Gönderen Konu: The hair clinic Ahmet Tosun 6-7/12/23 tepe+vertex 4300 greft. Yaş 37  (Okunma sayısı 11940 defa)

Bogeda

• Sr. Member
Elini attığında batmalar geliyor mu? Artık başlaması lazım atakların.

Açıkcası batma yok. Sivilcelenme de yok. Böyle sanki vereceği herşeyi verdi gibi. Ama arkadaşın dediği gibi incecik hacimsiz tüyle gibi daha çok fotoğrafta da görünüyor. İstanbula geldiğim gibi bir kontrole gitsem iyi olacak galiba

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
23 nisan günü attığınız fotoğrafa göre gerileme var gibi duruyor anlamadım durumu, sanki saçlar kısayken saçma bir şekilde daha kapatıcı görünüyor.

Bogeda

• Sr. Member
23 nisan günü attığınız fotoğrafa göre gerileme var gibi duruyor anlamadım durumu, sanki saçlar kısayken saçma bir şekilde daha kapatıcı görünüyor.
İç mekan farkediyor ışık farkediyor. Aydınlık bulutlu havada çektiğimde böyleyani sonuç olarak opaklık sağlanmamış oluyor aslında

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tepe noktası ters ışık bile olsa tepeden dik çekiyorsunuz aslında bu kadar fark etmemesi lazım ama doğrudur.
Ama 23 nisanda kısa saçlı attığınız foto baya umut verici görünüyor 2-3 ay a kapanacakmış gibi ama tabi verteks dik geldiği için saçların üst üste binip kapanması zor oluyor ilk haline göre %35-40 çıkmış sanki ve tepe bölgesi sürecine göre normal seyrinde denilebilir, 9.-10. aylarda kapanır diyorum ben

steve_rogers

• Yeni üye
  • *
2. bölgeniz kapanacakmış gibi durmuyor orası açık kalacak. Ekim merkezinde çekilen fotolardaki ışık oyununu firmalar iyi yapıyor sanki saç çıkmış gibi gösteriyorlar.

Bogeda

• Sr. Member
Tepe noktası ters ışık bile olsa tepeden dik çekiyorsunuz aslında bu kadar fark etmemesi lazım ama doğrudur.
Ama 23 nisanda kısa saçlı attığınız foto baya umut verici görünüyor 2-3 ay a kapanacakmış gibi ama tabi verteks dik geldiği için saçların üst üste binip kapanması zor oluyor ilk haline göre %35-40 çıkmış sanki ve tepe bölgesi sürecine göre normal seyrinde denilebilir, 9.-10. aylarda kapanır diyorum ben

Her halükarda 1 seneyi görüp beklemek gerekecek minumum. Bence en olay budur sonuçları o zaman görebileceğiz.

2. bölgeniz kapanacakmış gibi durmuyor orası açık kalacak. Ekim merkezinde çekilen fotolardaki ışık oyununu firmalar iyi yapıyor sanki saç çıkmış gibi gösteriyorlar.

Yani yinede önlerdeki sıklık kadar olmasada ordada bir yoğunluk beklentim var. En azından daha kara bir görüntü umuyorum. Bu haliyle saç ektirmişim gibi değil de sanki bakım yaptırıyormuşumda kendi saçlatım bu kadarını sunmuş gibi hissediyorum. Nitekim asıl korkumda o gelecek ay proscarı bırakmayı düşünüyordum onu yapınca ne olacak. Tuttuklarıda giderse ne olacak bilmiyorum hiç. Daha sakaldan alınıp ekilenler hiç çıkmadılar bile. Bakalım ya hayırlısı

Bogeda

• Sr. Member
Bu haliyle baya tel maşa kalır :( inşallah böyle kalmaz

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
10. aya belli olur az çok, bir yıl sonunda da duruma göre belki sadece o bölge için güvenilir sonuçlarını gördüğünüz bir yerde simülasyon yapılabilir tam kapanma sağlanır o zaman ama tabi şuan için bunları konuşmak erken, zaten finasteridi de bırakacakmışsınız mutlaka incelme olacaktır saçlarda sonucu bende merak ediyorum açıkcası finasterid olmadan 13-14. aylarda tepe ne durumda olacak diye, herkese de yol gösterici olacak bir konu aslında sizin konunuz.

Bogeda

• Sr. Member
10. aya belli olur az çok, bir yıl sonunda da duruma göre belki sadece o bölge için güvenilir sonuçlarını gördüğünüz bir yerde simülasyon yapılabilir tam kapanma sağlanır o zaman ama tabi şuan için bunları konuşmak erken, zaten finasteridi de bırakacakmışsınız mutlaka incelme olacaktır saçlarda sonucu bende merak ediyorum açıkcası finasterid olmadan 13-14. aylarda tepe ne durumda olacak diye, herkese de yol gösterici olacak bir konu aslında sizin konunuz.

Wow. Teşekkür ederim hocam. Bu finasteridi bırakmayıp ne yapacağız ki başka. Off of darlandım. Neyse vakit erken henüz. Daha 5.ay daha vaktimiz var sonumuz hayrola

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Wow. Teşekkür ederim hocam. Bu finasteridi bırakmayıp ne yapacağız ki başka. Off of darlandım. Neyse vakit erken henüz. Daha 5.ay daha vaktimiz var sonumuz hayrola

Ömür boyu kullanmayı düşünmüyorsanız en yakın zamanda bırakmak mantıklı, hatta ömür boyu kullanılmayacaksa hiç başlamaya bile gerek yok aslında, ekim merkezleri ekimleri güzel görünsün diye 1yıl kullanın diyorlar, donör kalitesi artsın ekimi daha iyi yaparız gibi şeyler işin biraz hikayesi bana kalırsa.
Koray Erdoğan, Zafer Ulusan ikisi de hiçbir yan etki görmemiş iki doktorda 10yılın üzerinde günde 1mg finas aldığını söylüyor, ben de iki yıldır dutasterid kullanıyorum ben de hiçbir yan etki görmedim ben de ömür boyu kullanacağım. 

Bogeda

• Sr. Member
Ömür boyu kullanmayı düşünmüyorsanız en yakın zamanda bırakmak mantıklı, hatta ömür boyu kullanılmayacaksa hiç başlamaya bile gerek yok aslında, ekim merkezleri ekimleri güzel görünsün diye 1yıl kullanın diyorlar, donör kalitesi artsın ekimi daha iyi yaparız gibi şeyler işin biraz hikayesi bana kalırsa.
Koray Erdoğan, Zafer Ulusan ikisi de hiçbir yan etki görmemiş iki doktorda 10yılın üzerinde günde 1mg finas aldığını söylüyor, ben de iki yıldır dutasterid kullanıyorum ben de hiçbir yan etki görmedim ben de ömür boyu kullanacağım. 
Aslında mantıksızda değil ekim öncesi kullanılması. Dönörü güçlendirebilirsen ekimi etkiler pek tabiki. Ekimden sonra kullanılması daha az mantıklı ama, çünkü besleyci dahi olsa bu ilaç bırakıldığı zaman getirdiğini hatta biraz fazlasınıda götüren bir ilaç. Yine de kullandım. Çünkü ekimim başarılı olsun istiyorum. Dht yi bir süre vücudumdan uzak tutabilirsem ne ala. Bırakacak olmamın sebebide bir takım yan etkilerine maruz kalmam. Mesela bunlardan biri depresyon. Zaten genel olarak melankoliye yatkınlığı olan biriyim depresif etkileri bizzat hissettim. İkincisi libido da azalma yani evet arzu duyuyorum, işlevsel bir sorun yaşamıyorum ancak sperm yoğunluğunu etkiledi ve normalde daha fazla olan isteklilik durumu azaldı. Daha hızlı bir doyum geldi... Ve dolaylı yoldan bu istek azalması ve depresyon birleşince üstüne yine saçımızın selameti için sigarayı bırakınca hepsi birleşip 15 kilo olarak döndü bana:)) sonuç olarak saç ektirmemdeki temel sebep, ekilen saçların dökülmemeye kodlanan bir bölgeden alınıp tepeme ekilerek dökülecek mi derdi yaşamak istememek. Herhangi bir ilaca da bağımlı kalmak istemiyorum. Eğer yapacak olsaydım saçlarım dökülmeye yüz tutmuşken başlardım. O saçlarım için yapmamışım ekilen saçlarım için en fazla yapacağım sınırlı süre kullanmak olur ancak.

Ben daha gürleşeceğine inanmak istiyorum bu arada. İnanın ekilen kadar çıkış olmadı. Ekilen kadar çıkış olsaydı dolardı kafam yeterli ekim yapıldı çünkü. Ama çıkışlar niye olmadı acaba bugün canım sıkıldı epey buna baya içerledim bu kadar ekilen kökten bu kadar az çıkış gerçekten az

stf11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bence senin saclarin bir anda kalinlasip kapaticak. Ekimin efsaneydi. Proscar konusunda da hic bir yan etkisi yok bence. Etse bana eder. 4,5 aydir kullaniyorum. Zarari yoksa omur boyu kullanicam cunku gercekten ise yariyor.

Bogeda

• Sr. Member
Bence senin saclarin bir anda kalinlasip kapaticak. Ekimin efsaneydi. Proscar konusunda da hic bir yan etkisi yok bence. Etse bana eder. 4,5 aydir kullaniyorum. Zarari yoksa omur boyu kullanicam cunku gercekten ise yariyor.

İnşallah ya. 5. Ay diye tribe girdim bugün biraz. Tırsıyorumda yalan yok. Ama ekilen çıksa süperim net. Yetecek ya dolacak biliyorum. Neyse saol dostum pozitif yorumun için. Ben 5 aydır kullanıyorum bana olan etkilerini yazdım yukarıda. Herkes de aynı olmaz tabi

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
5 ay hele birde tepe bölgesi için daha erken, kaldı ki şok dökülmeden sonrayla şimdiyi kıyaslarsanız baya bir fark var süreç gayet normal gidiyor, 10.ay da hala fark olmazsa o zaman endişe edilir 5ay daha sabır 13.ayda kesin bir sonuç alırsınız ki Ahmet Tosunun başarı memnuniyet oranı yüksek bir ekimci, sizin de güzel sonuçlanması yüksek ihtimal, bence şuan bile ekimden önceki halinden güzel olası bir başarısızlıkta Ahmet Tosun telafi eder zaten bunları bilerek kafa rahat bir şekilde önümüzdeki 5ayı geçirmek sizi rahatlatabilir. 

Facebook Twitter Instagram