Gönderen Konu: The hair clinic Ahmet Tosun 6-7/12/23 tepe+vertex 4300 greft. Yaş 37  (Okunma sayısı 11327 defa)

Bogeda

• Sr. Member
Arkadaşlar bu tarz memnuniyetsiz olduğunuz konuları hintell'e bildirin . Buradaki clinicklerin en yaygınları ile muhtemelen hepimizden rahat iletişim kuruyordur.  Forumun amacı zaten bu . Ahmet tosun yada ekibinden birisi illaki görecek ve revize etmek isteyeceklerdir.  Bu tamamen benim görüşüm.

Kardeşim sen yenisin galiba, hiç birşey sandığın gibi değil söylediğin kişide bir mercii değil, hiç bir şey yapamıyorsan üşenme gir benim konuma baştan sona bak yaptığı yorumları gör. Bahsettiğin kişi saç ektirenlerden ziyade forumda destek verdiği ekim merkezlerinden yana, zamanla anlarsın. Ayrıcs ben komtrole gidiyorum vs. A. Tosun ve ekibi zaten görmüyorlar mı sanıyorsun eserlerini? Neyse doğru bir yorum olmamış yaptığın.

Gün ışığında fena gözükmüyor.Ancak saç oldu demek için bence tarakla taranma aşamasına gelmiş olması lazım yani tarak girecek...Donörünuzun kapaticiligi gerçekten çok iyi...Cilinic bu paylaşımları illaki görüyordur .Süreç sonunda memnun kalmazsanız ve Clinic yaptıkları işin arkasında durmazsa Ahmet tosun çok büyük itibar kaybeder...Baştan sona çok güzel paylasimlarda bulundunuz bu forumda verteksi bu kadar detaylı paylaşan çok azdır.. Teşekkür ederiz.

Estağfurullah ben teşekkür ederim desteğiniz ve katkılarınız için. Şu an bile çok güzel moral ve destek oldunuz. Aslında ben daha çok güneş vurduğunda belli olmasından rahatsızım ama siz gündüz halini çokta kötü görmemişsiniz saygı duyarım.

Captain07

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bence sen beni yanlış anladın . Benim demek istediğim şey buradaki modaratörler daha baskın olabilir clinick üzerinde.  Ama kim kimi savunur bunu ben bilemem. Burada bazı clinickler diğerlerinden daha fazla ön plana çıkarılıyor bunu kimse inkar edemez ama herkes kendi kararını kendisi verir en sonunda .Ayrıca ekiminizi yapan clinick bu duruma kayıtsız kalır ve revize yapmaz ise bu onlar için eksi bir yön olur.  Forumu 1 senedir düzenli takip ediyorum yeni değilim.  Ahmet tosunu da tanımam etmem 1 defa görüştük ama anlatılanlar beni tatmin etmediği için ekimi mi de farklı yerde yaptırdım zaten . Ama umarım senin için gerçekten bir revize işlemi yaparlar.  Çektiğin bu kadar zahmet umarım boşa gitmez .

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç 18 aymış falan geçelim abicim. 9 ayda çocuk oluyor zaten. Bir saç ekimi 6 ayda kendini belli eder 8 ayda genel sonucu almış olursun. Geri söylenen her şey bir oyalama ve avutma taktiğidir. Karşınızda tecrübe var.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
On bölge için 6 ay ve 8 ay doğrudur genelde ancak verteks için çok erken bunu herkes bilir...

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sen 12. Ayı doldur. Merkeze gidip revizyon yapmalarını talep et. Kabul etmiyorlarsa hukuki yollara başvur. Ama bence Ahmet tosun kabul edecektir hatasını telafi etmeli.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
On bölge için 6 ay ve 8 ay doğrudur genelde ancak verteks için çok erken bunu herkes bilir...
Değil kardeşim vertex için 8 ay sonrası çıkış olur denilen kısım % 5'i geçmez ki bu da genel sonuca çok etki etmez. Dünyada milyonlarca saç ekimi örneği var. Dediğinizin bir örneği varsa gösterin de görelim. Şimdi bu arkadaşın saçı 8. ay sonunda da böyleyse genel görüntü değişmez. Aksi mümkün değil.

Bogeda

• Sr. Member
Süreç 18 aymış falan geçelim abicim. 9 ayda çocuk oluyor zaten. Bir saç ekimi 6 ayda kendini belli eder 8 ayda genel sonucu almış olursun. Geri söylenen her şey bir oyalama ve avutma taktiğidir. Karşınızda tecrübe var.

Değil kardeşim vertex için 8 ay sonrası çıkış olur denilen kısım % 5'i geçmez ki bu da genel sonuca çok etki etmez. Dünyada milyonlarca saç ekimi örneği var. Dediğinizin bir örneği varsa gösterin de görelim. Şimdi bu arkadaşın saçı 8. ay sonunda da böyleyse genel görüntü değişmez. Aksi mümkün değil.
8.ayın sonunda da yani 9.ayın başında yani geçtik. Yok ya kaldı böyle çok net zaten daha öncede belirttim mayıstan beri aynı saç değişme sadece sert kıllardan saç gibi hale geçiş oldu, arada bir iki ufak atak oldu falan ama en tepede mid-crowm değil crown bölgesinde değişim hiç yok o hep aynı. Dolmuyor. Dolamıyor. Dolamayacakta. Maalesef. Manuel alıma aşina olunmadığından, zamanın uzadığı göz önünde bulundurulmadığından, alımdan 5 saat sonra ancak ekim yapıldığından ve o 5 saatte de özveri ile greftleri serumla sulayan bir önceki ekim gününde olduğu gibi özen gösteren biri olmadığından verimli bir ekim olmadı. 1.bölge %70 civarı 2. Bölge %45 lerde falan kaldı kabaca bu da doğal olarak memnun edemiyor.

Velhasıl sonuçta ortada genel kabul gören bir 12 kuralı var. O 12 aylık süre dolmadanda pek bir şey yapılamıyor. Merkezde topu taça atıyor ki en sinir bozucu olan bu! Bekleyeceğiz her türlü
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2024, 22:55:32 Gönderen: Bogeda »

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
4300 gref ekilmiş açık alan vertexte oldukça fazla
süreçe bakarsak tamamlanmaya yakın gözüküyor
yani bu saatten sonra çıkan o ince saçlar bir miktar kalınlaşabilir

ekimi bu verilerle değerlendirirsek ekilenlerin bir bir kısmı çıkmış tahminimce %50 civarı gibi gözüküyor
beklenti de yüksek olduğu için de beklenti karşılanmamış  ama en azından 12-13 aya kadar bekle
saçlar biraz uzasın kalınlaşsın görüntüde bir miktar değişiklik yaratabilir.

son olarak tavsiyem kardeşim son 2000 greflik bir ekim işi çözecektir

Bogeda

• Sr. Member
4300 gref ekilmiş açık alan vertexte oldukça fazla
süreçe bakarsak tamamlanmaya yakın gözüküyor
yani bu saatten sonra çıkan o ince saçlar bir miktar kalınlaşabilir

ekimi bu verilerle değerlendirirsek ekilenlerin bir bir kısmı çıkmış tahminimce %50 civarı gibi gözüküyor
beklenti de yüksek olduğu için de beklenti karşılanmamış  ama en azından 12-13 aya kadar bekle
saçlar biraz uzasın kalınlaşsın görüntüde bir miktar değişiklik yaratabilir.

son olarak tavsiyem kardeşim son 2000 greflik bir ekim işi çözecektir

Eyvallah ismael, senle ben ekimdaşız aynı zamanda hlc ye ektirdik o zamandan beride konuşuruz arada. Yaptığın yorum için teşekkür ederim. Evet 1. Ve 2. Bölge diye ayırırsak ekimi ve ortalamasını alırsak bende %50 civarı olduğunu düşünüyorum ekimin sonucunun. Bu saatten sonra tek oluşabilecek şey hacim. Umuyuyorum hacimlenir bir an evvel. Ama aşağı 2 fotoğraf bırakıyorum yani bu fotoğraflarla bu ekim kesinlikle tatmin etmekten çok uzak. Ekilenlerden tutanların yönü falan iyi onlardan yana bir sıkıntım yok pek. Ama dediğim gibi, yani the hair clinic ten belki fazla şey bekliyorumdur bilmiyorum ama bu şekilde 2 güne yayılmış manuel alımla yapılan bir ekimden normal ekim ücretleri 30-35 arasıyken 2 güne 60-70 arası bir ödeme yapmam doğalken 85 bin tl ödeyim bir dilek çakır performansı, bir hlc performansı beklemem tabiki de doğru değil ama bu saç da doğru olmadı maalesef.

Ve evet 2000 lik bir ekimin ekilenlerinin tamamının tuttuğu taktirde ki en önemlisi bu bence, bu işi bitireceği kanaatindeyim. Ama işte o 2000 nerden çıkar? Donörde zayıfladı artık 8000 greft verdi. Yani işim bir öncekine göre iki kat daha zor artık. Bilmiyorum ne yapacağım nasıl yapacağım. Ama şu aşağıdaki fotoğraftaki haller kabul edilebilecek düzeyde değiller

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Buradaki resimler çok net ve açıklık daha iyi belli oluyor .Revizelik gibi yüksek oranda .önceki paylaşımlar da resimler biraz daha iyi gösteriyor.Eger bu açıklığa revize yapmazlarsa ve bunun için aldilarsa o parayı itibarlarını kaybedetler.Mikrimotorda iyi olan bir merkez benim tahminim manuel alımda köklere zarar verdi.Yani alım sırasında öldürdüler kökleri.Yoks diğer süreçler mikromotorlu süreçle aynı.

Bogeda

• Sr. Member
Buradaki resimler çok net ve açıklık daha iyi belli oluyor .Revizelik gibi yüksek oranda .önceki paylaşımlar da resimler biraz daha iyi gösteriyor.Eger bu açıklığa revize yapmazlarsa ve bunun için aldilarsa o parayı itibarlarını kaybedetler.Mikrimotorda iyi olan bir merkez benim tahminim manuel alımda köklere zarar verdi.Yani alım sırasında öldürdüler kökleri.Yoks diğer süreçler mikromotorlu süreçle aynı.
Hublot Hocam selamlar. Alımı yapan Asmed'in yetiştirdiği personeldi. Tabi ki de teoriler üretilebilir, ama alım yapanlara mâl etmek haksızlık olacaktır. Çünkü kanımca işlerinde iyiydiler. Daha önce de yazmış olduğum bir teorim var o da 1.gün ile 2. Gün ekiplerinde değişiklik olmasından ötürü. İlk ekim gününde tepside muhafaza eden ekimci buse hanım yaklaşık 5 saatlik alım süresince hemen hemen her 15 dk da bir greftleri serumla spreyledi. Bu nedenle ilk günün sonuçları %70 civarında. 2.gün buse hanımı başka bir ekibe kaydırdılar ve sakal alımıda olduğu için alımla ekim arasında ciddi zaman farkı oluştu. Bence ölen kökler o zaman öldü ama bu da bir teori. Çünkü eğer bu şekilde olduysa kabuk dökümünden sonra ekilen ölü köklerin hiç uzamaması gerekmez miydi? Bilemiyorum. Velhasıl Kliniğin tüm ekimlerine bakarsanız en iyi diye düşünülen ekimlerinde bile dolu dolu değil sonuçlar. Varsa da tek tük. Ben önceki ekimimide manuel alımla yaptırdım. Söylememe rağmen Ahmet bey kendi tarzlarının dışına çıkmadı. Alım ekim alım ekim şeklinde ilerlenseydi şu anki sonuçlardan katbe kat daha iyi sonuç elde ederdik.

Ben revizyon için çok şüpheliyim şahsen, yani gerçekten sınırda bir donör bölgem var ve sakaldan falan dahi versem yani 2500 civarı kök çok fazla geliyor. Yani saçlarımı ömrü billah uzun tutarak kullanmakta istemiyorum, revizyon ekiminde başarılı olup olamayacaklarıda muamma, kaldı ki zaten böyle bir teklifleri de yok ortada. Açıkcası çok içerliyorum baya yüreğim paramparça. Yanlış kararlar aldığı düşünüyorum. Ve bu beni daha da çok yıpratıyor. Diliyorum güzel bir çözüm yolu çıkar ve kapanır bu mevzu.

Ben ekim yaptırdığım dönem tek kötü yorumları yoktu o günden bu güne mantar gibi kötü ekimleri çoğaldı. O zamanlar sonuçlarda ilk 10 konudan 6 sı Ahmet tosundu şimdi tek tük. Dükkanı kapatıp gitmeseler bari

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam zor bir süreç geçirmişsin. Umarım sonuç ta gülen bir yüzün olur. ahmet bey ekiminin arkasında durmalıdır. Sonuç olarak biz iyi bir sonuç için bu zahmete katlanıyoruz. Sürekli atacak mermimiz yok.
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Revizeyi tekrar burada yaptırmak riskli yine ..Değer kaybolmadan para iadesi olmalı...Angmar nick'li arkadaşımız Başarısız bir operasyon geçiriyor....Esma Serkan Tetik 2.operasyon konusunu gördüm çok güzel gelişme olmuş Fikir olması bakımından yazdım.Sakal destekli çok güzel çalışma yapmışlar.Bogeda önceki resimler de umutluydum ancak bu son attığın reskmler de mutsuz olmak ta yüzde yüz haklısın.Hele ki merkezinin paylaştığı karartılmış fotoğraflar tam bir terbiyesizlik.85 bin TL için kimsenin umutlariyla oynanmamali.Bu para kiminin bir akşam yemeği..Para iadesi olmalı ama değer kaybı olmadan.

Bogeda

• Sr. Member
Hocam zor bir süreç geçirmişsin. Umarım sonuç ta gülen bir yüzün olur. ahmet bey ekiminin arkasında durmalıdır. Sonuç olarak biz iyi bir sonuç için bu zahmete katlanıyoruz. Sürekli atacak mermimiz yok.
Desteğin için teşekkür ederim Michigan. Şimdiye kadar o yönde bir adım atmaya yanaşmadı maalesef 12 aylık bir süreç var ona göre o bitsin dedi.
Revizeyi tekrar burada yaptırmak riskli yine ..Değer kaybolmadan para iadesi olmalı...Angmar nick'li arkadaşımız Başarısız bir operasyon geçiriyor....Esma Serkan Tetik 2.operasyon konusunu gördüm çok güzel gelişme olmuş Fikir olması bakımından yazdım.Sakal destekli çok güzel çalışma yapmışlar.Bogeda önceki resimler de umutluydum ancak bu son attığın reskmler de mutsuz olmak ta yüzde yüz haklısın.Hele ki merkezinin paylaştığı karartılmış fotoğraflar tam bir terbiyesizlik.85 bin TL için kimsenin umutlariyla oynanmamali.Bu para kiminin bir akşam yemeği..Para iadesi olmalı ama değer kaybı olmadan.

O bir senelik süreç bittiğinde nasıl uzlaşırız ya da uzlaşma yoluna gidip yapabildiğini ve yapamadığını kabul eder mi bilmiyorum tabiki. Olay başka mecralara taşınmadan çözersek ne ala. Kabuk dökümü sonrası fotoğrafı bırakıyorum aşağıya. Eğer bu şekilde bile çıksaydı zannediyorum kapatıcı olacaktı. Bir tanede rengini bilerek bozduğum bir fotomu bırakıyorum kabuk dökümünden sonraya ait. Eğer bu çıkışları yakalasaydık çok iyiydik. Olduramadık

Facebook Twitter Instagram