Gönderen Konu: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 2600 Grefts FUE Manuel 18 Aralik 2017  (Okunma sayısı 61504 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
sac ekımı yaptırdıgımda seda hamın bana sanlısın dedı 6 ay sıra var dedı artık
artık o 6 ay 1 seneden fazla hatta 2 ci 3 seneden gün alan var ön ödemesini yapıp umarım koray hoca asmed i büyütür yoksa artık tarih almak zorlasıcak. Bu arada sen neden konu açmıyosun? Aç artık.

Architect

• Sr. Member

evet açsana ben bile açtıysam herkes açmalı  :D merak ediyorum
if you see the tiger it's too late, you're food

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Randevu alıpta gelmeyen iptal edenler oluyor. Benim öyle olmuştu. Randevu istedim 5 ay doluyuz dediler sonra tekrar arayıp 1 ay sonrası için bir hasta iptal etti bu tarih sizin için uygunsa verebiliriz demişlerdi hemen tamam demiştim  ;D ;D

mir2560

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün bende Koray hocadan Temmuz ayının ilk haftasına randevu aldım 2200 greflik bir sıkılaştırma ekimi yaptıracağım.inşallah sizinde saç ekiminiz diğer arkadaşlar gibi güzel olur.
Of sıra o kadar var mı :(

malesef eskıden 3 ay sıra vardı sımdı 6 aya cıktı temmuza kadar  beklemek zorundasınız
Öğretmen olduğum için özellikle Temmuz ayının ilk haftasını tercih ettim.Dila hanım ile konuştuğumuzda en erken mayıs ayına tarih var demişti.

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Wolverin durumlar nasıl kamuflajda sıkıntı çekiyor musun?
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2018, 16:54:38 Gönderen: Burak Bey »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Beni gördü moreli bozuk :)
Global Moderator

Kolekalsiferol

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
artık o 6 ay 1 seneden fazla hatta 2 ci 3 seneden gün alan var ön ödemesini yapıp umarım koray hoca asmed i büyütür yoksa artık tarih almak zorlasıcak. Bu arada sen neden konu açmıyosun? Aç artık.

Abi kusura bakma da hepsi senin yüzünden. Şu forumu komple kapatmamız lazım. Koray Hocanın ismi fazla duyuldu. İş çığrından çıkmaya başladı.  :-\

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Wolverin durumlar nasıl kamuflajda sıkıntı çekiyor musun?

Burak Bey bugun 34. gun maalesef siklastirilan yerler kapatmayi bosver dokuldu ya da inceldi :) ama oralar yavas yavas kendine geliyor zannedersem 1 ay sonra biraz da olsa kapatabilecek.

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Beni gördü moreli bozuk :)

Moralim bozuk ama gecici Hintell Bey, aslinda sevindim yakinda benim de saclarim oyle olacak diye :)

Beyler bu arada Hintell in saclarini gercek goren birisi olarak, resimlerden bir farki yok hatta jole surmesine ragmen hala cok sik.

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu resimleri de sacim kesilmeden once, asmedin tuvaletinde cekmistim, Sacimin onceki halini gormek isteyenler icin paylasiyorum

kelayar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
abi saçların zaten çok güzel. aşırı gür saçlara sahip olacağın kesin. hayırlı olsun.

mevcut saçların şoka uğraması cidden insanı çok strese sokar sizi anlıyorum. sabır istiyor. sadece çok sık girildiğinde mi oluyor bu?

bozkurt

• Hero Member
Eski halin bile birçok iyi sonuçlanmış ekimden daha kaliteli. Harika saçların olacak.

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
abi saçların zaten çok güzel. aşırı gür saçlara sahip olacağın kesin. hayırlı olsun.

mevcut saçların şoka uğraması cidden insanı çok strese sokar sizi anlıyorum. sabır istiyor. sadece çok sık girildiğinde mi oluyor bu?

Valla tam bilemeyecegim onu, Heralde oyle cunku Koray Hoca siklastirma yaptigim yerleri , hic sac yokmus gibi goruyorum demisti. Zannedersem oralar siritmasin cok fazla ekiyor olabilir.

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eski halin bile birçok iyi sonuçlanmış ekimden daha kaliteli. Harika saçların olacak.

ins Dostum ya bekliyoruz :)

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Valla tam bilemeyecegim onu, Heralde oyle cunku Koray Hoca siklastirma yaptigim yerleri , hic sac yokmus gibi goruyorum demisti. Zannedersem oralar siritmasin cok fazla ekiyor olabilir.

Wolverine yanlış anlaşılma olmasın diye soruyorum hiç saç yokmuş gibi görüyorum derken aralardaki boşluklara değil mevcutun üzerine ekim gibi mi kastedilen?

Facebook Twitter Instagram