Gönderen Konu: The hair clinic Ahmet Tosun 6-7/12/23 tepe+vertex 4300 greft. Yaş 37  (Okunma sayısı 11950 defa)

Bogeda

• Sr. Member
Tabiki ne demek:) 1 mart tarihli fotoğraflarım
Son olarak bu da şimdiden. Fenersiz flaşsız doğal ışıkta. Ataklar başlamadı henüz. 3.ay dolmak üzere kaşıntı ve batma hissi oluyor sık sık. Şimdilik son durumlar böyle.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Erken süreçte verteks dahil kararma başlamış...Bge hareketli...çok iyi olur bu Ekimin sonucu

Bogeda

• Sr. Member
Erken süreçte verteks dahil kararma başlamış...Bge hareketli...çok iyi olur bu Ekimin sonucu

Ağzınız bal yesin. Teşekkür ederim

HİLMİ YALDIRAN

• Yeni üye
  • *
Hocam sonucunu merak ediyorum gayet güzel gidiyor tepe bölgen su evrede çok iyi sonuç verecek gibi benim de konumu inceler misin ☺️
  • Ekim Tarihi: 14.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet tosun saç ekimi
  • Greft Miktarı 4645
  • Yaşınız 39

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam vertex ekiminde 3.ayda böyle bir sonuç çok iyi, kararmalar başlamış. sabırsızlıkla 1 ay sonrasını bekliyorum :)

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
3. Ay ve Crown-Mid scalp bölgesine ekim olduğu göz önünde bulundurulursa, gayet iyi ilerliyor şu an süreciniz. Ekibin daha önce manuel alım yaptığına pek şahit olmamıştım. Donör sağlığı açısından mantıklı tercih olmuş. Umarım verdiğiniz emeğin sonuna kadar karşılığını alırsınız.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tepe zor alan süreç normal devam ediyor
Global Moderator

Bogeda

• Sr. Member
Hocam vertex ekiminde 3.ayda böyle bir sonuç çok iyi, kararmalar başlamış. sabırsızlıkla 1 ay sonrasını bekliyorum :)
Hocam teşekkür ederim 🙏 umarım gönlümüzce olur herşey

Bogeda

• Sr. Member
3. Ay ve Crown-Mid scalp bölgesine ekim olduğu göz önünde bulundurulursa, gayet iyi ilerliyor şu an süreciniz. Ekibin daha önce manuel alım yaptığına pek şahit olmamıştım. Donör sağlığı açısından mantıklı tercih olmuş. Umarım verdiğiniz emeğin sonuna kadar karşılığını alırsınız.
Talep edince manuel ekim imkanıda sağlıyorlar. Gerçi iyi bir micro motor operasyonları var ilk ekimim olsaydı şansımı zorlardım 2.ekimim olduğu için ve manuelin avantajlarını bildiğim için tercih ettim. Onun dışında teknik bir değerlendirme yapmışsınız gibi geldi. Teşekkür ederim pozitif yorumunuz için

Bogeda

• Sr. Member
Tepe zor alan süreç normal devam ediyor

Teşekkürler hintell. Sabırla bekliyoruz acelemiz yok

kelayaro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlısı olsun, gelişim güzel.

Bogeda

• Sr. Member
4.ay bitimine yani 120.güne 5 gün kala son halimiz budur. Bir tık karamsarlık başlıyor bende yavaştan

Bogeda

• Sr. Member
Dün kontrol için uğradım bir kliniğe. Sürecin iyi gittiğini söylediler. 117. Gün fotoları aşağıda. İnşallah desikleri gibidir. Çünkü bu ara atakları bekliyordum ben

iergin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
abi bayağı kapanmış bilmiyorum farkında mısın.. her gün baka baka insanın gözü alışıyor. bence gayet iyi gidiyor. bir de manuel alım demişsin abi yukarıda o nedir? dhi filan mı yoksa başka bir şey mi. ben de 2.ekim olacağım da onun için soruyorum..bekir mi muttalip mi asuman mı adem köse mi bilemedim zaten  :D
Dün kontrol için uğradım bir kliniğe. Sürecin iyi gittiğini söylediler. 117. Gün fotoları aşağıda. İnşallah desikleri gibidir. Çünkü bu ara atakları bekliyordum ben

Facebook Twitter Instagram