Gönderen Konu: Finasteride 3 yil (ss)  (Okunma sayısı 1145 defa)

Snowly12

• Hero Member
Finasteride 3 yil (ss)
« : 18 Aralık 2023, 22:17:41 »
Son fotograf 2020 den.
Sizce nasil durum? Yas 27 yi geciyor. 😂

dejavuu86

• Sr. Member
Ynt: Finasteride 3 yil (ss)
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2023, 00:36:13 »
Bence iyi çalışmış ilaç sizde saçlarını kalınlaştırmis hacim katmış  3 yıl boyunca haftada 3 gün mü  kullandınız ? Dökülme durumu nasıl şuanda ?

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2023, 01:31:17 »
Son fotograf 2020 den.
Sizce nasil durum? Yas 27 yi geciyor. 😂
mükemmel sonuç hocam

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Aralık 2023, 02:16:20 »
Bence iyi çalışmış ilaç sizde saçlarını kalınlaştırmis hacim katmış  3 yıl boyunca haftada 3 gün mü  kullandınız ? Dökülme durumu nasıl şuanda ?
2 sene haftada 3 gun kullandim sonra gunleri kaciriyom bazen duzenli olsun diye gunluk 1 mg a gectim. En iyi sonucu gunluk kullanmaya gecctikten sonra aldim  :'( varmis bir hikmeti
Suan 6 gun kullaniyorum. Pazar off. Dokulme yokta bazen daha seyrek oluyor saclarim. Bazen tam istedigim gibi. Dongumudur nedir artik anlamadim.

Yanetki sifir.

Sacimin on kisimlari beyaz sac doldu bide. Sebebini hic bilmiyorum. Ailede saci beyazlayan yok.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Aralık 2023, 02:19:43 »
mükemmel sonuç hocam

Tesekkur ederim hocam. Su son senede sacimin on kisimlari beyaz tellerle doldu. Anlam veremiyorum bu olaya. Ailede beyaz saci beyazlayan bir allahin kulu yok. Garip bir olay. Sadece onler bembeyaz. Fotoda da belli oluyor zaten. Varmidir bir bildigin hocam bu konuda? Minyaturlesmis sacta degiller bildigimiz kil
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Aralık 2023, 03:54:38 »
Ahbe kardes yanetkinin sifir olmama ihtimali sifir! Git bir test yaptir insan olan bunyede o ilacin tahribat yapmamasi mumkun degil hele 2 yil her gun icilen bir bunyede.buna bakip finn kulanacaklar kullanmayin  inanin bildiklerinizden fazlasi bu ilacin zarari.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2023, 15:00:10 »
Tesekkur ederim hocam. Su son senede sacimin on kisimlari beyaz tellerle doldu. Anlam veremiyorum bu olaya. Ailede beyaz saci beyazlayan bir allahin kulu yok. Garip bir olay. Sadece onler bembeyaz. Fotoda da belli oluyor zaten. Varmidir bir bildigin hocam bu konuda? Minyaturlesmis sacta degiller bildigimiz kil
saçın beyazlaşmasının sbebini bilmiyorum ama beyaz saç dökülmez derler umarım sizin de öyle olur

Oyuncu1907

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 19 Aralık 2023, 16:57:39 »
Saçlar güzel.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Aralık 2023, 18:23:37 »
Ahbe kardes yanetkinin sifir olmama ihtimali sifir! Git bir test yaptir insan olan bunyede o ilacin tahribat yapmamasi mumkun degil hele 2 yil her gun icilen bir bunyede.buna bakip finn kulanacaklar kullanmayin  inanin bildiklerinizden fazlasi bu ilacin zarari.

E sifir ama.  duzenli seks hayatim var. Cinsel performansim gayet iyi. Karaciger enzimlerim normal duzeyde. Jinekomasti falan yok. Yaglanma yok. Spor yapiyorum ve vucudum gayet duzgun. Finasteride kullanmak hayatimda verdigim en iyi karar.

Hatta ve hatta, ilginc gelebilir fakat, finasteride benim libidomu daha fazla arttirdi.
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Oyuncu1907

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 19 Aralık 2023, 19:33:51 »
E sifir ama.  duzenli seks hayatim var. Cinsel performansim gayet iyi. Karaciger enzimlerim normal duzeyde. Jinekomasti falan yok. Yaglanma yok. Spor yapiyorum ve vucudum gayet duzgun. Finasteride kullanmak hayatimda verdigim en iyi karar.

Hatta ve hatta, ilginc gelebilir fakat, finasteride benim libidomu daha fazla arttirdi.

Hocam alıntı yaptığın kişinin mesajlarına baktım ve Türkiye'nin en iyi 3 saç ekimi doktorundan birinde saç ekimi yaptırmış ve başarılı sonuç almış biri. Buna rağmen Instagram'da saç ekimi sayfalarında geziyor ve geçen birinin konusunu açmış dalga geçmek amaçlı, bunu başarılı ekim diye sunuyor falan diyor artık niye böyle şeylerle uğraşıyor bilmiyorum. Bu da yetmezmiş gibi yani saç defterini kapatıp saç ile hiç sorunu olmamasına rağmen sanırım boş vakti çok olduğu için 'uzun süre Fin kullandım ve yan etki görmedim' diyen insanlarla uğraşıp onları yalanlamaya çalışıyor. Ben de uzun sayılacak süre Fin kullandım ve yan etki gördüğümü sanmıyorum ve eskiden biriyle bir yerde tartışma yapmıştım gereksiz yere bu konu hakkında. İstediğini söyle Fin'den yan etki görmediğine inanmazlar yani ya işlerine öyle geliyor ya da bilemedim artık.

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Aralık 2023, 19:42:31 »

arkadaşı pek ciddi almayın hocam fin kullanan herkese saldırıyor

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 19 Aralık 2023, 20:37:55 »
 yoktun bayağıdır saçları adam etmissin maşALLAH
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 19 Aralık 2023, 22:45:34 »
Gayet başarılı saç mevcudunu korumuş.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
« Yanıtla #13 : 22 Aralık 2023, 04:00:58 »
Hocam bende senin 2020 de paylaştığın saç ile aynıyım dökülmem stabilize oldu 6 ayi doldurdum fin ile saçlar kalınlaşti fakat yeni saç oluşumu gözlemlemedim. Dediğin gibi yan etki görmedim fakat bi kac gündür masaj yaparken elime 20 saç falan geldi uzun bir süreden sonra teller inceydi bu sekil 6 ay da bir sizde de oldu mu?
  • Yaşınız 22

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 22 Aralık 2023, 05:29:43 »
Hocam bende senin 2020 de paylaştığın saç ile aynıyım dökülmem stabilize oldu 6 ayi doldurdum fin ile saçlar kalınlaşti fakat yeni saç oluşumu gözlemlemedim. Dediğin gibi yan etki görmedim fakat bi kac gündür masaj yaparken elime 20 saç falan geldi uzun bir süreden sonra teller inceydi bu sekil 6 ay da bir sizde de oldu mu?
Finasterid ara ara kısa süreliğine saç döker yenilerini çıkartır korkulacak durum yok.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram