Gönderen Konu: MİNOXİLE BAŞLAMI MIYIM TAVSİYE & ÖNERİ  (Okunma sayısı 546 defa)

Alper1

• Hero Member
Ynt: MİNOXİLE BAŞLAMI MIYIM TAVSİYE & ÖNERİ
« Yanıtla #15 : 10 Ocak 2024, 23:16:22 »
dostum ilk başta düşük dozajdan başlamanı tavsiye ederim propecia alıp 4e böl bence 0.25mgyle basla yan etki görmezsen devam edersin
Zaten proscarın 4/1'i 1.25mg yapıyor. 0.25mg yapması için hapı rezil etmesi lazım ve hiç bir işe yaramaz.

mcqueen2003

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #16 : 11 Ocak 2024, 17:36:45 »
Zaten propecianın 4/1'i 1.25mg yapıyor. 0.25mg yapması için hapı rezil etmesi lazım ve hiç bir işe yaramaz.
pardon hocam ben propecia demek istemiştim karıştırmışım :D

msttskn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 11 Ocak 2024, 23:15:44 »
Zaten proscarın 4/1'i 1.25mg yapıyor. 0.25mg yapması için hapı rezil etmesi lazım ve hiç bir işe yaramaz.
6 gündür alıyorum düzenli aynı satte suanlık tek yan etkisi diyebileceğim libido oldu sabahları ereksiyon olmadıgı zamanlar oluyor ama onun dısında cinsel hayatıma sorunsuz devam ediyorum ilacın baska bi etkisi olmadı daha saçla ilgili etkisi içinde erken sanırım

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 12 Ocak 2024, 21:13:09 »
6 gündür alıyorum düzenli aynı satte suanlık tek yan etkisi diyebileceğim libido oldu sabahları ereksiyon olmadıgı zamanlar oluyor ama onun dısında cinsel hayatıma sorunsuz devam ediyorum ilacın baska bi etkisi olmadı daha saçla ilgili etkisi içinde erken sanırım
İlk haftalarda hatta ilk 1 ayda libidoda düzensizlikler normal saça etkisi içinde en az 3 ay geçmesi gerekiyor ondan önce pek bir şey beklemeyin. Shedding dediğimiz bir dönem var bu da ilacı kullandıktan sonra ilk 2 ay içerisinde yaşanan yoğun dökülme dönemi bu dönemde ince saçlar dökülür kalınlar çıkar o yüzden endişe etmeyin.
Plasebodan da uzak durmak lazım ilacı kullanırken olası yan etkileri aklınıza hiç getirmeyin yan etki yaşayabilirsiniz.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Facebook Twitter Instagram