Gönderen Konu: Dora hospital dikkat edin  (Okunma sayısı 32537 defa)

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dora hospital dikkat edin
« Yanıtla #30 : 10 Şubat 2015, 18:44:12 »
Buyur son halim aciklari kapatmak icin boyle taradim klassik yani birinci foto yogun isik altinda

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #31 : 10 Şubat 2015, 23:09:35 »
Saçların gayet iyi daha ne problem ediyorsun anlamıyorum,bu tür net olmayan fotoları gören çoğu kişi durumun aslında sanıldığından daha vahim olduğunu düşünüyor ama öyle değil,tam tersine bulanık fotoda daha seyrek görünür saçlar,tabi bazı samsung model tlf lar var,onlar kendiliğinden rötüş yapıyorlar saçı daha yoğun göstermek için,artık bu işte o kadar uzmanlaştıkki telefon modeline göre saçın fotoda nasıl çıktığınıda öğrendik :)senin tlf doğal çekenlerden,senin saç nasıl bu hale geldi ben ona şaşıyorum,ön çizginin fotodakinden daha kötü olduğunu düşünüyorum ama gerisi olduğu gibi,bence senin saç ekiminden sonra zayıf saçlar güçlendi,bu durumun umarım devam eder ama kendiliğindende olacak bir şey değil,rogaine içeriği minoksidil ,kullanıp bırakırsan korkularında haklısın saçların dahada kötü olabilir...

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 20 Kasım 2015, 15:31:15 »
dostum snn saçlar ilgili bi problemin yok hatta güzel bile olmuş ekimin neyi sıkıntı yapıyorsun anlamadım dora hospitalıda araştıracam hoşuma gitti ekimin

kayyus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 22 Kasım 2015, 15:26:02 »
arkadaşım nispet mi yapıyosun bize? şoktayım ya adam bu saçı begenmıyor bız ıntıhar edelım o zaman...

aday

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 22 Kasım 2015, 15:48:32 »
bende katiliyorum kayyus'a fransali saclarin harika duruyor. disardan insanlar olarak objektif yaklasiyoruz ve hekes de bunu soyluyordur sana kesin. saclarin dogal ve cidden basarili bir ekim. uzme canini.

musfar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 22 Kasım 2015, 16:52:59 »
Saçların güzel olmuş bence dert edilcek bir şey yok.

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 22 Kasım 2015, 18:07:03 »
Abi keske bu saclar bende olsa :D Gayet iyi olmus. Sorun tam olarak nerde?

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 28 Aralık 2015, 00:53:45 »
Posta gazetesindeki köşesinde Dr. Haydar Dümen'den çare arayan genç sorar "Penisim 22 cm. kız arkadaşımla sorun yaşıyorum, bunalımdayım ne yapmalıyım?"  Senin forum buna benzemiş biraz.  :)
Hep doktor olmak istemişimdir. Ama doktoruna abartılı şekilde beddua edenleri görünce "Varmış doktor olamayışımın bir hikmeti, belki böylesi daha hayırlı" diyorum.  Tamam hasta olmak, çare aramak, saç kaybetmek zor ama...Dr. olmak da zor. Resmen "Elleri kırılsın bu adamların, başlarına belaların en büyüğü gelsin" diyorsun. Daha iyisini ummak ve bulamamak başka -kusura bakma ama-  "saçmalamak" başka birşey. 
Reciproc'un yazdıklarını bir kez daha oku. Ama hızlı hızlı değil, ufkunu açmaya vesile olması için oku.Üstelik o da çıktığı yolda bir şekilde umduğunu bulamayan biri. Vücudunu önemse ve geliştir ama ruhunu ve aklını da besle ve geliştir. Mesela  anoreksiya hastalığını araştır. Nedir nasıl başlar nasıl sonuçlanır diye. Anoreksik insana baktığın zaman sen bir kemik torbası görürsün....ama o aynaya baktığı zaman şişman birini görür . Belki aynaya böyle bir psikolojiyle bakıyorsundur. 
Bizim zamanımızda "öncesi-sonrası" fotoğrafları yasak değildi. Gazetelerde önce 40 yaşında kel bi adamın kafa fotosunu basarlar "sonra" diyerek de 20 yaşında bir delikanlının tarak girmeyen sırma gibi saçlarını koyarlardı. Şimdi o reklamlar yasaklandı. Ama anlıyorum ki hala  saç ektirerek Burak Özçivite dönüşeceğini sananlar çok. Yok öyle bişey.

Bu sözü saç ektirmeyi düşünen herkese söylüyorum. Yok öyle aniden gelen Burak Özçivit'in sırma saçları!...Saç ektirdiğinizde kafa deriniz kapansa bile kasık kılından az hallice saçlarınız olacak, uyanın.

Bu sözüm çok genç olanlara. 36 yaşında ilk ekimimi yaptırdım, geldim 49 a ve kendime "acaba 2. ekim için doğru zaman mı" diyorum. "Gençken saçım olmayacaksa ne zaman saçım olacak" mı diyorsun? Gene de düşünün. İnsan 40 yaşında da iyi ve doğal görünmek istiyor. Sınırlı kaynağı 20 yaşında tüketip 40 yaşında çaresi kalmamış komik ve irite edici bir kafa sahibi olmayın.

Evet sana fazla yüklendim, o zaman bu sözüm de doktoruna :

Çünkü Doktorun da iki çift lafı hakediyor: 22 yaşında gencecik bir delikanlıya "Sabret bir 30'una gel öyle yapalım, sabredersek bana dua edeceksin" diyecek kadar da iyi insan olun. İyi insan olmadan iyi doktor olunmaz."

« Son Düzenleme: 28 Aralık 2015, 11:12:01 Gönderen: serhanizmir »
Serhanizmir

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 28 Aralık 2015, 10:25:26 »
Selam senin konunu inceledim
Saç ekiminden yana sıkıntın var sanırım. Arkadaş yaşın 23 müş galiba senin eğer ben yanlış anlamadıysam.
Öyle bir veryansın etmişsin ki iyi ki saç ekimcisi değilmişim dedirttin.
Sonuç fotolarına bakınca bence gayet başarılı bir ekim üstelik.
Fakat ekimden önce beklentin epey yüksekmiş galiba.
Bazı arkadaşlar senin memnuniyetsizlik durumundan dolayı önlere 1000 greftlik ekim bir ekim daha yaptıra bileceğini söylemişler.
Haklıda olabilirler ancak bu geçici bir çözüm olucaktır.
Eğer yaşın 23 ise saçlarında ki erkek tipi dökülme sorunu ya devam ederse ne olucak ?
Bu dökülmeler belki 40 lı yaşlarına kadar belkide dahada ileri yaşlara kadar devam edebilir. Hiç bir garantisi yok.
Sen kafanda boşluk oluşan her bölge için ekim yaptırmaya çabalarsan sonunda donör bölgende saç kalmıyacaktır.
Donör bölgesininde sonsuz miktarda saç yok.
Saçlarını ilerleyen süreçte korumaya dökülmeyi engellemeye geciktirmeye çalışmanda fayda var.
Tekrar bir saç ekimi yaptırmaya karar verirsende zamlamanı çok iyi yapmanda fayda var.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 28 Aralık 2015, 10:46:45 »
Dostum sacların kotu durmuyor ekimden sonra ki durum ekim öncesinden iyi bence sadece rutus on hatlara cok güzel görüntü oluşturur. Birde minox ve dermoroller senin saclarını cok iyi toplar düzenli kullanırsan tamam iyi sonuç aldım diye bırakmaman lazım. Birde minox yanında haftada 2 kez konazol şampuan kullan ve sakak ve on kısımlara tretin ve azelderm kremle kullanırsan sonucu cok iyi etkiler bence sitem etmene gerek yok olan olmuş belli ki sac ekiminden muazzam sonuç beklemişsin bence kotu degil

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 06 Ocak 2016, 13:11:49 »
Ektirmeden neden Proscari denemedin? Ekim basarili fakat daha iyi olabilirdi.

Bence Finasteride basla. RU58841de etkiliymis, fakat o ilac hakkinda fazla bilgim yok arastirmani tavsiye ederim.
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2016, 04:14:05 Gönderen: uA_bartin »

enke

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 14 Aralık 2016, 00:00:06 »
Abi keser eker bide hlc veya kul da 2000 greft parası alarak ekebilir ah bide atilla hocada ekerdi bırakmayaydı ama bnce saçını 5 e vurup min bassın
atilla kaya mı neden bırakmış ?

nomerci

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 21 Temmuz 2022, 13:56:22 »
Güncel foto vRmı
  • Ekim Merkezi ismi Elithair

Facebook Twitter Instagram