Gönderen Konu: The hair clinic Ahmet Tosun 6-7/12/23 tepe+vertex 4300 greft. Yaş 37  (Okunma sayısı 10622 defa)

Bogeda

• Sr. Member
Hintell yorum siliyor  :D :D bazı şüphelerin doğru olduğunun kanıtı nitelikte forumun zaten eski havası yoktu herhalde şimdi de ekmekle tabağı sıyırma peşindeler  ;D ;D
Ne diyim yazık çok yazık. Bizde tecrübeli dedik, nereye ektirelim diye ona danıştık, hiçte şüphelenmedik yönlendirmesine eyvallah dedik. Ben ona başka bir doktoru sormuştum, DOKTORun altını çizerim! Dedi ki onun daha dedi normal açıklığı doldurduğu görülmemiş verteksi mi dolduracak dedi, şimdi de yan çiziyor senin diyor açıklığın tek ekimle kapanır mı! Çok ayıp ediyor, çok yanlış yapıyor, ekmeğindeyse de buraya güven sarsıldıktan sonra o ekmeği de bulamaz!! Böyle bir derdi varsa da patreon hesap açsa objektif etkileşim ile daha çok kazanırdı. Herkes ne yapıyorsa kendine yapıyor bu konuyu okuyan adam akla karayı ayırt edemeyecek mi her şey şeffaf şekilde paylaşılıyor. Görmeyecek mi adam okumayacak mı, bir de kendini küçük düşürüyor yazdığı yorumu siliyor nerden baksan tutarsızlık nerden baksan akıllıca değil.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ahmet tosun ne diyor acaba saç gelisiminize ...? Herhangi bir öneride bulundu mu acaba?

Bogeda

• Sr. Member
Ahmet tosun ne diyor acaba saç gelisiminize ...? Herhangi bir öneride bulundu mu acaba?
Ahmet bey ile iletişime geçemedim asistanı malika ile geçtim. Malika hanım beklememizin daha sağlıklı olacağına inanıyor ve 9. Ya da 10. Ay gibi kontrol randevusunu planlıuoruz. Onun dışında kafamda küçük saçlar hissettiğimi ilettim malika hanıma o da Ahmet beye sordu 2 seans 2 haftalık prp tavsiye edildi yakın zamanda onu yapyıracağım. Bir ameliyattan ötürğ nekahat dönemindeyim. O sebeple biraz sarkacak o dönem. Ve Malika hanıma özellikle ilettim Ahmet bey bu şikayetlerimden haberdarsa niçin bana dönüş yapmıyor, Malika hanımda Ahmet beyin çok yoğun olduğunu bu sebeple çalışanları olduğunu söyledi. Genel olarak son konuşmalar ve durumlar böyle

Edit: istanbulda olmadığım için gidip bizzat görüşemiyor ya da prp işlemimi oraya yaptıramıyorum. Yoksa 10 kere gitmiştim. 5.aydan beridir malika hanıma benzer şikayet ve endişelerimi iletiyorum.

Edit2 : Malika hanım ısrarla Ahmet beyin yaptığı işin arkasında olduğunu onunla yeni çalışmadığını onu iyi tanıdığını ne gerekiyorsa yapacağına söylemlerde bulunuyor. Bunu söylemeyip atlayarak hakka girmek istemedim o yüzden paylaşıyorum
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2024, 19:34:37 Gönderen: Bogeda »

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim şahsi düşüncem 18.ay sonunda en az bir yüzde 40 daha artış olacağı yönünde...Başınız da çok saç var ancak ince 7.5 aylık vertekte ki bir sonuc ön bolgelerdeki 5.ay sonuç gibi birşey...prp bedava ise degerlendirin ama ücretli yapılacak bir şey değil...yüzde 5 etkisi bile yok dedi tanıdığım birkaç cildiye doktoru...Bilimsel olmamakla beraber vertekse buz ile masaj yapın Ekim alanında gezdirin kafanız donana kadar hatta bazı yerlerin Cok daha geç donduğunu farkadeceksiniz ki o bölge de deri daha kalın ve dolaşım daha yavaş...ama buzu direkt kafanıza koyarak yapın daha etkili ...lavoboya egildiginiz de masaj yaparken zeten buz hemen eriyor ve akıyor üstünüz de ıslanmaz...Şunu farkedeceksiniz ki o bölge nasıl kızarıyor ve kan dolaşımı soğuk ta nasil hızlanıyor ..Kan dolaşımının artması o bölge de saçların beslenmesi açısından çok önemli ..zaten dolaşımın yavaş olduğu bir bölge....Buzla yapılan masaj normal masajdan çok daha etkili...Ben 12.ayda daha olumlu gelisimlerin olacagini düşünüyorum saçınız için...

Bogeda

• Sr. Member
Benim şahsi düşüncem 18.ay sonunda en az bir yüzde 40 daha artış olacağı yönünde...Başınız da çok saç var ancak ince 7.5 aylık vertekte ki bir sonuc ön bolgelerdeki 5.ay sonuç gibi birşey...prp bedava ise degerlendirin ama ücretli yapılacak bir şey değil...yüzde 5 etkisi bile yok dedi tanıdığım birkaç cildiye doktoru...Bilimsel olmamakla beraber vertekse buz ile masaj yapın Ekim alanında gezdirin kafanız donana kadar hatta bazı yerlerin Cok daha geç donduğunu farkadeceksiniz ki o bölge de deri daha kalın ve dolaşım daha yavaş...ama buzu direkt kafanıza koyarak yapın daha etkili ...lavoboya egildiginiz de masaj yaparken zeten buz hemen eriyor ve akıyor üstünüz de ıslanmaz...Şunu farkedeceksiniz ki o bölge nasıl kızarıyor ve kan dolaşımı soğuk ta nasil hızlanıyor ..Kan dolaşımının artması o bölge de saçların beslenmesi açısından çok önemli ..zaten dolaşımın yavaş olduğu bir bölge....Buzla yapılan masaj normal masajdan çok daha etkili...Ben 12.ayda daha olumlu gelisimlerin olacagini düşünüyorum saçınız için...

Hocam çok teşekkür ederim emin olun ki yapacağım , bu zahmete girip fikir verdiğiniz faydalı bir paylaşımda bulunduğunuz için çok teşekkür ederim tekrardan

Sinsinati

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İkinci ekiminiz donör kullanılmış tepe alanda zor 1 ekimle zaten bu alan kapanmaz.

Bogeda

• Sr. Member
İkinci ekiminiz donör kullanılmış tepe alanda zor 1 ekimle zaten bu alan kapanmaz.

Hocam böyleydiyse başvurduğum merkez etik davranarak demeliydi ki bu alan 1 ekim ile kapanmaz. Doğru bir kurum bunu yapar. Kaldı ki tek konsültasyon yaptırdığım yer the hair klinik ve Ahmet Tosun değil. Aynı konsültasyonu HLC ye de yaptırdım. Hlc zaten tek ekimle kapatmak niyetinde olmadığı için başka merkez aradım. Serkan aygın ile de konuştum fotoğraftan konsültasyonu yaptı kimse böyle bir şey söylemedi. Sen Sinsi ati kardeşim nasıl bir bilgi birikimi ile bunu söylüyorsun, dayanağını paylaşırsan bizlerde saygı ile bu katkını değerlendiririz. Baktığın zaman benim alınmış donörden dahi coverage rateimin düşük olduğuna inan mıyorum. 2 ekim atlatmış olmasına rağmen hala donör bölgemde kelleşme veya seyrelme bulunmuyor. Ayrıca sana değil 2 ekim 4 ekim yaptırmış moonwalker84 isimli forum kullanıcısının konularına bakmanı tavsiye ederim. Yapan yer işini bilince 4.ekimde dahi donörü doğru kullanabiliyor

Edit :bahsettiğim kişi ve ekimi ektedir
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18809.0
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2024, 21:37:31 Gönderen: Bogeda »

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aslında üstü kısaltmadan sıkılaştırma yaptırabilirsin. Yrtirli saç var.. Ama sakın DhI değil. Tepe dokusu kalın derin kannal açılması lazım. DhI yetmiyor bazen.  Needle yöntem gerekiyor tepe için.. Bide ekimci maharetide onemli. Ezmeden yıpratmadan eke bilmeli. Tepe ekimlerinide onun için maharet gerekiyor..

Elemanın kıdemli deneyımı çök onemli.. Bir  iki yıllık eleman saç ekimde kıdem sayılmaz.. Çunki 6 dizim 6ay ekim oğrense. Birinci senede ekimlere girse.. Daha onun yaptığı işlerin sonucu anca seneye belli oluyor!!  10 yıllık aynı kişiyle çalışan merkezleri seçin veya kendi işinin garantisini veren ekipler kurumlar.. Tepe zor deyıp geçiyorlar aslında hiçte zor değil. Sadece deneyım gerektiriyor.

Benim tavsiyem size saçınızı kısaltmadan sıkılaştırma ekim yaptırın.

Bogeda

• Sr. Member
Aslında üstü kısaltmadan sıkılaştırma yaptırabilirsin. Yrtirli saç var.. Ama sakın DhI değil. Tepe dokusu kalın derin kannal açılması lazım. DhI yetmiyor bazen.  Needle yöntem gerekiyor tepe için.. Bide ekimci maharetide onemli. Ezmeden yıpratmadan eke bilmeli. Tepe ekimlerinide onun için maharet gerekiyor..

Elemanın kıdemli deneyımı çök onemli.. Bir  iki yıllık eleman saç ekimde kıdem sayılmaz.. Çunki 6 dizim 6ay ekim oğrense. Birinci senede ekimlere girse.. Daha onun yaptığı işlerin sonucu anca seneye belli oluyor!!  10 yıllık aynı kişiyle çalışan merkezleri seçin veya kendi işinin garantisini veren ekipler kurumlar.. Tepe zor deyıp geçiyorlar aslında hiçte zor değil. Sadece deneyım gerektiriyor.

Benim tavsiyem size saçınızı kısaltmadan sıkılaştırma ekim yaptırın.

Hocam bilgilendirici ve kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim. O gün geldiğinde bu öğütünüzü dikkate alacağım. Bakışdığı zaman 1. Bölge için biraz bi başarı var oradan o denli büyük şikayetim yok sıkıntının büyüğü 2.bölgede.bununda böyle olmasında kurumun bir hatası olduğuna inanıyorum. 2.ekim gününde ilk gün ekimime giren özverili çalışan birini kaydırdılar ve o sebeple çıkarılan greftler yeterince serumla spreylenmedi ve bu sebeple öldüler. Yoksa konumun başında ekimin aşamalarından olan memnuniyetlerimi dile getirmiştim okuyabilirsiniz. Velhasıl aşırı pinpiriklendiğim ve buna göre bütçe ayırdığım bir ekimin bu hale gelmesi benim içinde kurum içinde kötüdür sanıyorum. Ne onlar ekelimde tutmasın ne de ben ektireyimde olmasın diye bir anlayış ile bu işe girmeyiz sanıyorum. Tek beklentim ekilen saçtan minumum fire ile bu işin bitmesi. Değindiğiniz konular konunun tekniği ile ilgili fikir sahibi olduğunuz izlenimini uyandırdı. Siz ne dersiniz bu ekim buradan döner mi?

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
8.aydasın anladığım kadarıyla..
Daha kalınlaşacak, 5 ay daha ver kendine.
Dolaşımı hızlandır beslenmeyı artır.
Yakın zamanda ekim düşünmıyorsan. Stres ve üzüntünün faydası yokki zararı var.
Boş ver onu bunu...
Sen var olan greftlerini nasıl güçlendire bilirsin ona vakit ayır.
Kalınlaşıp uzadıkça kapatıcığılığı artacak. Proscar   tepe ekimlerinide çök güzel sonuç veriyor. Bide 5000 biotin saçı kalınlaştırıyor.
Uzun dönem kullanmalısın.
Bence 3 ay sonra daha mutlu olacaksın.

Bogeda

• Sr. Member
8.aydasın anladığım kadarıyla..
Daha kalınlaşacak, 5 ay daha ver kendine.
Dolaşımı hızlandır beslenmeyı artır.
Yakın zamanda ekim düşünmıyorsan. Stres ve üzüntünün faydası yokki zararı var.
Boş ver onu bunu...
Sen var olan greftlerini nasıl güçlendire bilirsin ona vakit ayır.
Kalınlaşıp uzadıkça kapatıcığılığı artacak. Proscar   tepe ekimlerinide çök güzel sonuç veriyor. Bide 5000 biotin saçı kalınlaştırıyor.
Uzun dönem kullanmalısın.
Bence 3 ay sonra daha mutlu olacaksın.

Eyvallah hocam güzel tavsiyelerin için. Yakın zamanda bir ekim mümkün görünmüyor daha bu ekim sonuçlanmadan özellikle. Onun dışında 7 aydır kullanıyordum proscarı yeni bıraktım tüm yan etkilerini görüyordum. Artık dur demem şarttı. Ama onun dışında xpecia sabah akşam kullanıyorum procapil sprey kullanıyorum devamlı masaj yapıyorum. 5000 biotin deneyebilirim eskiden kullanıp fayda görmüşlüğüm var

Ya inşallah daha mutlu eder. Her halükarda ilk limit koyduğum tarih 10.ay. Sonrasını sonra düşüneceğim.

Bogeda

• Sr. Member
Ynt: The hair clinic Ahmet Tosun 6-7/12/23 tepe+vertex 4300 greft. Yaş 37
« Yanıtla #176 : 04 Ağustos 2024, 17:27:59 »
Bir kaç gün eksik 8.ay
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2024, 18:45:24 Gönderen: Bogeda »

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #177 : 04 Ağustos 2024, 17:59:06 »
Ahmet Tosun berbat bir ekim gerçekleştirmiş ben daha öncede bu doktorun çok kötü başarısız ekimlerine şahit oldum.O kadar para veriyosunuz 1000 greft dahi zor çıkıyor,çok geçmiş olsun abim valla üzüldüm ya,insanlar ama görsün bu isimlerin başarısız ekimlerini.4300 grefti heba etmiş ve öldürmüş,dönüşü olmayan bişi,bida ekim yapsalar yetersiz greft dicekler sakala felan giricekler o daha sıkıntı.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #178 : 04 Ağustos 2024, 18:01:55 »
Kısaca özet geçmek gerekirse saç ekiminin herhangi bir doktorla garantisi yoktur insanların bunu bilmesi lazım.

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #179 : 04 Ağustos 2024, 18:59:09 »
Ahmet Tosun berbat bir ekim gerçekleştirmiş ben daha öncede bu doktorun çok kötü başarısız ekimlerine şahit oldum.O kadar para veriyosunuz 1000 greft dahi zor çıkıyor,çok geçmiş olsun abim valla üzüldüm ya,insanlar ama görsün bu isimlerin başarısız ekimlerini.4300 grefti heba etmiş ve öldürmüş,dönüşü olmayan bişi,bida ekim yapsalar yetersiz greft dicekler sakala felan giricekler o daha sıkıntı.

Saol hocam yorumun için. Ama şunu düzeltmem gerek Ahmet Tosun hekim değil. Sağlıkçı, att idi yanlış hatırlamıyorsam.
Kısaca özet geçmek gerekirse saç ekiminin herhangi bir doktorla garantisi yoktur insanların bunu bilmesi lazım.
Saç ekimi kişiden kişiye göre değişen bir şey bu doğru fakat standartı yüksek olan yerlerde bu işlere kalkışmanın avantajı var tabiki. Mesela ben bu ekimi ilk 5 teki ekim merkezlerinde yaptırsaydım, tepe bölgesi zor tutuyor falan gibi, 2.ekim donör şöyle böyle gibi laflar duymayacaktım. Tek beklentim ekilenin çıktığı bir ekimdi. Bunu bile başaramadık

Facebook Twitter Instagram