Gönderen Konu: Radix Sprey (bakabilir misiniz)  (Okunma sayısı 664 defa)

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Radix Sprey (bakabilir misiniz)
« : 03 Ocak 2024, 05:05:25 »
Bi öneri ile karşıma çıktı minoxidil, procapil değil daha çok bakım spreyi gibi yorumları baya iyi zaten Fin Xpecia kullanıyorum ek bakım takviyesi olarak almamı önerir misiniz? Yoksa fos mudur paramı çöpe atmiyim iki günde bir fıs şeklinde kullanılıyormus..

ARNAVUT

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Radix Sprey (bakabilir misiniz)
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2024, 10:39:15 »
ilkdeefagrömd

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2024, 13:20:27 »
o yorumların çoğu gerçek mi sence  :)  hepsi firmanın  askerleri  trendyolda zaten her ürün iyi  her ürünün yorumları iyi nedense 

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2024, 15:13:04 »
fos. para ve zaman kaybı

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

zero.deniz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2024, 15:22:45 »
içerik olarak genetik dökülmede pek işe yaramaz, zaten fin ve xpecia kullanıyormuşsun, agresif olmayan/mevsimler dökülmelerde etkisi olur gibi bu amaçla da kullanacak olsam daha güvenilir bir markanın ürününü alırdım.

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2024, 19:32:39 »
içerik olarak genetik dökülmede pek işe yaramaz, zaten fin ve xpecia kullanıyormuşsun, agresif olmayan/mevsimler dökülmelerde etkisi olur gibi bu amaçla da kullanacak olsam daha güvenilir bir markanın ürününü alırdım.
Yani hani bakım manalı fln diye düşündüm hangi marka bulabilirim başka bilginiz var mı

zero.deniz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2024, 20:31:58 »
Yani hani bakım manalı fln diye düşündüm hangi marka bulabilirim başka bilginiz var mı
fin ve xpeica kullanıyorsun zaten, çok fazla birşey almana gerek yok, mevcut olanları düzenli kullansan yeterli olacaktır. Günlük saç derisine masaj yapabilirsin, ayda 3-4 kere dermastamp veya dermapen uygulayabilirsin.
İlaveten prozinc plus veya alpecin kafeinli şampuan kullanabilirsin, şampuanları 3-5dk masaj yaparak kullanmak çok daha iyi etki etmesini sağlar.
Bunların haricinde bir çok para tuzağı ürün var, boşa para harcama.
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2024, 20:38:00 Gönderen: zero.deniz »

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2024, 04:40:57 »
fin ve xpeica kullanıyorsun zaten, çok fazla birşey almana gerek yok, mevcut olanları düzenli kullansan yeterli olacaktır. Günlük saç derisine masaj yapabilirsin, ayda 3-4 kere dermastamp veya dermapen uygulayabilirsin.
İlaveten prozinc plus veya alpecin kafeinli şampuan kullanabilirsin, şampuanları 3-5dk masaj yaparak kullanmak çok daha iyi etki etmesini sağlar.
Bunların haricinde bir çok para tuzağı ürün var, boşa para harcama.
Reis Nalet yağlı egzema yüzünden dermastamp yapamıyorum, vichy dışı şampuanda kullanmak benim için kafaya atom bombası atılmasiyla eş değer

Facebook Twitter Instagram