Gönderen Konu: Dora hospital dikkat edin  (Okunma sayısı 32535 defa)

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dora hospital dikkat edin
« Yanıtla #15 : 25 Ocak 2015, 21:04:57 »
Fransalı bu saça ekim olmaz sen üstü 5 e yanları 1 2 ye vurdur donor belli oluyorsa oraya dermmatch sür(haşr tatoo gibi etki tapyor sadece şanpuanla cıkyormus havuzda bile cıkmyor diyorlar) kafana minoksu bas 2 3 ml bas hemde sen şimdi euro ile para alıyosun türkiyede 50 tllik minos 16 17 euroya mal olur sana yada fransada jenerik minoks bulursun saçların bi senede baya düzelir

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 25 Ocak 2015, 23:57:45 »
Fransalı bu saça ekim olmaz sen üstü 5 e yanları 1 2 ye vurdur donor belli oluyorsa oraya dermmatch sür(haşr tatoo gibi etki tapyor sadece şanpuanla cıkyormus havuzda bile cıkmyor diyorlar) kafana minoksu bas 2 3 ml bas hemde sen şimdi euro ile para alıyosun türkiyede 50 tllik minos 16 17 euroya mal olur sana yada fransada jenerik minoks bulursun saçların bi senede baya düzelir
Dediklerine katılıyorum ama genede şöyle ön kısımlara 1000 greftlik bir ekim fransalıyı mutlu eder diye düşünüyorum,işin zor tarafı o bin greftlik ekimi kime yaptıracak,Tr de saç ekimi işi tamamen ticarete dönüştürülmüş durumda,o 1000 greftlik ekimi çoğu yer yapmak istemeyebilir,getirisi az olacak diye malesef sayıyı daha çok söyleyeceklerdir,nerdeyse şart koşacaklardır adım gibi eminim,1000 grefti sadece muttalip keser kabul eder...

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 26 Ocak 2015, 23:46:47 »
Abi keser eker bide hlc veya kul da 2000 greft parası alarak ekebilir ah bide atilla hocada ekerdi bırakmayaydı ama bnce saçını 5 e vurup min bassın

ejder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 27 Ocak 2015, 00:19:40 »
Dediklerine katılıyorum ama genede şöyle ön kısımlara 1000 greftlik bir ekim fransalıyı mutlu eder diye düşünüyorum,işin zor tarafı o bin greftlik ekimi kime yaptıracak,Tr de saç ekimi işi tamamen ticarete dönüştürülmüş durumda,o 1000 greftlik ekimi çoğu yer yapmak istemeyebilir,getirisi az olacak diye malesef sayıyı daha çok söyleyeceklerdir,nerdeyse şart koşacaklardır adım gibi eminim,1000 grefti sadece muttalip keser kabul eder...

Keser yada koraya yaptirmali.Keserle bizzat görüştüm ben,adama komplexli filan diyorlardi yok öyle birsey yaw,adam gayet iyi insan benim gördüğüm kadariyla ama greftine 3.5 euro aliyor :)

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 27 Ocak 2015, 18:57:38 »
Arkadaslar su an 23 yasina gircem ben bir ekim yaptirdim 4000 greft pismanim ama olan oldu artik donor bolgemi baya seyreklestirdiler yani sacimi uzun kullanmam lazim ben ikinci ekim icin hazir deglim psikolojik olarak cok zor bir durum ben bekleyecem dokulurse dokulsun sifira kazitirim su tam 1 sene oldu durum boyle en cokta tepeye uzulyorum yaa morelim cok bozuk

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 27 Ocak 2015, 21:22:13 »
Fransalı seni anlamakta zorlanıyorum,günlük hayatta saçların böyle gözükmüyormu?yani topik kullansan hileli foto çeksen falan filan genede böyle gür gözükmez saçların,sonuçta saçların var ve öyle çokta seyrek değil,hafif derecede seyreklik var ve ön kısım biraz geride ,onuda verdiğin saç stiliyle kapatmışsın,yani daha ne sorun ediyorsun gerçekten anlamıyorum,bence sen saçı gerçekten takıntı yapmışsın,fazla değil bir iki hafta saçlarınla hiç ilgilenmesen bu boş kuruntunun sende farkına varacaksın,profil fotoğrafına ve son eklediğin fotolarda kollarını görünce bodybuilding çalıştığın belli oluyor,iki aydır bende aktif şekilde çalışıyorum ,saçı boş ver benchpress te kaç basıyorsun sen onu söyle?

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 28 Ocak 2015, 16:37:52 »
Tepeye minoks bas fransalı 1 yılantoparlar

blackleo55

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 29 Ocak 2015, 13:39:47 »
Hocam çok kötü de durmuyor ama zaten saçın bundan önce de çok kötü değilmiş. Şuan resimlere göre kötü değil bence

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 07 Şubat 2015, 19:52:36 »
Arkadaslar su zamana kadar hic bir ilac almadim ve simdi almayi dusunyorum hangisi daha beter minoxmu proscarmi? Benim tepem acilyo yani saclar incelyo ve tepeyi guclendirmek istyorum ama bir korkum var oda ilaci birakinca daha cok dokulme olmasi bunuda unutmayin 22 bucuk yasindayim ve 4000 grefim gitti napmaliyim

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 08 Şubat 2015, 15:32:49 »
Fransalı sana proscar falan olmaz,unut sen onu,yaşın elvermez boşuna heves etme bu iaca,kesinlikle önermem senin için ,sen minoxil ve dermaroller ikilisini kullan,bak senin ekiminde açılan kanallar dermaroller etkisi göstermiş,saç ekimi için kafada açılan kanallar öyle bir travma yaratıyorki kafada nerdeyse altı ay boyunca kan dolaşımı müthiş bir şekilde artıyor,bu sayede minyatürleşmiş olan saçlar çok güçlenip normale dönüyor nerdeyse,bazıları bunu ekimin neticesi sanıyor,bir yıldan fazla süre geçince saçlar tekrar cansızlaşıp dökülüyor,bazı doktorlarda buna ikinci bir şok dökülme oluyor diyorlar,halbuki alakası yok olay benim dediğim gibi oluyor..
Belki şu sıra seninde saçın çok dökülüyordur bilmiyorum,öyle bir şey olsun olmasın ben genede sana demarıller kullanmanı tavsiye ediyorum,yalnız dermarollerı yanlış kullanıyorlar genelde,püf noktası şu:kafada minik kanama odakçıkları oluşacak yoksa işe yaramaz,youtubede videoları var,hatta yabancı forumlarda öncesi sonrası durumlarını paylaşanlar var,çok iyi sonuçlar elde edenler var..
Rogaine ve dermaroller senin sorununu çözebilir .yalnız bu ikisini dikkatli ve kontrollü kullanmak gerekir,başlamayı düşünen nasıl kullanılması gerektiğini ayrıntısıyla öğrenmeli,yoksa minoxilin yan etkilerinden muzdarip olabilir...
Yalnız senin ön çizgiye ekim gerekiyor fransalı,medikal tedavi orası için işe yaramaz...

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 09 Şubat 2015, 01:43:34 »
Vallaha abi ne yalan soylim gercekten su ekim olayi beni cok etkiledi hem maddi hem manevi en cok manevi yonden bir kere kalkistim pisman oldum evet biliorum kafamda bi 1500 -2000 greft sorunlarimi cozerde ben artik bu sureci bekleyemem bi kere atlattim arkadaslarimin bir kismi bilmyo sade en yakinlari bilyo  cok zor ben yoruldum valla artik bu sacla yetinecem ve ilac tedavisi uygulamaya bakacam biraz seyrek olursa olsun bi sey olmaz ve dokulme cok olursa kafayi tamamen kazitacam ve sakali birakacam bu arada bench presste en fazla 110 kilo kaldirabilyom oda bir kere bide kucuk gobegm var onu eritmem lazim boyum 1.78 80 kiloyum bi 10 kilo alirsam ama sade kas benim icin cok iyi olur bakalim hayirlisi ( bagzen uzulyom ya ne boktan hayatim var ama napalim hayat iste)

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 09 Şubat 2015, 20:43:43 »
Vallaha abi ne yalan soylim gercekten su ekim olayi beni cok etkiledi hem maddi hem manevi en cok manevi yonden bir kere kalkistim pisman oldum evet biliorum kafamda bi 1500 -2000 greft sorunlarimi cozerde ben artik bu sureci bekleyemem bi kere atlattim arkadaslarimin bir kismi bilmyo sade en yakinlari bilyo  cok zor ben yoruldum valla artik bu sacla yetinecem ve ilac tedavisi uygulamaya bakacam biraz seyrek olursa olsun bi sey olmaz ve dokulme cok olursa kafayi tamamen kazitacam ve sakali birakacam bu arada bench presste en fazla 110 kilo kaldirabilyom oda bir kere bide kucuk gobegm var onu eritmem lazim boyum 1.78 80 kiloyum bi 10 kilo alirsam ama sade kas benim icin cok iyi olur bakalim hayirlisi ( bagzen uzulyom ya ne boktan hayatim var ama napalim hayat iste)
Fransali, vucut gelistirme iyidir ozguvenini getirirm.
178 boya 90 kg anca yagli kasli olursun.
110 kg bench tek tekrarda olsa nizami girdigini sanmiyorum. 6-7 senedir sporu yapan 191 boya 100 kg(11% yag orani) agirliga sahip ben 140 kg girebiliyorum tek tekrarda.
:)

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 09 Şubat 2015, 22:38:53 »
Fransalı sen dediğim gibi dermaroller ve rogaine ni dene,fazlada bunalım takılma :)saç falan aslında insanın dış görünüşüyle ilgili önemli bir teferruat ama sonuçta teferuat işte,uğruna günlerce moral bozacak bir şey değil,saçsızkende insan dış görünüşüyle ilgili çok güzel farklı tarzlar yapabilir,şimdi bunları yazmayayım,moda konusunda öncü bir ülkede yaşıyorsun ,sen benden iyi bilirsin :)
Ayrıca yirmili yaşlar bunalım takılmak için en uygun zamanlar insan hayatında ,aslında tersi olması lazım ama yaş otuzu geçince hayat giderek daha kıymetli olmaya başlar,her zaman bu şekilde bunalım takılmayacaksın bunu unutma,bu bulunduğun yaşın verdiği bir şey birazda,ne kadar erken atlatırsan bu süreci ileride hem daha mutlu hemde başarılı bir insan olursun,seni çok bunalım takılıyor görüyorum hep bu yüzden yazıyorum bunları :) bunlar geçici şeyler bana güven...
Bench te çok iyiymişsiniz yahu :) ben daha yeni 80 kaldırmaya başladım üç dört tekrar nizami,bırakalı on beş sene oldu,o zamanlar 90 yapıyordum en fazla,yalnız kaslar fena değil bende kaldırdığım kiloya oranla,bikkenbergs doğru söylüyor fransalı,sen hacim yapma karın kası çalış,diyet yap cardio çalış ,var olanı kasa çevir,yoksa 10 kilo daha alırsan ilerisi içinde tehdit olur,bırakınca çok fena olursun,şu an her şeyi yiyorsun belki bilinçli olarak ama yanlış yapıyorsun,alışkanlık yapar idmanları gevşetince yağlanma devam eder....

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 10 Şubat 2015, 03:14:33 »
Fransalı anlamadıgım şu kafanda bölgesel açıklık yok nereye ektireceen? En faaazla öne 1000 iğneli ekim yaptırırsın ki tedavi kurtarır takmaaaaaaaa

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 10 Şubat 2015, 18:38:16 »
Inshallah kardesimde ben tedavi yapim diyom ama korkyorum minoxile baslarsam iyi olacakta biraktim an hepsi dokulcek ve daha beter olacak ondan korkyorum tedaviye baslamak icin rogaine nasil bi sey minoxidil gibimi? Bu arada artik sac stilim boyle

Facebook Twitter Instagram