Gönderen Konu: Saç Ekimi İçin Uygun Muyum ?  (Okunma sayısı 193 defa)

Jaguar34

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi İçin Uygun Muyum ?
« : 02 Ocak 2024, 22:02:57 »
Merhaba 23 yaşındayım saçlarım 3 seneden uzun süredir dökülüyor. Donör bölgem saç ekimi için uygun mu? Değilse ne yapmam gerekiyor. Saçımı ektirmek istiyorum nasıl bir süreç izlemeliyim. Saçlarımın güncel halinin fotoğraflarını ekledim cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bu konuda yardıma ihtiyacım var. Birde AKL Klinik var aklımda ekim merkezi olarak nasıldır ? Önerilerinizi de bekliyorum.

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi İçin Uygun Muyum ?
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2024, 22:38:00 »
Hocam donörün fena değil ama beklentin çok önemli tabii. açık alana göre donör biraz kısıtlı. senin gibi büyük açıklıklarla çalışan kliniklere bak. AKL iyi bir klinik. istanbulda isen gidip yüz yüze de görüş

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2024, 23:33:16 »
Merhaba 23 yaşındayım saçlarım 3 seneden uzun süredir dökülüyor. Donör bölgem saç ekimi için uygun mu? Değilse ne yapmam gerekiyor. Saçımı ektirmek istiyorum nasıl bir süreç izlemeliyim. Saçlarımın güncel halinin fotoğraflarını ekledim cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bu konuda yardıma ihtiyacım var. Birde AKL Klinik var aklımda ekim merkezi olarak nasıldır ? Önerilerinizi de bekliyorum.
değilsin eğer saç ekitrmek istiyorsan finasterid kullanman gerekiyor çünkü saçın nw 7 gideceği kesin

Jaguar34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2024, 00:04:04 »
değilsin eğer saç ekitrmek istiyorsan finasterid kullanman gerekiyor çünkü saçın nw 7 gideceği kesin
Ekimden 3 ay önce başlicam ekimden sonra da 1 sene kadar devam edicem biotinle beraber bu şekilde uygun olur mu

Jaguar34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2024, 00:05:06 »
Hocam donörün fena değil ama beklentin çok önemli tabii. açık alana göre donör biraz kısıtlı. senin gibi büyük açıklıklarla çalışan kliniklere bak. AKL iyi bir klinik. istanbulda isen gidip yüz yüze de görüş
Yarın gidip görüşücem inşallah

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2024, 01:34:11 »
böyle durumda olanlara ekim olmaz denilipte çok iyi sonuç alanlarda oldu forumda bu işler belli olmaz hocam düşündüğün klinikler ile bir görüş bakalım ne diyecekler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2024, 01:42:35 »
açık alan fazla donör kısıtlı ancak bu alan için bir ekim uygun daha sonra duruma göre ikinci ekim için değerlendirilir ama bu planlamaya uymaz  tüm kafana ekim
yaparım ederim şeklinde  uçup kaçanlara uyarsan sonu hüsran biter benden söylemesi

tepe hariç tutulmalı

bu planlama dışına çıkma iyi bir merkez seç
Global Moderator

Jaguar34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2024, 09:08:23 »
açık alan fazla donör kısıtlı ancak bu alan için bir ekim uygun daha sonra duruma göre ikinci ekim için değerlendirilir ama bu planlamaya uymaz  tüm kafana ekim
yaparım ederim şeklinde  uçup kaçanlara uyarsan sonu hüsran biter benden söylemesi

tepe hariç tutulmalı

bu planlama dışına çıkma iyi bir merkez seç
Abi ekimden 1 ay önce finasteride biotin vs kullanıp ektirmeyi düşünüyorum sonra da 1 sene devam etmeyi. Bide AKL Klinik iyi midir sende

DarpMachine

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2024, 15:00:55 »
Biotin ve finasteride en az 1 sene kullan öyle ek yaşın daha 23 . Vertex bölgen en az 1 senede toparlar. 1 yıl a kadar para biriktir tedavi yap güzel bir sonuç alırsın.

Facebook Twitter Instagram