Gönderen Konu: The hair clinic Ahmet Tosun 6-7/12/23 tepe+vertex 4300 greft. Yaş 37  (Okunma sayısı 11958 defa)

Bogeda

• Sr. Member
Çok zor bir bölge ve açıklık fazla. Planlama ve greft sıklığı iyi. Sonucu çok merak ediyorum. Paylaşımları eksik etmeyin lütfen.

Seni görmek güzel eski dostum. Tabi ki bu yükümlülüğün altına girdik bir kere. Yani paylaşımlara devam edeceğim elvette. Alan açıklığı örtülmeyecek kadar çok değil ama ya çok mu? Ekim fena olmadı gibi ama istediğim kapatıcılığa ulaşamazsam üzer bu beni
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2024, 22:36:51 Gönderen: Bogeda »

Bogeda

• Sr. Member
Arkadaşlar bir toplanın ya lütfen. Gerçekten fikrinize ihtiyacım var. Ya bu minik tüylenmeler ekilen saçlar olamaz. Daha 2.ayım bile olmadı. Bunlar benim kendi saçlarım mı sizce? Prp+xpecia+procapil+proscar+kanal açılması ve saç ekimi benim yıllardır açık olan tepemde kendi doğal saçlarımın canlanmasına sebep olmuş olabilir mi?

ollgunmehmet.21

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
bu vertex işleri zor bende ikinci ekimde burayla ilgili korkuyorum

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Onlar kendi saçın senin, şu an hacim kazanma evresinde. Kafana binlerce iğne girdi, kan dolaşımın arttı doğal olarak. Vitamin takviyesi vs ordakiler güçleniyor. Siyah nokta gibi gördüklerin de ekim saçların. Bazı çıkışlar böyle süreç erken iken görünür, bazılarının çıkması ise ayları bulabilir. Hiçbir problem yok şu aşamada. Görüntü sağlıklı.

Bogeda

• Sr. Member
Onlar kendi saçın senin, şu an hacim kazanma evresinde. Kafana binlerce iğne girdi, kan dolaşımın arttı doğal olarak. Vitamin takviyesi vs ordakiler güçleniyor. Siyah nokta gibi gördüklerin de ekim saçların. Bazı çıkışlar böyle süreç erken iken görünür, bazılarının çıkması ise ayları bulabilir. Hiçbir problem yok şu aşamada. Görüntü sağlıklı.

Çok teşekkür ederim. Bu bilgiyi duymaya ihtiyacım vardı. Peki bu şu mu demek ben daha evvelden bu tarz desteklerle kafamı deldirseymişim performans alırmışım.

stf11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Benim de 1 aydan sonra aynisi oldu. Suan hafif hafif cikislar var.. Ekilen saclar kesin.

Bogeda

• Sr. Member
Benim de 1 aydan sonra aynisi oldu. Suan hafif hafif cikislar var.. Ekilen saclar kesin.
Sabırsız bekleyiş sürüyor

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar bir toplanın ya lütfen. Gerçekten fikrinize ihtiyacım var. Ya bu minik tüylenmeler ekilen saçlar olamaz. Daha 2.ayım bile olmadı. Bunlar benim kendi saçlarım mı sizce? Prp+xpecia+procapil+proscar+kanal açılması ve saç ekimi benim yıllardır açık olan tepemde kendi doğal saçlarımın canlanmasına sebep olmuş olabilir mi?

ya dostum ben bu vertex olayına çok taktım gerçekten bu yüzden vertexe ekim yaptıranların sonuçlarını hem burdan hemde gerçek hayatta çevremde ektirenleri çok iyi takip ettim .bu yüzden sana şöyle diyeyim şu an kafanda o görüğün tüyler aslında ekilen saçlar ,çoğu kişide aynen sendeki gibi oluyor şoka uğramadan kökler kısacık hale gelip duruyor onların çıkmasıda çok uzun zaman alıyor .vertex ekimlerinde böyle tuhaf bir durum oluyor bende anlamadım.yalnız o arada gördüğün minik tüyler kendi saçların geri kalan kısa kalın olanlar ekilenler.

Bogeda

• Sr. Member
ya dostum ben bu vertex olayına çok taktım gerçekten bu yüzden vertexe ekim yaptıranların sonuçlarını hem burdan hemde gerçek hayatta çevremde ektirenleri çok iyi takip ettim .bu yüzden sana şöyle diyeyim şu an kafanda o görüğün tüyler aslında ekilen saçlar ,çoğu kişide aynen sendeki gibi oluyor şoka uğramadan kökler kısacık hale gelip duruyor onların çıkmasıda çok uzun zaman alıyor .vertex ekimlerinde böyle tuhaf bir durum oluyor bende anlamadım.yalnız o arada gördüğün minik tüyler kendi saçların geri kalan kısa kalın olanlar ekilenler.
Wouv güzel bilgi. Hemen ikna oldum neredeyse çünkü banada tuhaf geliyordu. Şok dökülme gibi bir dökülmem olmadı gibi çünkü şok öncesi kararma da olmadı. Bunlar beni huylandırıyordu senin açıklaman çok makul geldi.

Bogeda

• Sr. Member
63.gün fotoğrafları. Gün ışığında

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sizin şuanki durumunuz ne? kaçıncı aydasiniz

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
  neden acaba doku daha sert ve kalın olduğu içinmi?

Bogeda

• Sr. Member
  neden acaba doku daha sert ve kalın olduğu içinmi?
O neden bilmiyorum. Söyleyen arkadaşta gözlemini paylaşmış kesin öyledir gibi bir durum da yok. Bunun dışında güncel hallerimi paylaşıyorum. Başlıktada tarih var ama gözden kaçmış demekki 65.gün civarındayım hocam

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güncel fotoğraflar paylaşmanız mumkunmu acaba rica etsek?

Facebook Twitter Instagram