Gönderen Konu: Saçımı analiz eder misiniz. ÖZGÜVENİM her gün düşüyor  (Okunma sayısı 1117 defa)

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçımı analiz eder misiniz. ÖZGÜVENİM her gün düşüyor
« Yanıtla #15 : 03 Mart 2024, 01:02:41 »
Arkadaşlar geçtiğimiz hafta konsültasyon için Asmed’e gittim. Şanslıyım ki Dr. Koray Erdoğan’ın müsaitliği varmış kendisi yaptı konsültasyonumu. Çok güler yüzlü çok dobra bi insan. Dost acı söyler bu saçlar gidici deyip döküleceğini söyledi. Niçin Finasterid kullanmadığımı sordu. Hatta hafiften stem etti bu saçlar bu hale gelene kadar niye fin kullanmadın gibisinden. Xpecia kullanıp şiddetli testis ağrısı görünce bıraktığımı, Bu yüzden Fin’e başlamaktan korktuğumu söyledim.

Donörümü çok beğenmedi. “Fena değil işte 7000 falan çıkar” yorumunda bulundu. Donörüm de İnce telli zaten elimi attığımda ben bile anlıyorum.

Koray hoca saç çizgimi çizdi. İstersen şimdi bi 4000 atarız 3-4 yıl sonra kalanlar dökülünce bi 3000 daha atarız dedi. Ama senin saçın çok fazla sayıda fin le toplama ihtimalin var Fin’e başla sen, Ekime de şimdi bir sürü para vereceksin ne gerek var eğer fin’den yan etki görürsen gel o zaman ekeriz dedi. Üstüne basarak propecia önerdi.

Zaten kliniğe adım attım. Dermatoloji uzmanı olsun, hasta koordinatörü olsun koray hocam olsun herkes niçin fin kullanmadığımı sorguladı.

Çalışanlar çok güleryüzlü, çok profesyonel bir merkez. Sürekli birilerini traş edip birilerinin fotograflarını çekiyorlar. Girince büyülendim zaten. Koray hocamın da babacan yaklaşımı ve açık sözlülüğü bana o kadar güven verdi ki gözüm kapalı propecia ya başladım. 6 gün oldu hafif bi testis ağrısı var inşallah geçer de medikal tedavi ile orijinal saçım ile hayatıma devam ederim.

Hem serkan aygın hem koray erdoğan yanılmış olamaz bu saçı fin toparlayacak inşallah. Hepinize çok teşekkürler

fin sanıldığı kadar mucizevi bir ilaç değil .herkeste işe yaramaz .şansın varsa olanı korur ama yeni saç çıkarmaz .fini minoxil ile kombine edersen işte o zaman yeni saç kazanımların olur ama tabi bu kazanımın ilerisi için devamlılığıda her zaman soru işareti olarak kalır.

Semih Mirzaoğlu

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saçımı analiz eder misiniz. ÖZGÜVENİM her gün düşüyor
« Yanıtla #16 : 08 Mart 2024, 15:10:41 »
direk ektir tepe bölgende saç var , donör bölgende gayet iyi görünüyor , ekimden sonra güzel sonuç alırsın.

Facebook Twitter Instagram