Gönderen Konu: Asuman hair - 11.12.2023 -4400 greft (3700 saç +700 sakal ) 2. Saç ekimi  (Okunma sayısı 7747 defa)

Kayser Soze

• Hero Member
Hayırlı olsun.
Sakaldan ekim nadiren yapıyordu bu merkez. Bakalım nasıl sonuçlanacak.
Yalnız, bu yağlı cilt nedeniyle bakteri oldu falan 2-3 kezdir görüyorum, hayırlısı diyelim bakalım.

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. Güzel sonuçlara
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

umut06

• Jr. Member
  • **
Teşekkür ederim Hintell, bakteri konusuna ne diyorsun. Köklerin tutmasında problem olur mu ?

sağlıklı bir saç ekimi tepe ve ön hat güzel ekilmiş tepe sık bir saç ekimi olmuş hayırlı olsun hocam

umut06

• Jr. Member
  • **
Tepede yoktu, tepede bir tanenin kökünde de çıktı bugün kürdanla temizleyip fucidin sürdüm. Bu ne olacak böyle ya

Hayırlı olsun.
Sakaldan ekim nadiren yapıyordu bu merkez. Bakalım nasıl sonuçlanacak.
Yalnız, bu yağlı cilt nedeniyle bakteri oldu falan 2-3 kezdir görüyorum, hayırlısı diyelim bakalım.

umut06

• Jr. Member
  • **
Tepede yoktu, tepede bir tanenin kökünde de çıktı bugün kürdanla temizleyip fucidin sürdüm. Bu ne olacak böyle ya

umut06

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba, bugün ekimin 6. Günü. Sabah yıkama yaptıktan sonra Ekim merkezine fotoğrafları ilettim enfeksiyon olmadığını artık fucidin krem sürmeye gerek kalmadığını söylediler. 

Tabi bu durumda bende kabuklanma durumu oluşmayacak gibi görünüyor. Çünkü krem sürdüğüm yerlerde her yıkamada kabuklanma oluşturacak bişey kalmadı sanırım. Bu durumun köklerin tutmasında bir sıkıntı oluşturur mu ? Kabuk dökme gibi bir durum yaşamayacağım. Normalde 10. Günden sonra kabul dökümü oluyor herkeste. Benim 6. Gün kabuk oluşturacak dokunun kalmadığını düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bir sorun olmaz kardeşim merkak etme ekim sonrası normal durumlar köklere bir sorun yaratmaz ekimin güzel sorunda kalmamış görünüyor

Umarım güzel bir süreç ve sonuç olur
Global Moderator

umut06

• Jr. Member
  • **
Teşekkür ederim Hintell. Bu süreçde bu stresten var olan kendi saçlarımızda dökülmez umarım 😅

Bir sorun olmaz kardeşim merkak etme ekim sonrası normal durumlar köklere bir sorun yaratmaz ekimin güzel sorunda kalmamış görünüyor

Umarım güzel bir süreç ve sonuç olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim Hintell. Bu süreçde bu stresten var olan kendi saçlarımızda dökülmez umarım 😅

Güçlendirirsen bir şey olmaz :)
Global Moderator

umut06

• Jr. Member
  • **
Güçlendirme için neler önerirsin Hintell. Ne yapalım

Güçlendirirsen bir şey olmaz :)

umut06

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba, ekimin 13. Günü. Dün şok dökülme başladı. Yaklaşık 200-250 tel saç döküldü. Hem düz hem j-l tipi. Ama düz yeni kesilmiş gibi olanlar genel anlamda fazlaydı. Bugün de yaklaşık 30-40 tel kadar döküldü. Değerlendirmelerinizi beklerim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
donör temiz ekim alanı sağlıklı ve gayet kaliteli güzel şok dökülme de başlar süreç gayet güzel umarım çok güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

umut06

• Jr. Member
  • **
Teşekkür ederim Hintell. Bekleyeceğiz hayırlısıyla

donör temiz ekim alanı sağlıklı ve gayet kaliteli güzel şok dökülme de başlar süreç gayet güzel umarım çok güzel sonuç alırsınız

umut06

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar bu arada Ekim merkezinden fotoğraflar elime ulaştı. Fikir vermesi açısından paylaşıyorum

Facebook Twitter Instagram