Gönderen Konu: 2024 Saç Ekimi Fiyatları Güncel  (Okunma sayısı 78184 defa)

Ss25

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2024 Saç Ekimi Fiyatları Güncel
« Yanıtla #75 : 11 Ağustos 2024, 04:30:10 »
Bizim maaşlar hariç her şeye zam geliyor. 2 ay daha kenara para koysam saç ektirecek parayı topluyordum attım topladım ama zam yaptıkları için 2 ay daha kenara para atacağız. Dolar aynı, Euro aynı, maaşlar aynı ama her şeye herkes zam yapıyor. Hiçbir mantıklı açıklaması yok. 2 ay sonra yine 2 ay daha erteleriz biz işi.
Maalesef üzülerek belirtmek isterim ki dediklerin de haklısın. Para biriktireceksin ve o para yine yetmeyecek. Hicbirşeye zam gelmese de itiraz etme alışkanlığımiz olmadığı icin neden diye sorulmadığı için sorana da siz işi bilmiyorsunuz dendiği için hiçbir zaman fiyat düşmeyi bırak 1.2 ay bile sabit fiyat kalmayacak. Umarım işini layıkıyla daha uygun fiyatlarla yapan yerler insanların karşısına çıkması dileğiyle 🙏🙏

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 12 Ağustos 2024, 22:37:44 »
Hintel Hocam biz de Türkiye de yaşıyoruz farkındayız hayat pahalılığının ama bırak 70 bin TL olan birşeyin 2.3 ay içerisinde 85 bin TL olduğun da bı eleştiri de yapalım. Eleştiri yapalım ki insanlar düşüncesini dile getirsin ki belki fiyat politikalarında biraz da olsa düşüş gerçekleşir. Maalesef bu zamanda birçok insan saç ekimi yaptırmak istiyor. Ama maalesef  asgari ücreti 17 bintl kazanan insanlar buralara işini layıkıyla yapmaya çalışan yerlere gitmek isterken fiyatlar çok yüksek olduğu için saçma sapan yerlere gidip hayal kırıklığı yaşıyorlar. Bı kaç arkadaşa telefon ile örnek vermişsin. O telefonların ÖTV ile o fiyata geldiğini aynı araçlar gibi olduğunu biliyoruz. Acaba saç ekiminde de ÖTV mi uygulaniyor belki benim bilgim yoktur. Sonuç olarak burada benim belirtmek istediğim keşke sadece imkanı olanlar değil olmayanlarda zorlananlar da, fiyatlar daha uygun olsa da insanlar kaliteli yerlere gidebilseler. O zaman 2 ay sonra Asuman hanım vb yerler fiyatı 200 bin TL yapsalar senin bakış açın yine aynı olacak 3 ay sonra 500 yapsa yine aynı, eleştirme olmayacak sanırım. Zaten hicbirseyi elestirmedigimiz için bu durumda olabilir miyiz ? Belki yarın birgün net komple kapatılacak buradan almaya calistigimiz fikirlere bile ulasamayacagiz. Birçok haklı nedenleri olabilir giderler fazla olabilir hepsine saygım sonsuz ama bu kadar firmaları korumaya gerek yok. İnsanlarda düşüncelerini dile getirsin. Ben şimdiden sana yıl sonuna kadar olacak fiyatı da söyleyeyim istersen en az 110 bin TL rahat 130 u da görür. Yıl sonu görüşmek üzere...

Eleştiri yapabilirsin bu doğru bir eleştiri olmaz çünkü bu zamma mecbur bırakılıyorlar.
Bu korumak değil sana zam yaptıkları için daha fazla kazanmıyorlar çünkü
Ayrıca serbest piyasa diye bir durumda söz konunu fiyat fazla geliyor ise tercih etmek zorunda değiliz
Aynı şeyleri bende yaşıyorum
2 üç ay değil 1 sene hastane politikası bu asuman hanımın değil.

İşine gelmesse çık diyorlar direk. Çok acımasız özel hastaneler bünyesinde hasta bazlı çalışan insanlara yani onların yaşadıklarını bilsen az bile dersin.

Düşğn yani sonuç olarak 110 bin bir iphone artık

Kısaca ülkedeki durum böyle her geçen günde artıyor
Global Moderator

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #77 : 14 Ağustos 2024, 11:52:07 »
Merhabalar bir telefon 100.000₺ olmuş 70.000₺ gerçekten pahalı değil,aldığınız hizmetin karşılığı

Saç ekimine kesin karar verdiyseniz ve işlemi 2-3 sonra yaptıracaksınız,3 ay sonra fiyat değişecek diyorlarsa bir miktar kapora atın ve ödemeyi elden nakit olarak yapacağınızı belirtin fiyatı sabit tutuyorlar bilginiz olsun. iyi günler
  • Yaşınız 27

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #78 : 16 Ağustos 2024, 12:21:22 »
  Saç ekim sektöründe kendi kliniğiniz polkllinigiz hastaneniz yoksa birilerine hasta başı kira vermek zorundasınız .
  Türkiye de ki saç ekim söktöri de  doktorlar girmediği için sağlık personelinin elinde . Sağlık personeli yasal olması için bu üç yerin birinde oda kirası ve doktora para vermek zorunda . Hasta başı kira verildiği için de maliyetler artıyormuş . Ekime giren personel hasta başı prim ile çalışıyor . Kira kullanılan malzeme personel gideri ve bunların sgk ücretlerini düşünürsen  fiyatlarda artıyor . Asuman hanım da fabrikasyon işine geçerse fiyat da düşer . Ama hasta odaklı çalıştığı için mecbur fiyat da artış yapıyor .
  40-45 ye ekip günde 3 hasta alacağına 85 e günde 1 hasta alsa aynı parayı kazanır. Hasta  sayısı artıkça da kalite düşeceği için doğru olanı yapıyor bence .
   Bir ıpone cep telefon alsan maxımum 4 yıl kullanırsın . Sana ömürlük saç ekiyor bırak da 85 bini alsın bence .

4carrier

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 11 Eylül 2024, 17:16:11 »
Asuman hair 90bin tl olmuş

Facebook Twitter Instagram