Gönderen Konu: 3200 Greft Dr. Hakan DOĞANAY  (Okunma sayısı 7254 defa)

eko3472

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 3200 Greft Dr. Hakan DOĞANAY
« Yanıtla #15 : 25 Aralık 2017, 10:25:03 »
gerçekten ekiminizi begendim. maşallah diyelim. güzel ve sık bir ekim olmuş. güzel bir şekilde çıkar hayırlısı ile fiyat konusunda mahsuru yoksa bilgi verebilirmisiniz. hakan doğanay hocayı bende düşünmeklteyim acıkcası. resimsiz bırakma bizleri özellik sizin ekiminizi merak ediyorum. son güncel resimnlerinizi atarmısınız

demirhan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 25 Aralık 2017, 10:38:14 »
Çok güzel olmuş hayırlı olsun

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 26 Aralık 2017, 18:46:33 »
Haberdar et butonu aktif ettim hocam takipteyiz.umarım çok güzel sonuç alırsınız,paylaşımlarınızı eksik etmeyiniz hayırlı olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 16 Ocak 2018, 02:54:47 »
güncel lütfen
Global Moderator

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 28 Nisan 2018, 12:32:15 »
Son durum nedir hocam bilgi verirseniz seviniriz.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 28 Nisan 2018, 14:18:49 »
Benim anlamadığım olay; Hakan Doğanay’a ekim yaptıranlar burada konuyu açıyor ve bir süre sonra uçup gidiyor. sonucu bir türlü göremiyoruz. Bizlere bu konuda haksızlık edildiğini düşünüyorum. Konuyu yarım bırakan arkadaşlar şunu mu düşünüyorsunuz;
1: benim saçlar süper oldu(banane napsrsanız yapın)
2: keşke ektirmeseydim pişman oldum
Gibi geldi bana..zira kur böyle devam edecekse ilk tercihim Doğanay dı. Ama Koray hocaya ekim yaptıranlar inadına, keyifle, kasıla kasıla, zevkle ve saçlarını taraya taraya paylaşımlarını sonuna kadar devam ediyor
SAÇ EKİMİNDE BAŞARI BAZEN ŞANSDIR..

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 28 Nisan 2018, 14:35:59 »
Benim anlamadığım olay; Hakan Doğanay’a ekim yaptıranlar burada konuyu açıyor ve bir süre sonra uçup gidiyor. sonucu bir türlü göremiyoruz. Bizlere bu konuda haksızlık edildiğini düşünüyorum. Konuyu yarım bırakan arkadaşlar şunu mu düşünüyorsunuz;
1: benim saçlar süper oldu(banane napsrsanız yapın)
2: keşke ektirmeseydim pişman oldum
Gibi geldi bana..zira kur böyle devam edecekse ilk tercihim Doğanay dı. Ama Koray hocaya ekim yaptıranlar inadına, keyifle, kasıla kasıla, zevkle ve saçlarını taraya taraya paylaşımlarını sonuna kadar devam ediyor

Dostum öyle meblaları ödeyen kolay kolay unutamaz. İstisnaları ayrı tutacak olursak,   bence  paylaşımlar göze alınan maddi risk ve kişisel fedakârlık ile  doğru orantıda ilerliyor. Kişisel fikrim, maddi fedakârlık ile beklentinin seviyesi eşit orantıdadır. Doğru doktora Makûl bir fiyata  saç ektirenler, piyasadaki 50 milyar-60 milyarlık fiyatlarıda bildiği için, 5-10 milyarlık rakama göre saç ekim sonrasını ilgileniyorlar/bırakıyorlar. malesef devam etmiyorlar.

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 28 Nisan 2018, 14:42:38 »
Felix bende kur’ un düşmesini bekliyorum🤑 ya da çok beklerim🤐

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 28 Nisan 2018, 14:54:52 »
Felix bende kur’ un düşmesini bekliyorum🤑 ya da çok beklerim🤐

bu ülkede kur düşmez yaw 😂    saç  dökülme ve yaşını durumunu filan bilmiyorum ama artık benden saç dökeceğini döktü kalanlar kalır diyorsan eğer bir yol bulup borçla  felan ektirmen. Daha fazla bekletmek  donör alanı içinde iyi değil benim bildiğim. Yani  istiyorsan mayıs ayından itibaren 6 aylık bir birikim planı yapabilir  ve sende ektirebilirsin. Yeterki iste bir yolunu bulursun dostum👍

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 28 Nisan 2018, 15:19:52 »
Ekim yaptırabilecek durumum var hamdolsun. Açıkcası Koray hoca ilk tercihim ancak Hakan hocanın da çok başarılı sonuçları var. Ve ikisinin arasında %150 fiyat farkı var. Bu yüzden hedefim çok para ödemeden kaliteli bir ekim yaptırmak. Donör bölgem çok iyi. Açıklığım ise nw2-3 gibi. Yaş 34. Acaba asmed kurda bir sabitleme olayı gibi birşey varmı? Hakan hoca 1€ olmasına rağmen peşin ödeme de indirim yapıyor. Ya asmed?

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 28 Nisan 2018, 16:02:36 »
Valla  ben 20.000tl  teklif ettim nezaketen aradılar diğer hastalara ayıp olur fiyat politikamız sabittir dediler.kibarca  ne diyebilirim. Olmadı.

zynl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 06 Kasım 2018, 16:37:37 »
Selam arkadaşlar 1 yılı doldurdum... işlerimde dolayı  pek giremiyordum. 1 yıl dolan sonuçlarımı ekliyorm. Gayet memnunum  .. Ee memnun olunca da  forum  falan unutuluyor aslında...  :) :)  Memnun kaldığım içim tepe bölgesine de ekim yaptırmayı düşünüyorum ,siz ne dersiniz ? Doğallık olarak 10 numara, kimse saçın ekim mi diye sormadı hiç bir şekilde anlaşılmıyor. Sorularınız olursa cevaplayabilirim..

zynl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 06 Kasım 2018, 16:42:24 »
önceki fotolarla birleştiridim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 06 Kasım 2018, 17:23:40 »
3200 greft ile gayet güzel bir sonuç olmuş  hayırlı uğurlu olsun bence vertx e kesin ekim yaptırın donör bölgeniz müsait ise
Global Moderator

gomis0835

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 06 Kasım 2018, 17:35:51 »
sonuç güzel hayırlısı olsun. hakan hocanın güzel sonuçlarını görmek motivaston oluyor bizlere fakat fazla göremiyoruz. sosyal hesaplardada sonuçlanmış fotoları yok genelde anı fotolar dönüyor.

Facebook Twitter Instagram