Gönderen Konu: The hair clinic Ahmet Tosun 6-7/12/23 tepe+vertex 4300 greft. Yaş 37  (Okunma sayısı 11331 defa)

panzer1699

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
evet maalesef. aynı sebeple revizyonda mantıklı gelmiyor. bir 3000 daha çıkmaz benden. hadi diyelim çıktı birdaha yol gözlemeye dermanım yok
Konunuzu inceledim. Maalesef başarısız bir sonuç olmuş. Bana kalırsa memnun değilseniz aynı yerde yaptırmayın içinize dert olur sonra başka bir yere ektirsem nasıl olurdu diye. Sonuçta sonsuz donörümüz yok

Bogeda

• Sr. Member
Konunuzu inceledim. Maalesef başarısız bir sonuç olmuş. Bana kalırsa memnun değilseniz aynı yerde yaptırmayın içinize dert olur sonra başka bir yere ektirsem nasıl olurdu diye. Sonuçta sonsuz donörümüz yok

Hocam çok naziksiniz tabağı boş göndermemişsiniz:) evet sonuç başarısız henüz ne yapacağımı bilmiyorum ama bir şekilde bazı taleplerim olacak. Bugğn bütün fotoğraflarımı taradım tekrardan 5. Aydan beri üzerine çok bir şey koymamış. Ama yine de  bir süre daha beklemem gerekiyor harekete geçmek için. 7. Ayın bitimiyle beraber proscarı da bıraktım. Bakalım ne olacak. Ben orda yaptırmaya karar verdiğimde gayet iyi bir ekim merkezi gibi görünüyordu. Son dönem açığa çıkan ekimlerin bir çoğu seyrek ve şikayetler daha da çoğalacak gibi. Ama zannetmiyorum kendisininde böyle sonuçlar almak isteyeceğini. Ama durumlar böyle

panzer1699

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam çok naziksiniz tabağı boş göndermemişsiniz:) evet sonuç başarısız henüz ne yapacağımı bilmiyorum ama bir şekilde bazı taleplerim olacak. Bugğn bütün fotoğraflarımı taradım tekrardan 5. Aydan beri üzerine çok bir şey koymamış. Ama yine de  bir süre daha beklemem gerekiyor harekete geçmek için. 7. Ayın bitimiyle beraber proscarı da bıraktım. Bakalım ne olacak. Ben orda yaptırmaya karar verdiğimde gayet iyi bir ekim merkezi gibi görünüyordu. Son dönem açığa çıkan ekimlerin bir çoğu seyrek ve şikayetler daha da çoğalacak gibi. Ama zannetmiyorum kendisininde böyle sonuçlar almak isteyeceğini. Ama durumlar böyle

haha  :D Ben de ekim öncesi incelediğimde ve ekime giderken aklımda en ufak bir şüphe olmadan gittim. Şimdi bazı sonuçları görünce acaba diyor insan. Bakalım en azından 1.yılı dolduralım biraz daha gelişme olur inşallah

Bogeda

• Sr. Member
haha  :D Ben de ekim öncesi incelediğimde ve ekime giderken aklımda en ufak bir şüphe olmadan gittim. Şimdi bazı sonuçları görünce acaba diyor insan. Bakalım en azından 1.yılı dolduralım biraz daha gelişme olur inşallah
Güleriz ağlanacak halimize 85 bin verdiğimi öğrenince biri dedi ki beyin nakli yapıyorlar o fiyata dedi, 120 bin bile verebilirdim başarılı bir ekim için, ama şu an kafamın üstünde olan için vallahi vermezdim. Çok can sıkıcı aga. Tarayarakta kurtaramıyorsun. Bir yıl geçsede bişi olmaz. İlk 2 fotoğraf taze bugün gündüzden son fotoğraf mayıs 5 ten. O tarihten beri ilerme o kadar az ki valla ağlayacağım sinirimdien
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2024, 22:32:31 Gönderen: Bogeda »

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir daha güvenmeme konusunda da haklısınız ama o kadar para da yani bir daha başka yerde tekrar bir maliyet aynı yerde ücretsiz revizyon sanki daha makul diyeceğim ama orda da donörün son şansı riske girilir mi zor bir karar gerçekten, umarım bundan sonra işler yolunda gider en sonunda mutlu olursunuz. Hani ben olsam şunu yapardım diyemiyorum ne karar alsanız haklı yanı var.

Lucius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Güleriz ağlanacak halimize 85 bin verdiğimi öğrenince biri dedi ki beyin nakli yapıyorlar o fiyata dedi, 120 bin bile verebilirdim başarılı bir ekim için, ama şu an kafamın üstünde olan için vallahi vermezdim. Çok can sıkıcı aga. Tarayarakta kurtaramıyorsun. Bir yıl geçsede bişi olmaz. İlk 2 fotoğraf taze bugün gündüzden son fotoğraf mayıs 5 ten. O tarihten beri ilerme o kadar az ki valla ağlayacağım sinirimdien
Abi çok geçmiş olsun valla içler acısı senin durum inan yerinde olmak istemezdim. Şu saça hiç gerek olmamasına rağmen normalde 35 lira olan ekime 85 lira vermişsin bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğini düşündün mü ? Çünkü ne yazık ki revize ile toparlama şansın da pek yok donörün hali ortada. Yerinde olsam iyi bir avukat tutup direkt mahkemeye verirdim sakın bu durumu kabullenip üstünü kapama parasıyla iş yapıyoruz hakkını verecekler

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
En az 4 ay daha beklemelisin hocam. Verteks bölgesinde çıkış hem zordur hem de geç çıkar. 4 ay sonra bundan daha iyi olacağını düşünüyorum

Lucius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
En az 4 ay daha beklemelisin hocam. Verteks bölgesinde çıkış hem zordur hem de geç çıkar. 4 ay sonra bundan daha iyi olacağını düşünüyorum
Hocam merakımdan soruyorum tam olarak neye dayanarak bunu söylüyorsunuz mantıklı bir argümanınız varsa söyleyin bizde öğrenelim. Yani sekiz ay geçmiş görüntü ortada hadi taş çatlasın yüzde 15'lik bir artış olsun bu durum tam olarak neyi değiştirecek ?

Bogeda

• Sr. Member
Desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar 🙏

Abi çok geçmiş olsun valla içler acısı senin durum inan yerinde olmak istemezdim. Şu saça hiç gerek olmamasına rağmen normalde 35 lira olan ekime 85 lira vermişsin bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğini düşündün mü ? Çünkü ne yazık ki revize ile toparlama şansın da pek yok donörün hali ortada. Yerinde olsam iyi bir avukat tutup direkt mahkemeye verirdim sakın bu durumu kabullenip üstünü kapama parasıyla iş yapıyoruz hakkını verecekler

İnşallah iş oralara gelmez ama gelirse de yapacak bir şey yok. Bizde bize düşeni yaparız

Bir daha güvenmeme konusunda da haklısınız ama o kadar para da yani bir daha başka yerde tekrar bir maliyet aynı yerde ücretsiz revizyon sanki daha makul diyeceğim ama orda da donörün son şansı riske girilir mi zor bir karar gerçekten, umarım bundan sonra işler yolunda gider en sonunda mutlu olursunuz. Hani ben olsam şunu yapardım diyemiyorum ne karar alsanız haklı yanı var.

Bende aynı durumdayım revize işi hem çok meşakkatli hem de ilkinde olmayan revize de neden olsun diye düşünüyorum. Ama inanın bilemiyorum da.

Hocam zaten bekliyorum bekleyeceğimde sizlerle de süreçlerimi paylaşmaya devam edeceğim, böylece hep beraber beklemiş olacağız. Kimse kötü sonuç almak için kalkışmaz bu işlere. Ama umudun da zehire dönüştüğü bir nokta var. Şu saatten sonra daha umutlu olmak zehirli bir durum bence. Bir de 5. Ay ve 7. Ay arasındaki fark anlaşılsın diye fotoğraf attım. Dikkatli bakarsanız gelişim çok az. Ama yinede teşekkür ederim yorumunuz için

Bogeda

• Sr. Member
Şuraya neredeyse mükemmel olabilecek ama olamamış bir ekim bırakayım

Bozok123559

• Full Member
Şuraya neredeyse mükemmel olabilecek ama olamamış bir ekim bırakayım
Vallaha abi şaka gibi şu kadar kökü nasıl öldürmeyi hiç etmeyi başardılar hayret ediyor insan.

Bogeda

• Sr. Member
Vallaha abi şaka gibi şu kadar kökü nasıl öldürmeyi hiç etmeyi başardılar hayret ediyor insan.

Valla ne diyeyim, iyi merkezlerinde tutmayan ekimleri oluyor, ama yani ben gibi daha önce ekim yapılmış ve yapılan ekim yüksek başarı sağlamış bir kafaya herkes eker sanıyorsun ama kazın ayağının öyle olmadığını görüyorsun. Gelecek sefer saçları kısa kestirip ne ektik ne biçtik paylaşımları yapacağım. 8. Ayı bekliyorum

Bogeda

• Sr. Member
Hocam sen böyle bir tepe alanın süper kapanacağını filan mı sanıyorsun bu donör ile :)

Açıklığının farkında değilsin sanırım sen

6.ay değil mi daha gelişim devan ediyor  böyle bir tepe açıklığı öyle 1 ekimle kapatabilirmisin

İyi akşamlar Hintell, valla yolunu gözler olmuştuk teşrif etmen ne hoş.

Kapanacağını düşünmesem, kapanır mı diye ekim yaptığım merkezden onay almasam bu işlere kalkışmam. Nitekim sende biliyorsun ki ne açıklıklar 2. Bir ekime gerek kalmadan tek ekimde dahi kapanıyor. Açıklığın büyüklüğü veya donörün durumu iyi olmayanlar hiç ekim yaptırmasınlar o vakit. Kaldı ki aynı donörden ekilen saç 4 senedir tepemde ve hala taş gibi. 7.5 ay oldu ekilenlerin çıksa yeter

Farzetki forumun kurucusu değilsin, saç ektiren bir insansın ve bu konulara ilgin var yine de objektif olarak bu yorumu yapar mıydın? Bu açıklık kapanır mıymış lafa bak. Sen bana koray hocadan bir randevu ve indirim ayarla bakalım bakalım bu açıklık bu donörle nasıl harikalar yaratıyor. Ekilenler çıksa yeter ekilenlerin çıkmadığı bir ekimi savunursan bu çaban başka türlü görünür Hintell. Ki artık saklamıyorsunda galiba. Full destek tam destek tavsiye ettiğin merkezin arkasındasın maşallah

Edit: gerçi duramamışsın silmişsin yorumunu ;)
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2024, 00:09:38 Gönderen: Bogeda »

Bozok123559

• Full Member
Hintell yorum siliyor  :D :D bazı şüphelerin doğru olduğunun kanıtı nitelikte forumun zaten eski havası yoktu herhalde şimdi de ekmekle tabağı sıyırma peşindeler  ;D ;D

Facebook Twitter Instagram