Gönderen Konu: 11.12.23 Ahmet Tosun Hair Clinic 5200 greft Sapphire Fue Yaş 29  (Okunma sayısı 1568 defa)

Lucius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 11.12.23 Ahmet Tosun Hair Clinic 5200 greft Sapphire Fue Yaş 29
« Yanıtla #30 : 13 Haziran 2024, 09:54:25 »
Bugün ahmet tosunla yüzyüze görüştüm, bana sürecin devam ettiğini ancak şuanda saçlarımın daha iyi durumda olması gerekip mevcut görüntünün kendisini memnun etmediğini söyledi. Nadir de olsa ara sıra böyle talihsizlikler olabiliyormuş. Birkaç ay daha beklememizin ardından eğer boşluklar kapanmaz ise buraları kalemle dolduracağını ve endişelenmeme gerek olmadığını söyledi. Yaptığı işin arkasında durduğu için kendisine teşekkür ediyorum

Aziz Baha Yoldas

• Jr. Member
  • **
Ynt: 11.12.23 Ahmet Tosun Hair Clinic 5200 greft Sapphire Fue Yaş 29
« Yanıtla #31 : 13 Haziran 2024, 10:07:31 »
Bugün ahmet tosunla yüzyüze görüştüm, bana sürecin devam ettiğini ancak şuanda saçlarımın daha iyi durumda olması gerekip mevcut görüntünün kendisini memnun etmediğini söyledi. Nadir de olsa ara sıra böyle talihsizlikler olabiliyormuş. Birkaç ay daha beklememizin ardından eğer boşluklar kapanmaz ise buraları kalemle dolduracağını ve endişelenmeme gerek olmadığını söyledi. Yaptığı işin arkasında durduğu için kendisine teşekkür ediyorum
İnşallah yapilacak revize sizi memnun eder önümüzdeki aylarda bende kontrole uğramak istiyorum kendisine revize teklif etsede o süreci tekrar yaşamak çok zor hayırlısı olsun

Facebook Twitter Instagram