Gönderen Konu: İzmir MedicalHair Dr. Sibel Ulusan 5600 greft; Aralık 2023 yaş 39  (Okunma sayısı 4732 defa)

hairjourney84

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İzmir MedicalHair Dr. Sibel Ulusan 5600 greft; Aralık 2023 yaş 39
« Yanıtla #45 : 22 Haziran 2024, 06:12:46 »
Yukarda koyduğum fotoğraflara ek olarak, bunlar da bugünden, bugün 186. gün.

Genel olarak memnunum, özgüvenim arttı, saç ektirdiğimi bilenler çok beğeniyor, bilmeyenlere söylediğimde de inanmıyorlar.

Sibel Hanım'ın çok iyi iş çıkardığını düşünüyorum. İyi ki yaptırdım.

Kök hücre işlemi de yaptırmıştım, faydası olduğunu düşünüyorum.

portland

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 25 Haziran 2024, 08:43:59 »
Çıkışlarin bence belirgin artmış. Verteks de bile kararma var. Kök hücre nin faydası oluyor mu? Bildiğim kadarıyla oda seyrek alanları kapatiyotsanirim

hairjourney84

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 26 Haziran 2024, 03:54:41 »
Bende oldu diye düşünüyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 26 Haziran 2024, 10:05:18 »
Zor bir alana saç ekti hoca güzel devam ediyor
Yepe için ikinci bir ekimle harika olur süreç sonunda.
Grlişim gayet güzel mutlu olmana sevindim
Global Moderator

hairjourney84

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 29 Haziran 2024, 17:36:59 »
Teşekkür ederim.

194. güne geldik 🧿

Danismankemal

• Full Member
tepe biraz daha geriden gelir derler ama ne kadar dogru bilmiyorum. Onler cok guzel olmus, tepe de ilerliyor gibi ancak bir ekimde hem on hem tepe kapanamaz sanirim.

Tepeye dogal bir tasarim yapmis hoca, bu yuzden uzatirsan daha da kapatici olur. Onden bakinca ekim yaptirmamissin da kendi saclarinmis gibi duruyor, bu da guzel birsey

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bence süeece göre güzel devam ediyor bu şekilde bir alan için
Zaten tepe normal ön ve orta alana göre daha yavaş gelişir
Global Moderator

Blazer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Nasıl son durum?

hairjourney84

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
İyi sanırım. Bugün 220. gün. Fotoğrafları ekliyorum.

İLİZAROV

• Hero Member
Herkesin fikir belirtme özgürlüğü varsa, ekimi ben açıkcası beğenmedim çok daha başarılı olabilirdi çıkışlar devam ediyorsa o zaman haksızım derim ama daha fazla kapatıcılık elde edilebilirdi.

hairjourney84

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Tabii ki var. :) Ama ben gerçekten memnunum. Gerçek hayatta da fotoğraflardan daha iyi durduğunu düşünüyorum.

İLİZAROV

• Hero Member
Tabii ki var. :) Ama ben gerçekten memnunum. Gerçek hayatta da fotoğraflardan daha iyi durduğunu düşünüyorum.
Bu aslında yks sınavı gibi mesela 100 bine girip çok mutlu olan vardır 100 bine girip ağlayan vardır herkesin ameliyattan beklenti skalası farklı olabiliyor,benim saç transfer işlemi fikrim her bölgenin  tam kapatıcılığa ulaşmasıdır  mesela benim için başarı şartı tam doluluktur,benim için başarılı bir ekim demek her yere homojen uzatıldığında tam kapanma sağlanmış saçtır,siz memnunsanız zaten üstüne bişey demeye kimsenin hakkı yok,güle güle tarayın saçlarınızı ,önden görüntü gerçekten güzel bu arada,sadece tepeden bakıldığında boşluklu bölümlerin olması beni tatmin etmedi o kadar

hairjourney84

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Evet ama söylediğiniz zaten benim için gerçekçi değildi. İlk fotoğrafa bakarsanız vertex alanı çok boştu, dolması tek bir ekimle mümkün değildi zaten. O yüzden bu hali için minnettarım ben ki daha da gelişecektir.

İLİZAROV

• Hero Member
Evet ama söylediğiniz zaten benim için gerçekçi değildi. İlk fotoğrafa bakarsanız vertex alanı çok boştu, dolması tek bir ekimle mümkün değildi zaten. O yüzden bu hali için minnettarım ben ki daha da gelişecektir.
Bende zaten tek ekimle dolmasını beklemiyodum fakat 5600 greft yazmışsınız 3000 yazsanız ben okeydim zaten fakat 5600 greftin hakkı değil benim nezdimce,çıkışlar devam eder daha iyi bir hale gelir o zaman ben derimki haaa evet ben yanılmışım.

hairjourney84

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Anladım. Öne 3000, arkaya 2200 ekildi diye hatırlıyorum. Gerisi de yanlar vs sanırım. O yüzden kapanması mümkün değil.

Facebook Twitter Instagram