Gönderen Konu: Kelliğe 100 % 200 kesin çözüm  (Okunma sayısı 20497 defa)

eraybilgin6129

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kelliğe 100 % 200 kesin çözüm
« Yanıtla #60 : 05 Şubat 2018, 11:46:49 »
Arkadaşlar MERHABA...Trabzondayım,Bu haberle ilgili şeyler sanırım gerçek 55 Gün önce Saç ektirdim,İş Adamı Arkadaşım ve Ayrıyetten 2 kişi Bu üründen bahsettiler kullananlar  Trabzonda Özel Harekatçılar ve RTE'Nin TRABZONDAKİ Korumda Daire Başkanlığındaki Polisler,sonuç gayet güzeldi.
BU İLAÇ SAÇ ÇIKARMIYOR İNCE TELLLER YADA BZM TABİRİMİZDEKİ AYVA TÜYLERİ KALINLAŞTIRIP DOLGUNLAŞTIRIYOR EN AZ 6 AY KULLLANMAK GEREKİYORMUŞ ARKADAŞIM KÜÇÜK BİR ŞİŞESİNE 1.000 TL. VERDİ KULLANMAYA BAŞLADI ŞİŞENİN FOTOSUNU İLK FIRSATTA PAYLAŞICAM,PİYASAYA SÜRÜP ÖLDÜRMEK İSTEMİYORLAR YOKSA SAÇ EKİMCİLERİN ORTALIĞI YIKACAKLARINI SÖYLEMİŞLER ARKADAŞA BU ÜRÜNÜ BİR ÇOK EMNİYET MENSUBU KULLANMAYA BAŞLAMIŞ

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #61 : 05 Şubat 2018, 18:12:11 »
Haydi bakalım :D

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 05 Şubat 2018, 19:18:18 »
Arkadaşlar MERHABA...Trabzondayım,Bu haberle ilgili şeyler sanırım gerçek 55 Gün önce Saç ektirdim,İş Adamı Arkadaşım ve Ayrıyetten 2 kişi Bu üründen bahsettiler kullananlar  Trabzonda Özel Harekatçılar ve RTE'Nin TRABZONDAKİ Korumda Daire Başkanlığındaki Polisler,sonuç gayet güzeldi.
BU İLAÇ SAÇ ÇIKARMIYOR İNCE TELLLER YADA BZM TABİRİMİZDEKİ AYVA TÜYLERİ KALINLAŞTIRIP DOLGUNLAŞTIRIYOR EN AZ 6 AY KULLLANMAK GEREKİYORMUŞ ARKADAŞIM KÜÇÜK BİR ŞİŞESİNE 1.000 TL. VERDİ KULLANMAYA BAŞLADI ŞİŞENİN FOTOSUNU İLK FIRSATTA PAYLAŞICAM,PİYASAYA SÜRÜP ÖLDÜRMEK İSTEMİYORLAR YOKSA SAÇ EKİMCİLERİN ORTALIĞI YIKACAKLARINI SÖYLEMİŞLER ARKADAŞA BU ÜRÜNÜ BİR ÇOK EMNİYET MENSUBU KULLANMAYA BAŞLAMIŞ
Ben size bitarif vereyim 50-60 TL vereceksiniz ayda. Saclariniz 6 ay sonra gozle.gorulur sekilde kalinlasir.
Elseve arginine losyon 100ml icine
Aldactone
Diane
Dekort ampul
Atin sabah aksam kullanin . 1000 tl nedir ya

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 05 Şubat 2018, 20:14:39 »
kanıt lazım öncesi sonrası fotolu ,ayrıca ilaç içeriği şart onun harici hepsi hava civa ,sevgili eray bilgin

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 05 Şubat 2018, 20:30:10 »
100 ml .Deve sidiginin içine ( 2 yaşını geçmemiş erkek deve olmalı yoksa saçlar kivircik çıkar )  47.8 gr. haşlanmış koç t.ssagi suyu ile ilave edilecek. Katı kısımları zirhta cekilmelidir.  Robot kullanmayin( koç 3 yaşını geçmemelidir zira saçlar seyrek çıkar ) . Akabinde elde edilen karışım içine 4.76 gr. Çörek otu ve 3.2 gr.  kemik iliği eklenecektir.   4 adet bıldırcın yumurtası ile karışım terbiye edilecek ve 92 gün 16 saat 3 sn. Bekletilip günde 2 kez kafaya sürülecek kafada 2 dakika kaldıktan sonra yıkanacaktir.  Bu sayede 16 yasinizdaki saçlara kavusacaksiniz.  Çok kişi var bildiğim kullanan.  Haybeye para vermeyin saç ekimine :)

Not : inanıp denemeyiniz :) Dünya Sağlık Örgütü onaylamadikca bunlar masal dostlar yukaridaki tariften öteye geçmez
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 05 Şubat 2018, 20:38:18 »
Arkadaşlar MERHABA...Teksasdayım Bu haberle ilgili şeyler sanırım gerçek 55 Gün önce Saç ektirdim,İş Adamı Arkadaşım ve Ayrıyetten 2 kişi Bu üründen bahsettiler kullananlar  Teksas FBI ve TRUMP'ın TEKSAS CİA Başkanlığındaki Polisler,sonuç gayet güzeldi.
BU İLAÇ SAÇ ÇIKARMIYOR İNCE TELLLER YADA BZM TABİRİMİZDEKİ AYVA TÜYLERİ KALINLAŞTIRIP DOLGUNLAŞTIRIYOR EN AZ 6 AY KULLLANMAK GEREKİYORMUŞ ARKADAŞIM KÜÇÜK BİR ŞİŞESİNE 1.000 DOLAR VERDİ KULLANMAYA BAŞLADI ŞİŞENİN FOTOSUNU İLK FIRSATTA PAYLAŞICAM,PİYASAYA SÜRÜP ÖLDÜRMEK İSTEMİYORLAR YOKSA SAÇ EKİMCİLERİN ORTALIĞI YIKACAKLARINI SÖYLEMİŞLER ARKADAŞA BU ÜRÜNÜ BİR ÇOK CİA MENSUBU KULLANMAYA BAŞLAMIŞ

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 05 Şubat 2018, 21:04:27 »
erayın forum da saç ekimi konusu olduğu için ve forum üyelerinden biri olduğu için kendisinden açıklama bekliyorum, böyle bir şeyi neden söyledi merak ediyorum

baybarssss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 05 Şubat 2018, 21:18:21 »

;D ;D ;D ;D ;D
rte ☑
özel harekat falan ☑
işin içine polis sok ciddi görünsün ☑
üstüne bir tutam din iman edebiyatı ☑
bir çorba kaşığı alamanya bizi gıskanıyor saç ekimciler fedöcü edebiyatı ☑

en son telefondan savcı polis olarak tanıtıp para koparıyordunuz. yeni yöntem bumu. yemezler. adam akıllı bir iş bulunda çalışıp para kazanın. aynaya bakacak yüzünüz olsun.

ozy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 06 Şubat 2018, 00:40:33 »

bu ciletiiiiiiiiiiiiiiii
tacsız kral pele,bakenbauer,nadya komanaci,biricit bardo,ingiltere kraliçesi elizabet, kaleci myer, fenerbahceli cemil kullandı. hepsi de sohretini bu cilete borclu! on saniyede susuz sabunsuz tras!"  ;D

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 06 Şubat 2018, 07:51:44 »
eray bayağı ses getirmiş bu işteki hassasiyeti o kadar çok kullananlar varki.
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2018, 09:46:21 Gönderen: emeklikel »
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 06 Şubat 2018, 07:53:49 »
keskin bu antiandrojen losyon spirodan etkilimi ben evde çakma spirı kullanıom 10 sene once minoxidile finasterid atardık bişiye yaramıyordu.bu kişinin kendi yapımı blker losyon etkiliyse finasteridden korkanlar bunu kullansın yan etkisi yoksa oncesi sonras resimleri varmı bu blokerin
saçları ekmeydi dersin

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 06 Şubat 2018, 14:28:14 »
keskin bu antiandrojen losyon spirodan etkilimi ben evde çakma spirı kullanıom 10 sene once minoxidile finasterid atardık bişiye yaramıyordu.bu kişinin kendi yapımı blker losyon etkiliyse finasteridden korkanlar bunu kullansın yan etkisi yoksa oncesi sonras resimleri varmı bu blokerin
Hocam etkili tabi ama herkesin dokulme siddeti farkli oldugu icin dozaji k endin deneyerek belirliyosun. Dermastampla yaparsan cok daha etkili oluyor ama şöyle bir durum var. Ben ilk 1 yil etki gordum sonra bunye alışıyor ve etkisini yitirmeye başlıyor Ya ara vererek kullanmak lazim ya da minoxla donusunlu kullanmak lazim. Bunlar da dongulere sebep olduğundan sac ektirdim zaten. Ama antiandrojen losyon cilizlasmiz saclari kalinlastiriyor. 

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 06 Şubat 2018, 14:33:19 »
Öncesi sonrasi cok sonuc gordum. Ozellikle genel seyreklik varsa etkili oluyor. Sakaklari bos olanlar da kullandi ama sac formuna tam kavuşamıyor saclar. Losyonun gucu oral kadar olmuyor maalesef. Benim saclar losyon kullanırken idare ederdi.  Bi biraktim sonuc zaten konumda sac falan kalmadi

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 06 Şubat 2018, 21:44:42 »
bundada saçın alışması durumu bu surec alışmamaı agresifleşen dhtmi .minoxidildede ara verilmelim diyrolardı alışınca saç yada marka değişmeli falan diyorlardıı ne kullanırsan kullan saç alışıyor diyorlar bende o olmadı 16 senedir minox suruom fayda aldım tepede alışma olmadı kişiden kişiye değişiyor herhalde o durum
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #74 : 06 Şubat 2018, 22:41:25 »
bundada saçın alışması durumu bu surec alışmamaı agresifleşen dhtmi .minoxidildede ara verilmelim diyrolardı alışınca saç yada marka değişmeli falan diyorlardıı ne kullanırsan kullan saç alışıyor diyorlar bende o olmadı 16 senedir minox suruom fayda aldım tepede alışma olmadı kişiden kişiye değişiyor herhalde o durum
Minox genelde döngüye giriyor. Ama ben de 2 kişi daha gördüm döngü yaşamayan. Biri 10 yıldır diğeri de 4 yıldır kullanıyor. Ben kendim döngüyü yaşadım.

Facebook Twitter Instagram