Gönderen Konu: The hair clinic Ahmet Tosun 6-7/12/23 tepe+vertex 4300 greft. Yaş 37  (Okunma sayısı 11322 defa)

Bogeda

• Sr. Member
Ynt: The hair clinic Ahmet Tosun 6-7/12/23 tepe+vertex 4300 greft. Yaş 37
« Yanıtla #196 : 27 Ağustos 2024, 09:04:22 »
tepe bölgesi için 15. aya kadar süreç devam eder demişlerdi bana.

Vallahi çok fazla bilgi ortalarda dolaşıyor. 12-18 ay diyen var var oğlu var. Aksi gibi bir de ben hiç bir zaman sabır konusunda iyi olmadım😅

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #197 : 31 Ağustos 2024, 13:34:34 »
Kaliteli saç yapın, ekilen greft sayısı, kullandığın takviyeler vs sonuç daha başarılı olmalıydı.

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #198 : 31 Ağustos 2024, 13:52:20 »
Kaliteli saç yapın, ekilen greft sayısı, kullandığın takviyeler vs sonuç daha başarılı olmalıydı.

Evet, evet, evet. Ve maalesef. Sorma canım epey sıkkın. Geçen prp yaptırmaya gittim kliniğe kontrolde edildi tabiki ve hala daha topu taca atıyorlar senin beklentin ile olan arasında fark olması doğal diyorlar, oralara sık ekmedik diyorlar sanki kaç kök ekileceği sayısını ben verdim onlara, sanki sık ektikleri yerlerin tamamı tutmuş gibi vs. İnanılmaz canım sıkıldı halende sıkkın. Üstelik fotoğrafta çektiler çektikleri fotoğrafları da attılar daha koyu görünsün diye parlaklığını falan kısmışlar iki fotoğraf arası dünya kadar fark var falan. Sonuçtan memnun olmadığım gibi seçtiğim kurumunda doğru kurum olmadığına kanaat getirdim malesef son görüşmeden sonra. 12 ay dolunca atmam gereken adımları atmayı düşünüyorum
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2024, 14:50:31 Gönderen: Bogeda »

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #199 : 31 Ağustos 2024, 16:10:29 »
GEÇMİŞ OLSUN HOCAM, BAŞARISIZ BİR EKİM OLMUŞ, BOŞUNA HARCANAN EMEK,ZAMAN VE PARA,
4300 GREFT'İN SONUCU BU OLMAMALIYDI SANKİ HİÇ SAÇ EKİLMEMİŞ GİBİ GÖRÜNTÜ
  • Yaşınız 27

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #200 : 31 Ağustos 2024, 16:15:05 »
.
  • Yaşınız 27

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #201 : 31 Ağustos 2024, 16:41:53 »
GEÇMİŞ OLSUN HOCAM, BAŞARISIZ BİR EKİM OLMUŞ, BOŞUNA HARCANAN EMEK,ZAMAN VE PARA,
4300 GREFT'İN SONUCU BU OLMAMALIYDI SANKİ HİÇ SAÇ EKİLMEMİŞ GİBİ GÖRÜNTÜ
Evet hocam maalesef başarısız bir ekim oldu. Çok can sıkıcı bir durum düşmanımın başına gelsin istemem o derece canımı sıkıyor. Ama ekimden önceki halinden daha iyi olduğunu kabul etmezsemde olmaz. Ama sonuç olarak memnun edici bir sonuç değil vasatın altı en iyi haliyle bile vasat olacak bir sonuç maalesef. Sonuç üzüyor o başka ama bir kurumun yaptığının sorumluluğunu almaması, insana dolandırlma hissi veriyor. Salak yerine konuyorsun. O daha da can sıkıyor

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 31 Ağustos 2024, 20:44:09 »
Verteksin nihai sonucu 18 ay...yeni gelisimler olur... Donor hala çok iyi durumda .uzun halı donorun kalaticiligi çok iyi siz de...Başka bir merkezden randevu alın ve yeniden ektirecekmis gibi bilgi alın ve  2 ekiminizin de değerlendirmesini isteyin...mümkünse birkaç merkezle görüşme yapın...18.ay sonunda yol haritanızı belirleyin... süreç daha tamamlanmamış...

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #203 : 31 Ağustos 2024, 21:02:50 »
Verteksin nihai sonucu 18 ay...yeni gelisimler olur... Donor hala çok iyi durumda .uzun halı donorun kalaticiligi çok iyi siz de...Başka bir merkezden randevu alın ve yeniden ektirecekmis gibi bilgi alın ve  2 ekiminizin de değerlendirmesini isteyin...mümkünse birkaç merkezle görüşme yapın...18.ay sonunda yol haritanızı belirleyin... süreç daha tamamlanmamış...

Hocam selam. Eyvallah süreç devam ediyor diyelim ama bakın çok açık ve net söylüyorum bunu aralıkta ekim yaptırdım, aralığın başında ve nisandan beri aynı kafaya bakıyorum gibi geliyor. Gelişse canıma minnet vallahi de billahi de tillahide bu ekim burdan dönsün beni 3.bir ekimden kurtarsın zil takıp taksim meydanında oynayacağım. Ben istemez miyim?! Ama yok tıkandık kaldık burada. Zaten ekimi kabul eden ve kanallarımı açan dğkkanın sahibi olan insan vertekse çok ekmedik seyrek ektik diyor. Yahu böyle bir şey olabilir mi tepe açıklığına ekim yaptırmaya gidiyorsun, konsültasyon da kapatırız deniliyor maks. Greft anlaşıyorsun adamlar alan hesabı yapmadan cm2 ye kaç greft ekilmesi gerektiğini hesaplamadan göz kararı ile bir şeyler mırıldanıp sonra ekimde çıkanla doldurmaya çalışıyor. Ya yemin ederim %20 firem olsaydı yine tamam derdim. Ekilenle çıkan arasında uçurum var. Ya bütün materyaller konuda var merak eden açsın baksın ekilenle çıkan oranı nasıl!!

Hublot hocam bu arada bilimsel olmayan buz tavsiyen sayesinde bir tık daha canlanma oldu sanıyorum yani en azından evde uygulanabilecek zararsız bir yöntem önermiş oldun bunun inde sana ayrıca müteşekkirim.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #204 : 31 Ağustos 2024, 21:52:25 »
Size sonuna kadar hak veriyorum...Bu sekilde kalırsa zaten tatmin etmez...Şu da var ki verteksin gelişimi 18 olduğundan ekim merkezi şuan birtakım  bahaneler üretebilir...Bahanelerin ve açıklamaların bittiği süreç 18 aydır ki  o zaman ne diyecekler ve nasıl bir yol haritası izleyecekler...sabır diliyorum.  Eğer sosyal ortamımız müsait ise bir kere de jilete kazıtin saçı en baştan uzamayi takip edin derim...

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #205 : 31 Ağustos 2024, 22:01:49 »
Size sonuna kadar hak veriyorum...Bu sekilde kalırsa zaten tatmin etmez...Şu da var ki verteksin gelişimi 18 olduğundan ekim merkezi şuan birtakım  bahaneler üretebilir...Bahanelerin ve açıklamaların bittiği süreç 18 aydır ki  o zaman ne diyecekler ve nasıl bir yol haritası izleyecekler...sabır diliyorum.  Eğer sosyal ortamımız müsait ise bir kere de jilete kazıtin saçı en baştan uzamayi takip edin derim...

Teşekkür ediyorum dilekleriniz için. Neyse ki yasal süreçler için 12 ay yeterli onlar bildikleri bahaneyi söylesinler gönül almak bu kadar kolayken öyle bir yol izlesinler bende izleyeceğim yolu bilirim elbet. Ve adım kadar eminim bu ekimin ayıplı bulunacağına. Neyse şimsilik bekliyoruz. Saçı ustraya vurmak çok uzun boylu bir iş maalesef onu yapamam. Ama aklımdan geçmedi değil. O sebeple baya bi kısa kestirdim1, 2 ay önce temmuzdu heralde 20si falan. Yani vaziyet bu değişim az. Hacimlensin diye beklediğimiz ince teller var minnak çıkmaya çabalayan bir 20 30 kadar tel var ama bunların hiç biri kurtarmaz. Yinede umudumu kesmedim 2 defa prp yaptır 2 hafta arayla dediler onunda 1.sini yaptırdım 2.sinide yaptıracağım. Velhasıl böyle. Demekki neymiş demekki insan sezgilerine güvenmeliymiş. Ama çok klasevimlir, bu hayatta neyi çok istersen ya istediğin gibi olmaz, olursa da mutlaka bir bedeli olur. Üzücü ya valla neyse..

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ben ekim merkezlerinin bu tavrından çok rahatsız oluyorum. Ekim önce size ballandıra ballandıra şöyle olacak böyle olacak diye anlatıyorlar. Sonrasında başarısızlık olunca zaten hepsi dolacak demedik, ilk haline göre iyi diyip başlarından atıyorlar. Benim ekimim öncesi şuraya kadar dolacak dediler ama biraz açıklık var sonuçta. Ancak bunu kabul etmiyorlar o kadar da olur diyip geçiyorlar. O yüzden seni anlayabiliyorum. 12 ay bitince direkt söyle ben paramı geri istiyorum gidip başka yerde ekim yaptıracağım diye. Revize kabul etme. Sonuçta ekim öncesi antlaşmanız belliydi.

Bogeda

• Sr. Member
Hocam ben ekim merkezlerinin bu tavrından çok rahatsız oluyorum. Ekim önce size ballandıra ballandıra şöyle olacak böyle olacak diye anlatıyorlar. Sonrasında başarısızlık olunca zaten hepsi dolacak demedik, ilk haline göre iyi diyip başlarından atıyorlar. Benim ekimim öncesi şuraya kadar dolacak dediler ama biraz açıklık var sonuçta. Ancak bunu kabul etmiyorlar o kadar da olur diyip geçiyorlar. O yüzden seni anlayabiliyorum. 12 ay bitince direkt söyle ben paramı geri istiyorum gidip başka yerde ekim yaptıracağım diye. Revize kabul etme. Sonuçta ekim öncesi antlaşmanız belliydi.

Aga revizeyi teklif bile etmediler, revize teklif etse o demekki evet olmayan tutmayan bir şeyler var. Senin dediğin gibi geçiştirmek niyetindeler. O kadarda olur demek niyetindeler ama ben 85 bin tl parayı o kadarda olur bir sonuç için vermedim. Elbetteki hakkımı arayacağım.
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2024, 18:54:02 Gönderen: Bogeda »

Bogeda

• Sr. Member
9.ay. 270.gün. İç ve dış mekanda yapay ve doğal ışıkta çekilmiş videolar bırakıyorum aşağıya ve size soruyorum

Siz bu saça iyi ekilmiş bir saç der miydiniz?

İçinize siner miydi?

85 bin tl lik manuel alım ile ekilmiş saçın hakkı bu mudur?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gün ışığında fena gözükmüyor.Ancak saç oldu demek için bence tarakla taranma aşamasına gelmiş olması lazım yani tarak girecek...Donörünuzun kapaticiligi gerçekten çok iyi...Cilinic bu paylaşımları illaki görüyordur .Süreç sonunda memnun kalmazsanız ve Clinic yaptıkları işin arkasında durmazsa Ahmet tosun çok büyük itibar kaybeder...Baştan sona çok güzel paylasimlarda bulundunuz bu forumda verteksi bu kadar detaylı paylaşan çok azdır.. Teşekkür ederiz.
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2024, 22:18:53 Gönderen: Hublot »

Facebook Twitter Instagram