Gönderen Konu: koray erdoğan / 27.05.2015 /3203 greft  (Okunma sayısı 36424 defa)

Ramo2634

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: koray erdoğan / 27.05.2015 /3203 greft
« Yanıtla #45 : 14 Mayıs 2016, 23:12:54 »
Bende onu branşın farklıysa hiç konuşmayacaksın aslan88 oxford profesörü olmak gerekmez bu işin profesörü olması lazım. Bırakında insanlar doktorunun tavsiyesiyle kullansın. Sizin etkinizde kalıp kullananlar olabilir bunu anlatmaya çalışıyorum. Anlamadıysanız birkaç kez okuyun ...

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 15 Mayıs 2016, 00:55:26 »
        arkadaşlar kimsenin ilaç pazarladığı ya da bu işten bir karı yok. bir tıp doktoru olarak bende üzülerek söylüyorum ki bu saç dökülmesinin kesin  ve net bir tedavisi yok . özellikle genç yaşlardaysak varolan saçlarımızı bir şekilde ila.la korumamız gerekiyor. kimisi minoxidillle kimsi finasteridle herkes bir şekilde korumaya çalışıyor ama bu da sadece sorunu ötelemekten ileri gitmiyor . minoxidil de finasterid de çeşitli yan etkileri olabilen kişiden kişye farklı sonuçklar ve yan etkiler verebilecek ilaçlar.
        ben bu ilaçların saç açısından bir mucize yarattığınadaayrıca inanmıyorum. heee şu var bu ilaçları deneyip denememek kişinin kendi tercihidir. bir hekim olarak görüşüm saç sorunun  kesin ve yan etkisiz çözümü saç klonlamasıyla binlerce saç kökü(grefti) elde ederek bunu 4 ya da 5 ekim aşamasıyla hastanın opere edilmesidir.
       normal bir insanın dönor bölgesinde 8000 grefte yakın rezerv vardır , eğer bu klonlamayla bu rezerv 20.000 grefte çıktığını düşünürseniz ve bu 20.000 greftin bir hastaya 4 farklı operasyonda ekileceğini hesap edersek komple kel ( nrwd 6) birisini neredeyse ful saçlı bir birey haline getirirsiniz .
       ben önümzde bir 20 yıl daha var diyorum bu klonlama işine girilmesi iiçin . malesef saç tedavilerinde gelişmeler yıllardan beri hep yavaş ilerlemiştir .
      herkese bol şaçlı geceler , merak edenlere onur bu sitede tanştıgım değerli bir arkadasımdır. kendisi hiçbir ilacın ya da ürünün satıcısı değildir, zaten buna da ihtiyacı yoktur . hepinizin amacı bu saç illetinden kurtulmak biliuyourm. o yüzden bu sitede kimse boşu boşuna birbirni kırmasın dileğiyle ;)

Kadsro

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 12 Ekim 2016, 11:41:55 »
Kardes rica edersem guncel bi kac foto atar misin.

Yaa daha ne guceli atsin adam daha forma girmez bence :D bildigin sac yeniden dogmus adamda fakat sa kalitesi cok yuksek zten saclari cok dokulmemis ama dogalik ve tutmasi on numara olmus tam bir KORAY ERDOGAN Isciligi. bakalim bizde ektirdik fakat benim dogal sacim bu arkadasinki gibi kuvvetli degil. kisinin sac kaliteside onemli herkesin saci bu sekil guclu degil...

Evrez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 12 Ekim 2016, 12:10:34 »
Ani cok iyi olmuş eyvallahda senin alın acıkmış sadece.kel bile değilmişsin.hep derim boş alan kriter bende doktor için.

Eefe1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 13 Ekim 2016, 18:51:40 »
Kardeşim saçların hayırlı olsun çok güzel olmuş. Ekim alanına minox kullandın mı acaba ?

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 15 Mart 2017, 16:52:00 »
Arkadaslar yogun is tempom sebebiyle uzun bir süredir paylaşım yapamadım , şu anda 20 aya gelmiş bulunuyorum. İlaç olarak bu süreçte hiçbirşey kullanmadım taa ki 8. Ayda hintell kardeşimle tanışana kadar. Onun tavsiyesiyle 8.ayda proscar 1/5 kullandım mevcut saçlarımı korumak maksadıyla çünkü yaşım 27 . Bunun dışımda haftada 2 kez ketoral şampuan kullanıyorum.  Saçlarıma istediğim şekli verip tarıyabiliyorum ve sonucumdan oldukça memnunum. Koray hocaya çok ama çok teşekkür ediyorum çünkü o bana kaybettiğim özgüvenimi geri verdi. Umarım paylaşımım saç ekimini düşünen diğer arkadaşlara iyi bir ışık tutmuş olur, herkese saçlı günler ;)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 15 Mart 2017, 16:55:03 »
Oooo doktorr hosgeldın :)  vay arkadaş ya bambaşka biri oldun maşallah
« Son Düzenleme: 15 Mart 2017, 17:09:21 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

atlanticus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 15 Mart 2017, 18:13:19 »
Çok başarılı, saç mevzusunu kapatmışsın...Darısı başımıza  :)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 16 Mart 2017, 00:16:17 »
Çok güzel dostum çok başarılı bir sonuç bu memnuniyetinin parasal olarak bi karşılığı olamaz inşallah bu dertten muzdarip olan herkes en az senin kadar memnun olur bnde mayısta koray hocaya ekim yaptiricak birisi olarak bu sonuclari görünce heycanlaniyorum saç ekimi hayatımız boyunca bizimle olucak bir işlem ve en mükemmeli olmak zorunda bu da hiç suphesiz en iyi doktor ve en iyi ekiple olur bu bakımdan koray erdoğan gibi bir doktorun Asmed gibi bir merkezin ülkemizde olduğundan dolayi çok şanslı olduğumuzu dusunyorum..

batuhands

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 24 Mayıs 2017, 18:12:32 »
merhaba kardesim umarim foruma girip cevap verme firsati bulursun.
Koray hoca ile bende gorusmeye gittim ve kesinlikle cok memnun kaldim.ben finanstride kullanmayacagim. hoca ile gorusmemizde kullanmayabilcegimi guzel bir is cikarabilcegimizi belirtti.Herkese finans tavsiye ediyor diyen arkadaslarada somut bir bilgi vermis olayim.
Hocamiz her bir sac telinin uzerine titriyor diyebilirim konusmamizin bir bolumunde ekim esnasinda verilen sivilar ve yapilan islemler sirasinda mevcut sac  tellerimizinde bir sok yasadigini saglikli sac folikullerinin bundan zarar gormeyecegini ancak telfolikullerin zarar gorebilme ihtimali oldugu soyledi.bilimsel olarakda kanitlamadigini ekledi.bu sebeple sadece arzu edersem 6 ay sure ile kullanmamin yeterli olcagini soyledi.

bu nedenle yasin kardesim anladigim kadari ile ekim sonrasi 8 ay suresince sen kullanmadin ve ekim oncesi mevcut saclarinda incelme veya dokulme gibi bir durum gozlemledin mi?

paylasirsan sevinirim .

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 24 Mayıs 2017, 19:15:17 »
öncelikle çok güzel bir sonuç almışsınız hayırlı olsun. proscar ile ilgili kullanan kişilerin savunduğu şeyleri okurken akıl tutulması yaşıyorum. burada eğitimli çok fazla insan var. şimdi testleri yaptırıyorum ve kendi saçlarımı korumak için de kullanıyorum diyor herkes. peki yaşı 27 olan birisi bu ilacı kaç sene kullanacak? hadi rekor kırsın ve 8 sene kullansın. 35 yaşında bırakınca 36 yaşında yine saçı dökülecekse dökülmüş olacak. o zaman şuna lütfen saçları korumak için kullanıyorum demeyin. kelliği geciktirmek için geçici olarak sağlığımı da riske atıyorum demek daha mantıklı. bence bu güzel sonuca ilaç kullanmadan devam edip dökülme olması halinde 2. bir ekimle işi kapatmak en güzeli olur. ben daha minox,proscar vs.. kullanmayı bırakmayan duymadım görmedim.

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 27 Mayıs 2017, 03:41:35 »
Ekim süreci boyunca mevcut saçlarımda herhangi bir incelme kayıp gözlemlemedim. O konuda bi endişe yaşamana gerek Yok dostum . Çünkü Koray hoca saçlı bölgelerde ekim yaparken titiz davranıyor mevcut saçlara zarar vermiyor. Proscar konusu tartışmaya açık arkadaslar herkes deneyip kendi saçlarında ve bedeninde yan etki var mı yoksa yol mu en azından denemeli. Başta benimde endişelerim vardı ama kullandıktan sonra bunun yersiz oldugunu gördüm , spor yapıp yeme ve içmemem dikkat ediyorum . Şu anda kullanmaya devam ediyorum , evet yaş 27 ve giden saçlar bir daha geri gelmiyor . Günümüz tıp koşullarında bu ilaçın yerini alabilen bi ilaç varsa bana da söyleyin bende onu kullanayım arkadasım. Yoksa hergün proscar içmeye bende çok meraklı değilim . Herkese iyi günler :)

batuhands

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 29 Mayıs 2017, 18:29:57 »
kardesim cevabin icin cok tesekkur ederim.
koray hocanin ekim esnasinda zarar vermeyeceginden herkes emin.sadece kafaya uyusturmak amacli verilen sivilarin telfolikul denen koklere zarar  verebilecegi yonunde bir konusma gecmisti bu nedenle sana sordum.herhangi bir kayip gormemis olman benim icin yeterli bir cevap cok  tesekkur ederim.

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 16 Eylül 2017, 17:29:53 »
8. aydan sonra hacim artışı oldu mu? Günel foto paylaşabilir misiniz?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 17 Eylül 2017, 11:33:57 »
Maddi sıkıntın Yok ise Şuan için Türkiye'de tek gidilecek yer ASMED , hala Bunun neyini tartışıyorsunuz?
Doğrudur herkese herdurumda Ekim yapmıyor, zaten dogrusuda bu. Digerlerinin herkese Ekim yapıyor olmasının 2 sebebi olabilir.
1-gözünü para hırsı bürümüştür, gelin alayınıza ekerim der.
2-sonuc iyi olup olmayacağı hakkında kendisinin de en ufak bir bilgisi yoktur, ön göremez.

Para konusuna gelince sana 32.000 lira fazladır, digeri için bu para 1 günlük mesai ücretidir,1 haftalık tatil parasıdır vs. Konu hizmet olunca ederinin tartışılması saçma.

3000 lira aylık geliri olan adamın 5000 kira ekime vermesi   , aylık 50.000 geliri olan adamın sac ekimi için 30.0000 tl bütçe ayırmasından daha saçma.

Facebook Twitter Instagram