Gönderen Konu: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 2600 Grefts FUE Manuel 18 Aralik 2017  (Okunma sayısı 61487 defa)

alessandro

• Jr. Member
  • **
  • Pale Blue Dot
harika saçlara sahipken saç ektirmek ilginç geliyor. belki de ektirmeye durumu olmayanların keyfini kaçırıyordur böyle lüksler : ) umarım eskisinden daha iyi çıkar saçların sevgili arkadaşım.

Dışarıdan bakıldığında saç var gibi dursada istediğin şekli ve bazı bölgelerde açıklık yüzünden oraları kapatma durumu da saç ektirmeye götüren bir psikoloji ve hafife almamak gerek. Saçın var ama kullanamıyorsun ve memnun değilsin? Ektirmez miydin?

Benim yerime herseyi demissin adamim ya.

İkiniz de haklısınız.

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Wolverine şok dökülme başladı mı? Durumlar nasıl?

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Wolverine şok dökülme başladı mı? Durumlar nasıl?

Selam dostum, bugun 21. Gun. 18 gun hafiften baslamisti bugun peak yapti, zannedersem yarinda baya dokulecek. Zaten arkadaslar bilir, o saclar artik deriye batmaya basliyor sanki senin senin parcan degil gibi, dokulecegini hissediyorsun ve de kokleri kasinmaya da basliyor. Ben en cok siklastirma yapilan yerdekilerin nasil gorunecegini merak ediyorum, umarim ordaki saclar durumu kurtarir :) suan sonuc mechul ama 5-6 gune belli okur sanirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hızlı dökülen hızlı çıkar
Global Moderator

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Gercekten oyle mi Hintell? Mantigi nedir?

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Aynen tecrübeyle sabittir  :)
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Bence öyle :)
Global Moderator

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Bence öyle :)

Ben de dedim bi mantigi mi var :) bu arada walter la konustum, bi ara bi yemek orgabizasyonu yapalim mi? 13unde trdeyim ben 1 hafta, musaitseniz o hafta yapalim mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Vallahı ocak bası dıyosanız gelırım :) belki vardır bi mantığım herseyı soylemıyorum ne biliyosun :) halhalla:s
Global Moderator

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vallahı ocak bası dıyosanız gelırım :) belki vardır bi mantığım herseyı soylemıyorum ne biliyosun :) halhalla:s

Samatya da ikinci bahar diye bi yer var ocakbasi cok guzel yer, hani bu dizinin cekildigi yer, ortamda guzel, yer uygunsa ayarlayalim,

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Samatya da ikinci bahar diye bi yer var ocakbasi cok guzel yer, hani bu dizinin cekildigi yer, ortamda guzel, yer uygunsa ayarlayalim,
uyar bana organızazyon sende ozaman :) kellerle 2 ci baharımı yaşıyayım bare:) bu hafta olsun  :)
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 19:26:17 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

mir2560

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün bende Koray hocadan Temmuz ayının ilk haftasına randevu aldım 2200 greflik bir sıkılaştırma ekimi yaptıracağım.inşallah sizinde saç ekiminiz diğer arkadaşlar gibi güzel olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bugün bende Koray hocadan Temmuz ayının ilk haftasına randevu aldım 2200 greflik bir sıkılaştırma ekimi yaptıracağım.inşallah sizinde saç ekiminiz diğer arkadaşlar gibi güzel olur.
hayırlı olsun sende gel ozaman yemege :)
Global Moderator

mir2560

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim hintell gelmeyi sizlerle tanışmayı çok isterdim ama İstanbul dışında yaşıyorum belki yazın ekime geldiğimde tanışırız

Facebook Twitter Instagram