başlamayı düşünüyorsan dut'u haftada 1'e çek. Yani 6 gün finas 1 gün dut şeklinde.

Hocam 7 aydır bu sekil kullanıyorum dut almadığım haftalar sac dökülmemin attığını fark ettim bundan dolayı böyle bir düşünce yapısına girdim
  • Yaşınız 22

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2024, 17:50:52 »
Hocam 7 aydır bu sekil kullanıyorum dut almadığım haftalar sac dökülmemin attığını fark ettim bundan dolayı böyle bir düşünce yapısına girdim
Hocam önceden de dediğim gibi dönemsel dökülmeler gözlemlenebilir günde 100 tele kadar olan kayıplar normal kabul ediliyor daha fazlaysa duta geçmenizde fayda var.
  • Yaşınız 22

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2024, 22:57:06 »
Aga bende 1 gun dut kullancamda fine ek. Korkuyorum ama. Kalici kisirlik falan diyorlar dutta.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2024, 23:27:51 »
Aga bende 1 gun dut kullancamda fine ek. Korkuyorum ama. Kalici kisirlik falan diyorlar dutta.
öyle bir şey olmasına imkanı yok evet sperm kalitesi düşüşler olabilir ama ilaca bıraktıktan belli bir süre sonra normale döner

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2024, 02:21:16 »
Dut kullanınca trans oluyorsun diyenler bile varken buna şaşırmadım :)
Dutun çok fazla yan etkisi olduğu doğrudur fakat bu kadar abartı etkiler ne finde ne dut'da yok. O konuda endişeniz olmasın.
  • Yaşınız 22

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2024, 03:32:00 »
HRT bile Kalıcı kısır bırakamıyor dandirik avodart mı yapacak kısır  ;D

Facebook Twitter Instagram