Gönderen Konu: 11.12.23 Ahmet Tosun Hair Clinic 5200 greft Sapphire Fue Yaş 29  (Okunma sayısı 3259 defa)

Bozok123559

• Full Member
Ynt: 11.12.23 Ahmet Tosun Hair Clinic 5200 greft Sapphire Fue Yaş 29
« Yanıtla #46 : 10 Temmuz 2024, 17:05:23 »
tesadüfe bak hintell hocanında süreçi çok benzerdi seninkine hatırladığım kadarıyla. tek fark onu ilk eken kurum sorumluluğu kabul etmemişti sanırım, öyle bir şeyler vardı. sonrasında hintell hoca turkiyenin en iyi ekim merkezine ekim yaptırıyor ve sonuçlardan çok memnun oluyor. yalnız ben şeyi anlamadım ortada bariz bir durum varken Ahmet beye bu güven bu destek bana daha danışıklı şeyler düşündürttü. eğer düşündüğüm gibiyse hiç hoş değil. bu forum kuruluş amacından sapmış demektir. bundan ötürü mü benim konumdan uzak duruyorsun hintell. olmamış diyemeyeceğin için mi?

evet yorumlar havada kalıyor çünkü bu tahlili biz vatandaş olarak yapıyoruz. tecrübelerimizle okuduklarımızla. kliniklerin kendilerini geliştirmeleri gerekiyor,kendi sonuçlarını eleştirmeleri gerekiyor. para kazandıkları işe yatırım yapmaları greftlerin ömrünü uzun tutacak seçenekleri değerlendirmeleri gerekiyor. giden greft geri gelmiyor çünkü. tek avantajımız sanırım işinin sorumluluğunu üstlenmeye çalışan biri olması karşımızda. ama işte bazı konularda sırf iyi niyet yetmiyor. profesyonellik gerekiyor
Birebir içimi okumuşsun hocam duygularıma ve düşüncelerime tercüman olduğun için teşekkürler.

Lucius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 10 Temmuz 2024, 17:47:28 »
tesadüfe bak hintell hocanında süreçi çok benzerdi seninkine hatırladığım kadarıyla. tek fark onu ilk eken kurum sorumluluğu kabul etmemişti sanırım, öyle bir şeyler vardı. sonrasında hintell hoca turkiyenin en iyi ekim merkezine ekim yaptırıyor ve sonuçlardan çok memnun oluyor. yalnız ben şeyi anlamadım ortada bariz bir durum varken Ahmet beye bu güven bu destek bana daha danışıklı şeyler düşündürttü. eğer düşündüğüm gibiyse hiç hoş değil. bu forum kuruluş amacından sapmış demektir. bundan ötürü mü benim konumdan uzak duruyorsun hintell. olmamış diyemeyeceğin için mi?

evet yorumlar havada kalıyor çünkü bu tahlili biz vatandaş olarak yapıyoruz. tecrübelerimizle okuduklarımızla. kliniklerin kendilerini geliştirmeleri gerekiyor,kendi sonuçlarını eleştirmeleri gerekiyor. para kazandıkları işe yatırım yapmaları greftlerin ömrünü uzun tutacak seçenekleri değerlendirmeleri gerekiyor. giden greft geri gelmiyor çünkü. tek avantajımız sanırım işinin sorumluluğunu üstlenmeye çalışan biri olması karşımızda. ama işte bazı konularda sırf iyi niyet yetmiyor. profesyonellik gerekiyor
Yani olmamışsa olmamıştır geçmiş olsun deriz sebep ararız arkadaşın yaptığı gibi ilk ekimide Ahmet bey yaptı şimdide o yapacak umarım sizin guvendiginiz kadar o da kendine güveniyordur.
Ağalar teşekkür ederim destek yorumlarınız için sağolun var olun. Dediklerinize harfiyen katılıyorum ben bu kliniği burada okuduğum pozitif yorumlara insanların yönlendirmelerine istinaden seçtim ve eğer bu rezalet sonuca karşılık problem benden kaynaklanmıyorsa bunun altında tabiki kasıt ararım. Son zamanlarda ekilen saçların hali ve milletin mağduriyeti ortada buna rağmen bu konuda kimse net bir tavır almıyorsa burada bir sorun var demektir. Ben buraya yansıtmak istemedim ama hayata zar zor tutunabilen ağır depresyonla mücadele eden biriyim benim şahsi durumum tabiki kimseyi ilgilendirmiyor ama benim yerimde bir başkası olsa yaşayacağı çöküntüyü siz düşünün. Olay sadece saç ektirmekte bitmiyor insanlar mutlu olabilmek için saç ektiriyor ve birileri kazanç elde edecek diye insanları boş vaatlerle kandırmaya hiç gerek yok. Ben 5 bin lira verip merdiven altında da ektirebilirdim ama ben buradaki insanların samimiyetine inandığım için bu riski göze alıp ahmet tosunda ekim yaptırmayı seçtim. Açıkçası revize için görüşmeye gittiğimde ahmet tosuna bu sonucun nedenini sordum ve o da bana konuyu derinlemesine inceleyip net bir cevap vermek yerine birçok ihtimalin olabileceğini ayrıca seyreklik fazla olduğu için tekrar tutmama ihtimalinin olabileceğini söyledi. Benim karamsarlığımın asıl sebebi ahmet tosun net bir duruşla problemin kendilerinden kaynaklandığını veya ikinci ekimde yüzde yüz başarı elde edebileceğimize dair net bir şey söylemedi. Diyelimki bende nadir görülen kronik bir rahatsızlık var ve saç ekimine hiçbir şekilde uygun değilim, bunu tespit edebilmek için beni yönlendireceksin o zaman, sorunun kaynağını bilmeden revize yapmak neyi değiştirecek ? Şuanda maddi sıkıntılarım var ve gerçekten param olsa gider asmedte ektiririm ama madem böyle bir karar aldım ve bunu karşılayabilecek gücüm yok, en azından biz başarısız olduk ve kesinlikle bunu düzelteceğiz denmesini beklerdim
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2024, 18:13:10 Gönderen: Lucius »

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 11 Temmuz 2024, 01:02:29 »
Birebir içimi okumuşsun hocam duygularıma ve düşüncelerime tercüman olduğun için teşekkürler.
[/quote
Hocam bunu zaten artık biliyoruz Ekim yorumlarina  bak bende dahil farklı merkezlerde Ekim yaptıranların altına kimler yorum yapıyor ve devamlı ismi geçen merkezlerin yorumlarına bak çok zor değil bunu görmek benim umurumdami değil lakin bu foruma kaç yıldır üyeyim ve samimi buluyormuyum artık asla insanlara faydamız olsun kâfi buda benim şahsi görüşüm kimseyi de ilgilendirmez teşekkürler yorumun için.

EMP

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 11 Temmuz 2024, 12:06:11 »
Hocam canını sıkma sonucun çok iyi değil ama düzeltilmeyecek seviyede kesinlikle değil. 1000 1500 greft bit revize ile çok güzel bir sonuç çıkar inşallah.

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #50 : 11 Temmuz 2024, 21:35:00 »
[/quote
Hocam bunu zaten artık biliyoruz Ekim yorumlarina  bak bende dahil farklı merkezlerde Ekim yaptıranların altına kimler yorum yapıyor ve devamlı ismi geçen merkezlerin yorumlarına bak çok zor değil bunu görmek benim umurumdami değil lakin bu foruma kaç yıldır üyeyim ve samimi buluyormuyum artık asla insanlara faydamız olsun kâfi buda benim şahsi görüşüm kimseyi de ilgilendirmez teşekkürler yorumun için.

eskiden böyle değildi. tam bir dayanışma grubuydu. o sebeplede aktifti forum. şimdi çok az insan konulara cevap veriyor. samimiyeti kalmamış. elindeki gücü paraya tahvil ettilerse yazık etmişler

Lucius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 07 Ağustos 2024, 09:51:14 »
240. Gün. Konuyu takip edenler için foto atıyorum

ali7837

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 07 Ağustos 2024, 13:03:16 »
Saçları biraz uzun tutsan hem daha çok beslenir hemde dolgun görünüp yüzünü güldürür diye düşünüyorum

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #53 : 08 Ağustos 2024, 09:11:36 »
240. Gün. Konuyu takip edenler için foto atıyorum
İyi yapıyorsun

Lucius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 05 Eylül 2024, 01:22:37 »
Bu fotoğraflar benimle aynı gün aynı saatte ahmet tosunda ekim yaptıran arkadaşıma ait. Kendisiyle kullandığımız takviyeler, saç bakım rutini vs tamamen aynı. Tek fark onun ekimde sadettin bey ve cansu hanım benimkinde ise farklı ekip vardı. Arkadaşım sonuçtan çok memnun lakin kendisi forum kullanmıyor, verilen emeğin karşılıksız kalmasını istemediğimiz için fotoğrafları burada paylaşıyorum. Başta ahmet tosun olmak üzere çalışmalarından dolayı sadettin bey ve cansu hanıma çok teşekkür ederiz işini layığıyla yapan herkes baş tacı

yiğithan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 05 Eylül 2024, 11:24:09 »
bende saç ekimi yaptıran biri olarak sizin sonucu düşündüğünüz kadar kötü görmedim. hocam şahsi düşüncem beklentilerle alakalı bir durum yaşıyorsunuz. Örnek gösterdiğiniz arkadaşın saç dökülme tipi benimkine çok benziyor ve sonucuda evet harika olmuş. kendimle kıyaslarsam benimkinden çok daha sık ve güzel duruyor.
bende ahmet beyi bu forumdan tanıdım ve gittim ilgisinden memnun kaldım bir yıl önce 5700 greft saç ekimi yaptırdım. kafamın üst kısmında nerdeyse hiç saç yoktu açıklık çok genişti. ekim sonrası seyrek alanlarım var. saçımı uzattım ve şuan durumumdan memnunum. bende saçımı kısa kestirsem ve yakından flaşlı çeksem seyreklik net belli olur çünkü açıklık alan çok genişti ve daha fazla ne yapılabilirdi diye düşünüyorum. belki sıkılaştırma yapsam çok daha süper olur ama ben şimdilik düşünmüyorum. sizinde İstediğiniz sonucu almanız dileğiyle .
  • Ekim Tarihi: 01.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi the hair Ahmet tosun
  • Greft Miktarı 5850
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi xpecia (günde 1 adet) coraspin , mossi london yağ, ayda bir PRP

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #56 : 05 Eylül 2024, 11:44:24 »
Bu fotoğraflar benimle aynı gün aynı saatte ahmet tosunda ekim yaptıran arkadaşıma ait. Kendisiyle kullandığımız takviyeler, saç bakım rutini vs tamamen aynı. Tek fark onun ekimde sadettin bey ve cansu hanım benimkinde ise farklı ekip vardı. Arkadaşım sonuçtan çok memnun lakin kendisi forum kullanmıyor, verilen emeğin karşılıksız kalmasını istemediğimiz için fotoğrafları burada paylaşıyorum. Başta ahmet tosun olmak üzere çalışmalarından dolayı sadettin bey ve cansu hanıma çok teşekkür ederiz işini layığıyla yapan herkes baş tacı
Arkadaşınızın çok bir açıklığı yokmuş zaten yani daha çok sıklaştırma gibi olmuş ve gayet başarılı görünüyor fakat kanalları açan yine Ahmet beydir sanıyorum yani eken kişi sadece transfer işlemini yapıyor. Elinde bir sihirli değnek yok ama belliki o da işini iyi yapmış. Mesela benim 1.günümde sağıma başka soluma başka kişiler ekti şimdi solum sağımdan daha kuvvetli çıktı, 2.günümde yine verteksimin sağına başka soluna aynı kişi ekti sağ yine soldan zayıf ama bu sefer solda zayıf:( hepsinin kanalınıda Ahmet Tosun açtı. Birazda besleyen damarlarla ilgisi var durumun. Ama sizin daracık ekim bölgenizde bu kadar yoğun greft ekimine rağmen %80 bile başarılı olunmamış olması bence de sorun. Tüm saha ve şartlar uygunken başarı oranının çok daha yüksek olması gerekirdi hatta şov yapılmalıydı sizin ekiminizle (revizeniz gerçekleşti mi peki?)

bende saç ekimi yaptıran biri olarak sizin sonucu düşündüğünüz kadar kötü görmedim. hocam şahsi düşüncem beklentilerle alakalı bir durum yaşıyorsunuz. Örnek gösterdiğiniz arkadaşın saç dökülme tipi benimkine çok benziyor ve sonucuda evet harika olmuş. kendimle kıyaslarsam benimkinden çok daha sık ve güzel duruyor.
bende ahmet beyi bu forumdan tanıdım ve gittim ilgisinden memnun kaldım bir yıl önce 5700 greft saç ekimi yaptırdım. kafamın üst kısmında nerdeyse hiç saç yoktu açıklık çok genişti. ekim sonrası seyrek alanlarım var. saçımı uzattım ve şuan durumumdan memnunum. bende saçımı kısa kestirsem ve yakından flaşlı çeksem seyreklik net belli olur çünkü açıklık alan çok genişti ve daha fazla ne yapılabilirdi diye düşünüyorum. belki sıkılaştırma yapsam çok daha süper olur ama ben şimdilik düşünmüyorum. sizinde İstediğiniz sonucu almanız dileğiyle .

Hocam saç ektiren insanın tabikide bir beklentisi olacak beklentisiz insan zaten niye böyle uzun soluklu yorucu bir operasyon ile uğraşsın. Bu beklentide herkese göre değişir elbet. Siz açık alan büyüklüğünüz küçüldüğü için memnun olursunuz hayata bakışınızda böyledir iyiye giden herşey sizin için okeydir. Sonuçta eskisinden daha iyi dersiniz. Yani bir tatmin oranı vardır, kimisi de dar alana çok ekim yaptırıp mükemmele yakın sonuç ister, yani arkadaşın açıklığı aslında çok ekim yaptırmasını gerektiren bir açıklık da değilmiş. Ama o böyle istemiş ve sonucundan merkez dahi memnun olmamış ki revizyonu kabul etmiş
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2024, 12:03:03 Gönderen: Bogeda »

Sacekimsonucu

• Saç Ekim Konum 06.12.2023
  • Yeni üye
  • *
    • .
« Yanıtla #57 : 05 Eylül 2024, 22:28:19 »
Benim ekim de bu şekilde seyrek sonuçlandı maalesef. Aramızda 20 gün var.
  • Ekim Tarihi: 06.12.2023
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun The Hair Clinic
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Coraspin Günde 1 Defa

Ragnarrokk

• Full Member
« Yanıtla #58 : 05 Eylül 2024, 23:29:40 »
Ön kısım aralara revize yapılması gerekli gibi, daha sık ve yoğun olması için, az önce başka bir kişinin ekiminde denk geldim revizeye gerek yokken kontrole giden birisine revize yapılmış sizede yapabilirler

Lucius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 06 Eylül 2024, 01:08:33 »
Haklısın hocam herkesin beklentisi farklı oluyor ama ben zaten kendime göre iyi bir sonuç alacağıma inandığım ve bunun garantisi bana verildiği için bu kliniği seçtim aksi halde istediğim gibi olmayacaksa neden burada ekim yaptırayım ? Genetik yatkınlığı olan insanlarda saç dökülme probleminin ekimle oldu bittiye gelmeyeceğini bildiğim için operasyonu desteklemek amacıyla ilaçlarımı hiç ara vermeden kullandım hatta maksimum verim alabilmek için tedaviye ara ara dutasterid bile ekledim bu sonuç kemiksiz ekim sonucu değil muhtemelen okumuşsundur ama ben yine de hatırlatayım. Saç ektirirken birinci önceliğim ön hattın tamamen doldurulup seyrek bölgelerin sıklaştırılmasıydı aynı zamanda uzun saç kullanmak istediğim için ekim yaptırdığımı konudaki ilk mesajımda belirtmiştim bilhassa bu nedenle ameliyat olunca dediğiniz gibi mevcut sonuç beni tatmin etmeye yetmedi ne yazık ki. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler sizin de hakkınızda hayırlısı olur umarım

Arkadaşınızın çok bir açıklığı yokmuş zaten yani daha çok sıklaştırma gibi olmuş ve gayet başarılı görünüyor fakat kanalları açan yine Ahmet beydir sanıyorum yani eken kişi sadece transfer işlemini yapıyor. Elinde bir sihirli değnek yok ama belliki o da işini iyi yapmış. Mesela benim 1.günümde sağıma başka soluma başka kişiler ekti şimdi solum sağımdan daha kuvvetli çıktı, 2.günümde yine verteksimin sağına başka soluna aynı kişi ekti sağ yine soldan zayıf ama bu sefer solda zayıf:( hepsinin kanalınıda Ahmet Tosun açtı. Birazda besleyen damarlarla ilgisi var durumun. Ama sizin daracık ekim bölgenizde bu kadar yoğun greft ekimine rağmen %80 bile başarılı olunmamış olması bence de sorun. Tüm saha ve şartlar uygunken başarı oranının çok daha yüksek olması gerekirdi hatta şov yapılmalıydı sizin ekiminizle (revizeniz gerçekleşti mi peki?)

Hocam saç ektiren insanın tabikide bir beklentisi olacak beklentisiz insan zaten niye böyle uzun soluklu yorucu bir operasyon ile uğraşsın. Bu beklentide herkese göre değişir elbet. Siz açık alan büyüklüğünüz küçüldüğü için memnun olursunuz hayata bakışınızda böyledir iyiye giden herşey sizin için okeydir. Sonuçta eskisinden daha iyi dersiniz. Yani bir tatmin oranı vardır, kimisi de dar alana çok ekim yaptırıp mükemmele yakın sonuç ister, yani arkadaşın açıklığı aslında çok ekim yaptırmasını gerektiren bir açıklık da değilmiş. Ama o böyle istemiş ve sonucundan merkez dahi memnun olmamış ki revizyonu kabul etmiş

Dediklerine harfiyen katılıyorum abi özellikle son cümlene kalıbımı basarım ben söylemeden düşüncelerimi aynen ifade etmişsin. Biz ekim yaptırırken arkadaşa kıyasla bendeki açık alan daha dar olduğu için tek seferde bitip arkadaşın ilerde ikinci bir ekim ihtiyacı olabileceğini konuşuyorduk buna rağmen kendisi çok iyi bir sonuç aldı ve onun yerine ikinci ekimi ben yaptırıyorum :D Tahmin ettiğin gibi onun kanalları da ahmet bey açtı genetik ve ekimci faktörü dışında geri kalan her şey tamamen aynı. Sihirli değnek olmasa da kalifiye ekimci gerçekten çok fark ediyor zaten ahmet tosun bir-bir buçuk saat kanal açtıktan sonra geri kalan tüm gün ekimcilerle kalıyorsun greftin nasıl alındığından tut nasıl muhafaza edildiğine kadar tamamen onların kontrolünde hal böyle olunca onların işini nasıl yaptığı sonuca direkt etki ediyor, hatta bir ara yabancı bir forumda ekim kalitesi ile tutuculuğun aynı olduğuna dair bir yazı okumuştum ne kadar doğrudur bilemiyorum artık :) Yarın sabah revize olucam bu arada inşallah bu sefer istediğim gibi olur da şu saç belasından tamamen kurtulurum artık yeni konu açınca linki koyucam buraya

Facebook Twitter Instagram