Gönderen Konu: Dr. Ali Şahan Kliniği 4500 Greft  (Okunma sayısı 1517 defa)

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Ali Şahan Kliniği 4500 Greft
« Yanıtla #15 : 07 Ocak 2024, 22:04:05 »
Hayırlı olsun ekim alanı güzel duruyor ön çizgi de açıklığa ve donöre bakarak ideal tasarlanmış.donörde kulak üstleri çok seyrelmiş gibi gördüm ben umarım oralar boşlamaz. Bir akş sorum olacak Operasyonu kimler yaptı isim hatırlıyor musun ? Ali Şahan hangi aşamaları yaptı ? Kaç tl ödedin ?

Teşekkür ederim kulak üstüm mormalde de seyrekti aslinda o yizden oyle gozukuyor olabailir operasyon istanbul kliniginde oldu Ankarada degil Ali hoca yoktu yani zaten kendisinin de sac ekim operasyonunda bulundugunu sanmiyorum ama operasyon boyunca Dr Ayküt Sümer hocam işin her aşamasinda bulundu asistanları vardı ama isimlerini hatirlamiyorum  50.000 tl ödedim toplamda da

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 07 Ocak 2024, 22:06:08 »
dhi ekim ise çok heves etmemek lazım bu doktora.dhi ekimler ilk izlenimi güzel veriyor ama sonrası istenilen sonuçlar genelde gelmiyor.
robopen falan denilmiş sanırım dhi ekim oluyor bu.
Dhi ekim kanallar acilmadan bir kalemin icine greftler doldurularak ekim yapiliyordu galiba bundan bahsediyorsaniz hayir benim ekim boyle yapilmadi once kanallar acildi sonra tek tek ekim yapildi

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 08 Ocak 2024, 01:10:24 »
Dhi ekim kanallar acilmadan bir kalemin icine greftler doldurularak ekim yapiliyordu galiba bundan bahsediyorsaniz hayir benim ekim boyle yapilmadi once kanallar acildi sonra tek tek ekim yapildi
dediğin gibi ise o zaman epey kaliteli bir ekim olmuş bu şekilde kanal açmak kolay değil ekimini takibe alıyorum dostum umarım süreç sonunda istediğin gibi olur saçların .
böyle ekim yapan doktorlara ihtiyaç var .bende araştıracağım bu doktoru.

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 08 Ocak 2024, 04:11:02 »
dediğin gibi ise o zaman epey kaliteli bir ekim olmuş bu şekilde kanal açmak kolay değil ekimini takibe alıyorum dostum umarım süreç sonunda istediğin gibi olur saçların .
böyle ekim yapan doktorlara ihtiyaç var .bende araştıracağım bu doktoru.
Teşekkür ederim isterseniz greft ekim oncesi kanallarin acilmis halini de atabilirim fikir olarak ama biraz kanli bir resim forumda paylasabiliyor muyuz öyle resimler bilmiyorum

ProFitness Channel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 08 Ocak 2024, 04:25:16 »
dhi ekim ise çok heves etmemek lazım bu doktora.dhi ekimler ilk izlenimi güzel veriyor ama sonrası istenilen sonuçlar genelde gelmiyor.

Hakan doğanay kötü mü?

Emsi34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 09 Ocak 2024, 21:30:41 »
Hocam emin ol bende senin gibi düşünüyordum ama  çok iyi yerlerle de gorüstüm ama içime en cok sinen yer burasi oldu şimdilik gayet memnunum her şey iyi gidiyor ayni yerde yaptiran bir kac kişide buldum ve sonuçları gayet iyiydi klinige gidip görüştüğümde de içime çok sindi ekim bölgesinin sıklığı çizgisi donör bölge vs gayet iyi durumda kötü bir sonuç olması için bir sorun yok gibi gozukuyor umarım seni yaniltmayı başarırım:)
hocam ekimin güzel duruyor sonuçlarını bizle paylaşmaya devam et lütfen 5-6 ay sonra taranmış şekilde foto paylaşırsın inşallah ben Ekim konusunda değil ali Şahan ismini duyunca negatif oldum sadece Ekim güzel duruyor herşey gönlünce olur inşallah 🙏

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 10 Ocak 2024, 07:21:31 »
hocam ekimin güzel duruyor sonuçlarını bizle paylaşmaya devam et lütfen 5-6 ay sonra taranmış şekilde foto paylaşırsın inşallah ben Ekim konusunda değil ali Şahan ismini duyunca negatif oldum sadece Ekim güzel duruyor herşey gönlünce olur inşallah 🙏
İnsallah hocam cok teşekkür ederim

Tunc4ysak4rya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 15 Ocak 2024, 10:46:03 »
hayırlı olsn

pear24

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 15 Ocak 2024, 12:03:38 »

Ne alaka. Arkadaşlarımdan dhi ektirip cok mutlu olanlar var. Neye dayanarak bunu söylüyorsun?

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 15 Ocak 2024, 22:39:23 »
herkes beceremiyor dhi ekimi genelde acemi yerler kullanıyor bu tekniği kötü ekselerde saçların bir kısmı çıkıyor ama çoğu ölüyor ekerken .hakan doğanay bu işin piri o adam güzel yapıyor bu işi ama onun haricinde dhi ekipte çok sık sonuç alan birisine hiç rastlamadım sonuçlar genelde eh işte denilecek cinsten oluyor .ilk başta şoktan kurtulan çok oluyor ama sonradan devamı gelmiyor seyrek kalıyor çoğu kişinin sonucu.

pear24

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 15 Ocak 2024, 22:53:36 »
herkes beceremiyor dhi ekimi genelde acemi yerler kullanıyor bu tekniği kötü ekselerde saçların bir kısmı çıkıyor ama çoğu ölüyor ekerken .hakan doğanay bu işin piri o adam güzel yapıyor bu işi ama onun haricinde dhi ekipte çok sık sonuç alan birisine hiç rastlamadım sonuçlar genelde eh işte denilecek cinsten oluyor .ilk başta şoktan kurtulan çok oluyor ama sonradan devamı gelmiyor seyrek kalıyor çoğu kişinin sonucu.

Cümlen şu: "dhi ekimler ilk izlenimi güzel veriyor ama sonrası istenilen sonuçlar genelde gelmiyor."

Ben burda hakan doğanayla ilgili birsey göremiyorum.

Daha iyi teknik yok iyi yapanı var.

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 18 Ocak 2024, 07:12:15 »

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 18 Ocak 2024, 11:51:55 »
1 ay sonraki durum

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 20 Ocak 2024, 18:15:25 »
Merhaba doktorun sac ekiminden sonra verdiği şampuan bitmek üzere de önerebileceginiz bir sampuan var midir bitkisel ve saçı besleyici

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 21 Ocak 2024, 16:25:02 »
iyi gidiyor bence güzel bir sonuç gelecek .şampuan olarakta vichyninkiler çok kaliteli araştır istersen.

Facebook Twitter Instagram