Gönderen Konu: saç ekimine Uygunluk  (Okunma sayısı 229 defa)

Ozgurkml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimine Uygunluk
« : 16 Aralık 2023, 11:32:51 »
Merhaba arkadaşlar 38 yaşındayım saçlarım özellikle son 2 yıldır hızlı döküldü şuan yavaşladı dökülme ama saçlarımda belirgin bir azalma oluştu. Eskiden uzun bırakınca çok anlaşılmıyordu ama artık anlaşılıyor😊 sizce ekime uygun mu saçlarım uygunsa nasıl bir yol izlemeliyim.

Ozgurkml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Uygunluk
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2023, 11:36:03 »
Diğer fotolar

Ozgurkml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2023, 11:37:05 »
Ense

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2023, 12:19:42 »
  on ekimi doğal olması çok onemli sitede on ekimini arastır ekerler hallederer rahat ol
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ozgurkml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2023, 12:42:02 »
Teşekkür ederim. Önde hala saçlarımın olması ön hat çizgisinin belirlenmesinde kolaylık sağlar mı yoksa daha mı zor olur? Bir de ön hatta şuanda bulunan saçlar ilerde dökülürse  ekilenler sadece kaldığında  görüntüde bi asimetrik lik olur mu

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2023, 12:44:46 »
 cılızlar zaten ekimde ölür.onları yok sayıp ekerler.kalıcılar varsa bu yastan sonra saç pek dokulmez ona gore ekerler.ama donor iyi saçında iyi sorunlu tum alanları yok sayıp ekmek onlar için en mantıklısı olur.saçındaki minyaturazyon yasın hesaplanır ole ekilir .kac senedir ekiyorlar dusunurle herseyi .rica
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ozgurkml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2023, 12:56:01 »
Olan saçlar dökülüyor mu yaw😊ben ekim sonrası olan saçlarıma güveniyordum. Normal yaşantıma dönmem kolay olur diye. Kendi saçlarım ekilen saçlardan önce uzar rahat bir ekim sonrası geçiririm diye düşünmüştüm

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2023, 13:00:30 »
 cılızlar tüyleşmeye baslamışlar ekimde ölür onlar zaten gidici dokulcek olan saçlar

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Aralık 2023, 13:27:11 »
Olan saçlar dökülüyor mu yaw😊ben ekim sonrası olan saçlarıma güveniyordum. Normal yaşantıma dönmem kolay olur diye. Kendi saçlarım ekilen saçlardan önce uzar rahat bir ekim sonrası geçiririm diye düşünmüştüm

Ektirdiğin yer temiz kibar bir ekim yaparsa kendi saçların etkilenmez ama öyle ekim merkezleri var ki kanal açacağım derken saç derisini delik deşik ediyorlar nekrozmu ararsın aşırı kanamamı  ararsın hepsi var bu yüzden ekim sonrası resimlere iyi bak bu şekil eken yerlerden uzak dur.

Ozgurkml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Aralık 2023, 13:36:51 »
Dediğiniz bu olasılıklar beni çok korkutuyor zaten ekim sonrası normal bir süreç bile geçirsem zorlanıcam görüntüden gibime geliyor bir de dediğiniz şeylerle karşılaşırsam iyice moralim bozulur sanırım😊Birilerinin sanırım saçların çok uygun hiç belli olmaz ekim sonrası kolay atlatırsın demesine ihtiyacım var😊tabi gerçekler acıdır ama gerçektir. Kafam ekim yaptırıp yaptırmamak konusunda her geçen gün katışıyor. Hala saçalarım varken yaptırmak istiyorum süreci hızlı ve az ekilmiş görüntüsü ile kurmay mal için.iyice dökülmeden ama bilemiyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 16 Aralık 2023, 13:43:23 »
 iyi doğal eken profosyonel yerde kolay ekim.ama kasaba gidersen kellikten beter olursun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimine Uygunluk
« Yanıtla #11 : 16 Aralık 2023, 14:07:43 »
ön çizgin bu şekilde olmalı ve çok iyi bir esteti ön hat yapabilen saç ekim merkezi seçmelisin
Global Moderator

Ozgurkml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Aralık 2023, 14:11:38 »
Anladım herkese çok teşekkür ederim

Ozgurkml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Aralık 2023, 15:15:22 »
Bu bana özel bir tavsiye mi yoksa herkes için geçerli mi? (Estetik ön hat) hintel hocam saç yapımla bir alakası var mı

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Aralık 2023, 16:51:39 »
hocam açıklığın baya var, iyi bir merkez seçersen tek seansta güzel bir şekilde kapatır

Facebook Twitter Instagram