Gönderen Konu: Arkadaşlar yardım lütfen  (Okunma sayısı 1519 defa)

Sherlock

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar yardım lütfen
« : 26 Aralık 2017, 11:56:12 »
Selamlar herkese saç ekimi yaptırmaya karar verdim ama DHİ mi yoksa lateral slitmi yaptırayım kararsızım saçımın fotoğraflarını yüklüyorum sizce bana hangi yöntem uygun olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar yardım lütfen
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2017, 12:35:19 »
Bu biraz kapsamlı bir soru Dhı de begendiğim 2 isim var Türkiye de hakan doğanay ıspanyada dr lorenzo Dhı ekenlerde yön problemleri oluyor daha dik bu da büyük dogallık sorunu demek ama bu ıkı doktor bu konuda çok başarılı doğallıkları güzel diğer dhı çalışanların ekimlerini ben begenmıyorum.
Onun dısışında da lateral e gelelım aslında sorun burda kanal açmaktan cok greftlerin kanallara yerleştirilmesi lateral kanallar da kendi içinde degişir daha geniş kanal acan var yada çok doğal saç kökü gibi kanal açan var mesala safir ucla açılıcaksa çok daha iyi olur normal bıcaklar ile açılacaksa diplerden bellı olur tabı burda doktorun yeteneğide eklemelıyız

Diger konuya gelınce greftler aparatla yerleştiriliyorsa her zaman cımbızla yerleştirilen ekımlerden ondedir bu yüzden keep geliştirildi misal ondan öncede dhı vardı ama kullanmasını bılen az.

Aslında sorun su hangı doktor kullandığı teknikte başarılı

Mısal Dhı çalışan cok doktor var ama bana göre başarı 2
Bu saç ekımıne ne yönden baktığınıza baglı. Saç cıkarmaksa amaç hepsi tercih edilir doğallıksa bu sayı düşer.

Diger tekniklerde böyle yanı asıl soru kapsamlı olaral hangi tekniği kullanan doktor başarılıdır olmalı teknik tek başına bı anlam ıfade etmez kullanıcı olarak değişir.

« Son Düzenleme: 26 Aralık 2017, 12:52:10 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sherlock

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2017, 13:57:36 »
Bilgiler için teşekkür ederim hocam ama benim öğrenmek istediğim daha çok saç yapıma hangi tekniğin uygun olduğu sanırım kanal açma yöntemini tercih edeceğim bütçem en fazla 7000 tl doktor ve klinik tavsiyesi bekliyorum herkesten

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2017, 14:30:05 »
Hocam o bütçeye bir çok ekimci var forumda . DHİ yönteminde bahsedilen Hakan hoca greft başı 1 euro çalışıyor yeni fiyat aldım ama kendi yetiştirdiği ekip bana 9.000 TL fiyat verdi . Güvenemedim açıkcası . Bence forumda sonuçları incele git görüş , kafana ve bütçene yatanı tercih et :) Ben 5 senede 3 ' e indirdim yani düşün
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2017, 14:32:06 »
Hocam o bütçeye bir çok ekimci var forumda . DHİ yönteminde bahsedilen Hakan hoca greft başı 1 euro çalışıyor yeni fiyat aldım ama kendi yetiştirdiği aynı hastanedeki  ekip yaparsa 9.000 TL fiyat verdi . Güvenemedim açıkcası . Bence forumda sonuçları incele git görüş , kafana ve bütçene yatanı tercih et :) Ben 5 senede 3 ' e indirdim yani düşün
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2017, 20:56:36 »
Hangi teknikle ettireceksiniz bilemem ama sizin saçlar güzel olur ekim saçı kendi saçlarınızla iyi uyum saçlar. Keza mevcut saçlarda ekim gibi duruyor:)

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2017, 12:35:29 »
Tüy çok kafada dhı daha uygun olur sanki.

Sherlock

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2018, 18:03:13 »
Arkadaşlar peki 4000 ila 6000 arasında kanal açma yöntemiyle ekim yapan doktor tavsiye edermisiniz

Facebook Twitter Instagram