Gönderen Konu: Hakan Doğanay Ekibi 2400 ön hat saç ekimi  (Okunma sayısı 10686 defa)

Buraking

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hakan Doğanay Ekibi 2400 ön hat saç ekimi
« Yanıtla #151 : 20 Temmuz 2024, 00:44:57 »
İnşallah hocam teşekkür ederim. Hocanın kendısınle görüştüm o da aynı fikirdr bakalım hayırlısı artık

Lucius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 20 Temmuz 2024, 02:22:35 »
Geçmiş olsun hocam, hakan doğanay sonucun bu şekilde olmasının nedeni hakkında bir şey söyledi mi ? Bende ektirdim benim sonuç da kötü oldu araştırmalarım sonrası bu durumun ekimcilerle ilgili olduğunu düşünüyorum

Buraking

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 20 Temmuz 2024, 02:49:42 »
Hoca herkeste durumun farklı olabilecegını ve kımının 4 ayda kımının 8 ayda kımının de 12 ayda cıkış oranının yuksek olabılecegını ve bekleyıp 8. Aydan sonra evet bu sac ekımı basarısız oldu dıyebılırız ancak dedı. Benım arkadaslarım adı sanı duyulmamış yerde ektırdıler ve reesmen eveım gecırdıler 4. Ayda. Ben onların verdıgı paranın ıkı katını verdım fakat anlam veremedıgım halde banae göre basarısız bir ekim oldu

Coktail

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #154 : 20 Temmuz 2024, 18:13:29 »
Selam,

sana tavsiyem yüksek dozda biotin al, minoxidil kullan ve en azindann3 ay finesteride kullan. Maalesef sadece beklemekle olmuyoe birau desteklemelisin. Bunun yaninda iyi beslenip sigarayi azaltmalisin.

Selamlar

pear24

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 20 Temmuz 2024, 20:11:49 »
Biotinin pazarlama. LYüksek doz vitamin almak diye bisey yok. İhtiyaç kadarini almak var. Yumurta yiyerek bile alir biyotini. Fazlasi atiliyor zaten niye yüksek doz alsın bobrekleri yorsun. Milletin sağlığıyla oynamayin.

Selam,

sana tavsiyem yüksek dozda biotin al, minoxidil kullan ve en azindann3 ay finesteride kullan. Maalesef sadece beklemekle olmuyoe birau desteklemelisin. Bunun yaninda iyi beslenip sigarayi azaltmalisin.

Selamlar

Coktail

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #156 : 21 Temmuz 2024, 10:27:43 »
Biotinin pazarlama. LYüksek doz vitamin almak diye bisey yok. İhtiyaç kadarini almak var. Yumurta yiyerek bile alir biyotini. Fazlasi atiliyor zaten niye yüksek doz alsın bobrekleri yorsun. Milletin sağlığıyla oynamayin.

O senin düsüncen....arkadas kendi karar versin artik.

Buraking

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 21 Temmuz 2024, 15:52:25 »
Teşekkür ederim pear24 güzel düşünceletin için xpecia ve biotin kullandım falat etkisini gördügümü sanmıyorun

Buraking

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 30 Temmuz 2024, 17:53:49 »
Arkadaslar bugun Hakan Hocanın asistanı ile görüştüm. Hakan Bey herhangi bir ücret tahsil etmeden yeni ekimimi bizzat kendisi gerçekleştirerek telafi edeceğini bildirdi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 31 Temmuz 2024, 10:10:24 »
Arkadaslar bugun Hakan Hocanın asistanı ile görüştüm. Hakan Bey herhangi bir ücret tahsil etmeden yeni ekimimi bizzat kendisi gerçekleştirerek telafi edeceğini bildirdi.

Hayırlı olsun Hakan hoca adamdır ve çok başarılı bir doktordur
Global Moderator

Buraking

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 31 Temmuz 2024, 17:05:06 »
Teşekkürler Hintell. Pekii bu ekimşm diğerinden farklı olur mu sence? Yani ekimi yapan kişiye göre başarı oranı artar mı yoksa süreç kişiyle alakalı mıdırı?

pear24

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 31 Temmuz 2024, 17:19:36 »
Saçlar ince telli mi ve trasli ekim mi olacak yine? Hakan hoca da benim gordugum en büyük arti ozellikle on cizgideki egim kaynaklı dogallik.

Buraking

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 31 Temmuz 2024, 20:29:05 »
Saç köklerim için ilk ekimde kalın köklü denmişti alınırken. Merak ettiğim bir kşey var bilgilendirirseniz sevinirim. Aynı klınikteki saç ekimini asistanla doktorun ekmesi arasında başarı oranı farklı mıdır? Sonucta aynı kök ve aynı işlemler yapılıyor. İlk ekimim ne yazık ki başarısızl oldu. İkşnci ekimi hocanın yapacak olmadı başarı oranını arttırır mı?

pear24

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 31 Temmuz 2024, 20:49:56 »
Bunun malesef bir matematigi yok. Her zaman risk var. Hayırlısını dilemek lazım

Saç köklerim için ilk ekimde kalın köklü denmişti alınırken. Merak ettiğim bir kşey var bilgilendirirseniz sevinirim. Aynı klınikteki saç ekimini asistanla doktorun ekmesi arasında başarı oranı farklı mıdır? Sonucta aynı kök ve aynı işlemler yapılıyor. İlk ekimim ne yazık ki başarısızl oldu. İkşnci ekimi hocanın yapacak olmadı başarı oranını arttırır mı?

Buraking

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 31 Temmuz 2024, 22:28:29 »
Umarım dostum

Facebook Twitter Instagram