Gönderen Konu: Yaş 19 Allah için yardım edin  (Okunma sayısı 388 defa)

celall

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 19 Allah için yardım edin
« : 03 Ocak 2024, 10:28:49 »
Geçen bi kızla konuşuyordum eski fotoğraflarımı attım senin saçım dökülmüş dedi böyle karnıma bi ağrı girdi kötü oldum valla kafayı yicem yapabileceğim neler var abiler lütfen yardımcı olun yani mezoterapidir xpecia dır hepsine açığım sizin öneriniz nedir
(En son ki fotom ağustos eylül gibi çekildi ve yani saçım baya gürdü niye böyle oldu bir anda hiç anlamadım)

ARNAVUT

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yaş 19 Allah için yardım edin
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2024, 10:34:59 »
Cildiyeciden randevu alıp doktorada danış muayane edip sana en uygun kullanabileceğin vitamin şampuan vs önerirler ve kan tahlili yaptır demir , vitamin eksikliği olabilir

celall

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2024, 11:04:25 »
Cildiyeciden randevu alıp doktorada danış muayane edip sana en uygun kullanabileceğin vitamin şampuan vs önerirler ve kan tahlili yaptır demir , vitamin eksikliği olabilir
yok abi genetik zaten doktora kaç defa gittim yazın saçım iyiydi ama bu son 2 ayda gerçekten çok azaldı bende anlamadım babam zaten kel baba tarafında genel olarak saç yok zatwn gittiğim zaman değerlerm iyiydi kime gittiysem genetik dedi

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2024, 11:08:13 »
yok abi genetik zaten doktora kaç defa gittim yazın saçım iyiydi ama bu son 2 ayda gerçekten çok azaldı bende anlamadım babam zaten kel baba tarafında genel olarak saç yok zatwn gittiğim zaman değerlerm iyiydi kime gittiysem genetik dedi
finasterid kullanman gerekiyor seninle aynı yaştayım 88 gündür kullanıyorum herhangi bir yan etki yok

celall

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2024, 11:08:28 »
Saçım aslında 17 yaşımdan beri dökülüyor benim ama seyrekliği son zamanlarda belli olmaya başladı aslında bana yazın yada ondan önce ki senelerde de seyrek geliyordu ama şuan durum gerçekten ciddi ve çok canımı sıkıyor ve genetik olduğuna eminim yani ve yapabileceğim bişe yok böyle mal gibi kaldım bekliyorum gelişimi mi tamamlasam fin e başlayacağım ama yaş daha 19 ben bu yaştayken saç böyleyse 21-22 yi düşünemiyorum düşünmekte istemiyorum ama ne olursa yapmaya çalışacağım o yüzden önerilerinizi bekliyorum abiler en azından motive edecek bişe söyleseniz bile iyi yani bilmiyorum şuan ki saçımın durumu nasıl iyi mi kötü mü sizde değerlendirirseniz güzel olur ama yani yaza göre çok kötü durumda

celall

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2024, 11:10:31 »
finasterid kullanman gerekiyor seninle aynı yaştayım 88 gündür kullanıyorum herhangi bir yan etki yok
bende çok hakim değilim ama bizim yaşlarımızda yan etki olmasa bile gelişimimizi tamamlamadığımız için ileride ruhsal sıkıntılardan tut hormonal sıkıntılara kadar problem olabiliyor bizim yaşımız için o yüzden şuan o riski alamam yoksa yemişim yan etkisini ben yan etki yapacağına inanmıyorum yani ama dediğim gibi gelişimimi tamamladığı düşünmüyorum

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2024, 11:12:44 »
bende çok hakim değilim ama bizim yaşlarımızda yan etki olmasa bile gelişimimizi tamamlamadığımız için ileride ruhsal sıkıntılardan tut hormonal sıkıntılara kadar problem olabiliyor bizim yaşımız için o yüzden şuan o riski alamam yoksa yemişim yan etkisini ben yan etki yapacağına inanmıyorum yani ama dediğim gibi gelişimimi tamamladığı düşünmüyorum
valla dökülmen agresif sana kalmış kullanıp kullanmaman ama onun yerine xpecia kullanabilirisn dökülmeni bir nebze olsa yavaşlatabilir

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2024, 13:22:33 »
Tipik genetik dökülme önce arkadan seyrekleşiyor senin oda zor bölge oluyor,birseyler yapmassan 2seneye kadar dayı modeli olursun

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2024, 15:22:07 »
Kıza yol ver kanka saç düzelir agresif görünmüyor da o kızla da olmaz dökülmeyeceği varsa bile döker o kızın senin moralini bozması. Doktor kontrolünde fin başlarsın Allah'ın izniyle sıkıntın kalmaz.

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2024, 18:51:31 »
Xpecia+dermaroller+ketokonazol üçlüsünü yarından itibaren kullanmaya başla. Agresif dökülmen başlamış ve bir süre devam edecek gibi duruyor.
Yaşından dolayı finasteridi kesinlikle önermem en az 22'yi beklemelisin.
  • Yaşınız 22

celall

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2024, 00:02:01 »
Xpecia+dermaroller+ketokonazol üçlüsünü yarından itibaren kullanmaya başla. Agresif dökülmen başlamış ve bir süre devam edecek gibi duruyor.
dostum çok saol sence mezoterapi yaptırmalı mıyım peki

celall

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2024, 00:02:37 »
Tipik genetik dökülme önce arkadan seyrekleşiyor senin oda zor bölge oluyor,birseyler yapmassan 2seneye kadar dayı modeli olursun
kral motive etmekten kastım bu değildi ama canın sağolsun

celall

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2024, 00:04:00 »
Kıza yol ver kanka saç düzelir agresif görünmüyor da o kızla da olmaz dökülmeyeceği varsa bile döker o kızın senin moralini bozması. Doktor kontrolünde fin başlarsın Allah'ın izniyle sıkıntın kalmaz.
sldmsşdkld reis çok saol kızı savunmak için demiyorum ama bilmiyordu döküldüğünü ben biraz dramatize etmek için olayı anlattım ama gerçekten bu saç meselesi çok canımı sıkıyor gözümün önünde saçlarım gidiyor bişede yapamıyorum

celall

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 04 Ocak 2024, 00:05:54 »
bide kanka saçımın uzunluğu gördüğün gibi bu dermroller ı kaç cm alayım ve saç derime nasıl süreyim bide bu şampuanı ne sıklıkla kullanayım genellikle her gün banyo yapıyorum

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 04 Ocak 2024, 18:43:58 »
bide kanka saçımın uzunluğu gördüğün gibi bu dermroller ı kaç cm alayım ve saç derime nasıl süreyim bide bu şampuanı ne sıklıkla kullanayım genellikle her gün banyo yapıyorum
Dermaroller en az 1mm olsun. Her 4 günde bir kafana çok bastırmadan hafif baskı uygulayarak hallet. Mezoterapi ve prp yaptırırsanda senin için iyi olur.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram