Gönderen Konu: Dr koray Erdoğan kendi saç ekimi konusu. Dilek Çakır.  (Okunma sayısı 3060 defa)

sefqlas

• Full Member
Ynt: Dr koray Erdoğan kendi saç ekimi konusu. Dilek Çakır.
« Yanıtla #15 : 15 Aralık 2023, 08:56:28 »
Koray hoca yorumunu göstermişler
Çok mutlu olmuş sana ücretsiz bir ekim yapacak
İkinci bir saç ekimine ihtiyacın olursa:)
yaşımın 26 olduğunu hesap edersek tepe için ikinci ekime ihtiyacım olduğu aşikar ve Koray hocamdan böyle bir söz alarak verteks bölgemi de garantiye almış olmak beni çok mutlu etti ve teşekkür ediyorum  :) Koray hocama başarılı bir ekim ve ekim süreci diliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 15 Aralık 2023, 11:57:57 »
Operasyon başlıyor canlı izliyebileceğiz.
İzlemek isteyenler koray hoca’nın instagram hesabından izleyebilir
Global Moderator

Loxloxlox

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 15 Aralık 2023, 12:28:21 »
Yayın başladı mı? izlemem lazım 🤣

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 15 Aralık 2023, 12:31:15 »
Yayın başladı mı? izlemem lazım 🤣

Başladı saçlar kesildi
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 15 Aralık 2023, 14:17:29 »
Op devam ediyor canlı yayında
Global Moderator

Loxloxlox

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 15 Aralık 2023, 14:46:08 »
Tüm süreçleri takip edeceğim, 3. Yayın başlasa da izlesek

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 15 Aralık 2023, 15:16:05 »
Hayırlı olsun hocamıza inşallah ekimi iyi sonuçlanır. Baştaki arkadaşın yorumuda çok iyidi 😂.Dilek hanım zaten yılların tecrübesi var ekipte çok iyi zaten .Koray hocamıza bende Ekim yaptırmak istiyorum fakat bütçemiz yetmiyor hocamız görürse 😄

Loxloxlox

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 15 Aralık 2023, 16:43:47 »
4. Yayın başladı

newlife

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 15 Aralık 2023, 16:58:56 »
Koray Hocanın saç ekimini Instagram üzerinden başından sonuna takip ediyorum. Her ne kadar kendisine saç ektirme şansım olamasa bile uzun zamandır takip ettiğimizden ve de sanırım  en önemlisi saç ekim sektörüne kattığı vizyoner ve yenilikçi yaklaşımlardan dolayı kendisiyle aramızda farkında olmadan bir bağ oluştuğunu hissettim. Ayrıca Koray hocanın heyecanına ortak olmak çok güzel bir duyguydu. Üstüne üstlük çok doğal bir insan ve kafaya yapılan iğneler noktasında ufak bir eleştirisi bile oldu iğneler arası süreleri biraz daha uzatalım diye. Aynı şekilde operasyon esnasında takılan boyunluk ile ilgilide daha rahat olsa daha iyi olur bunu biraz daha geliştirebiliriz dedi ve operasyonu yapan ekip hastaların sedasyon altında genelde konfora ilişkin bu durumu olumsuz anlamda pek hissetmediklerini ifade ettiler. Operasyon sırasında sorulan sorulardan biri manuel alımla mikromotor alımı arasındaki farka ilişkindi. Her iki alımda da greft kalitesi arasında bir fark olmadığını ancak manuel alımda örneğin üçlü greftte tek kök bırakıp diğer iki kökün alınabildiğini ve hatta bazı durumlarda kalan tekli greftin ileride tekrar ikili grefte dönüşebildiğini gözlemliyebildiklerini ifade etti.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2023, 17:05:52 Gönderen: newlife »

newlife

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 15 Aralık 2023, 17:09:39 »
Koray hocaya sorulan diğer bir soru ise saç klonlama ile ilgiliydi. Kendisi kısa vadede bir şey beklemediğini ifade etti. Bu arada en dikkate değer sorulardan biri ekilen saçların beyaz degilde neden hep siyah çıktığı yönündeydi. Bu durumun gerçekten dikkate değer ve ayrıca araştırılması gereken bir konu olduğunu ifade etti. Nitekim kendimden de biliyorum saç ekimi sonrası ekilen saçlarım simsiyah ve sürekli saçını boyatiyormusun şeklinde sorulara maruz kalabiliyorum. Diğer sorulardan biri doğru donör bölgesinden alınan saçların ömrüne ilişkindi. Koray hoca donör bölgesinden alınan saçlarında bir ömrü olduğunu her on yılda bir ortalama yüzde 5-10 civarında kısmının dökülebileceğini belirtti. Örneğin 120 yaşına kadar yaşasak hemen hiç saçımızın olmayacağını yaşlanmanın devam eden bir süreç olduğunu ifade etti. Buradan hareketle insan ömrünün günümüzde 70-80 yaş aralığı olduğunu varsayarsak ekilen saçların normal koşullar altında bizlere bir ömür yeteceğini anlıyoruz. Ayrıca Koray hocaya finasterit kullaniyormusunuz ve daha önce saç ekimi yaptırmışmıydınız diye sorular geldi. Kendisi bu ekimin ilk saç ekimi olduğunu ve finasterit kullandığını ifade etti. Koray hoca göğüs bölgesinden alınan greftler ile ilgilide olumlu görüş belirtmedi ve meslektaşlarım kizcak belki ama göğüs bölgesinden alınan greftleri kesinlikle tavsiye etmiyorum dedi.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2023, 17:35:27 Gönderen: newlife »

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #25 : 15 Aralık 2023, 21:13:57 »
İki gündür İnstagram'da süreci takip ettim. Açıkcası güzel bilgilendirici bir içerik oluşturuldu. Böyle bir operasyonun bir örneği var mı bilmiyorum? Kendi saç ekim merkezinde saç ekimi yaptırıp, bunu sosyal medya hesaplarından canlı olarak paylaşmak belki de bu saç ekimi merkezleri arasında dünyada ilk olabilir. Çokta güzel bir ekim yapıldı. Artık takip burada klasik bu ama yine de söyleyelim geriye kalan artık sabır... :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Mett

• Full Member
« Yanıtla #26 : 15 Aralık 2023, 22:27:43 »
Saç ekimi konusunda kararsız kalan insanlara süreci canlı yayın yapıp ayrıntılı bir şekilde anlatan ve bunda emeği geçen Asmed klinik çalışanlarını cani gönülden tebrik ediyorum.Fakat Koray hocanın ön çizgisini çok beğenmedim açıkçası sanki çizgi konusunda Dr.Serkan Aygın daha başarılı gibi geliyor bana Serkan hocada doğuştan saçlı doğmuş napsın şimdi adam kendine ektirip reklam yapamıyor :)
  • Ekim Tarihi: 17.09.2021/20.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Serkan AYGIN
  • Greft Miktarı 4930+1500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Proscar1/4

no name

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 15 Aralık 2023, 23:28:29 »
Hayırlı olsun Koray hocam fiyat ne kadar ödediniz?😂😂

fatih67

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 16 Aralık 2023, 09:08:51 »
Geçmiş olsun Koray bey. Ben yazın kliniğinize geldiğimde tadilat da idi. Randevu için numaramı bırakmıştım maalesef geri dönüş olmadı.

Yakın zamanda randevu alabilirmiyim lütfen. Teşekkürler.

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 16 Aralık 2023, 09:35:47 »
Koray erdoğan saç konusun da doğayen adam. Saç ekimi Dilek çakır yaptığına göre Üstün Hizmet madalyası Dilek çalıra verilir abi:)

Facebook Twitter Instagram