Gönderen Konu: Asmed Dilek Çakır-4528 greft_yaş 37  (Okunma sayısı 3410 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asmed Dilek Çakır-4528 greft
« Yanıtla #15 : 05 Aralık 2023, 14:28:08 »
sıklık muazzam ön çizgi dizaynı güzel dilek çakır hocanın ekimlerini çok başarılı buluyorum üst düzey bi kalite var asmed kalitesi 3 4  ay sonra sonuçlar gelmeye başlayınca forumda A kalite ekimcilerin içinde olucak

Ramazan Alp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #16 : 05 Aralık 2023, 15:36:05 »
Biz teşekkür ederiz paylaşım yapıp insanlara deneyiminizi aktarmanız çok değerli

Çok teşekkürler hocam😊

Ramazan Alp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 05 Aralık 2023, 15:39:11 »
sıklık muazzam ön çizgi dizaynı güzel dilek çakır hocanın ekimlerini çok başarılı buluyorum üst düzey bi kalite var asmed kalitesi 3 4  ay sonra sonuçlar gelmeye başlayınca forumda A kalite ekimcilerin içinde olucak

Yorumunuz için teşekkürler.
Bende ekimlerini çok beğeniyorum. Ekibi gerçekten muazzam şekilde işlerini yapıyorlar. Çok profesyonel ekipleri var

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 05 Aralık 2023, 15:54:54 »
Ekimin hayırlı olsun kardeşim. Birde yaşını başlığa eklersen daha iyi olacaktır, misal ben merak ettim onu.

Gayet güzel bir ekim olmuş, planlama, çizgi vs. Diyecek pek birşey yok yakın zaman da taraklı günlere tekrar dönmüş olacaksındır :)

Öncesi ya da sonrasında takviye olayları nasıl ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 05 Aralık 2023, 17:16:55 »
 yas kactı donor bayağı kullanılmış
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ramazan Alp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 05 Aralık 2023, 20:15:51 »
Ekimin hayırlı olsun kardeşim. Birde yaşını başlığa eklersen daha iyi olacaktır, misal ben merak ettim onu.

Gayet güzel bir ekim olmuş, planlama, çizgi vs. Diyecek pek birşey yok yakın zaman da taraklı günlere tekrar dönmüş olacaksındır :)

Öncesi ya da sonrasında takviye olayları nasıl ?

Değerli yorumunuz için teşekkürler ☺️
37 yaşındayım. Günlük proscar 1/4 kullanıyorum.
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2023, 20:36:49 Gönderen: Ramazan Alp »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 05 Aralık 2023, 20:19:00 »
 güzel 30 altı olsan donor gereksiz kullanılmış derdim.keşke daha once ektirseydin yakışıklıymışsın saç en onemli yaslarında seni daha iyi gostercekti şimdi dıs gorunusun çok iyi  olcak 1.5 sene sabır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ramazan Alp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 05 Aralık 2023, 20:22:43 »
güzel 30 altı olsan donor gereksiz kullanılmış derdim.keşke daha once ektirseydin yakışıklıymışsın saç en onemli yaslarında seni daha iyi gostercekti şimdi dıs gorunusun çok iyi  olcak 1.5 sene sabır

Güzel yorumlarınız için teşekkürler😊
Aslında saçımın daha çok dökülmesini beklediğim için ekim sürecini erteledim. Dediğin gibi şimdi sabırla beklicem sanırım en zor kısmı😬

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asmed Dilek Çakır-4528 greft_yaş 37
« Yanıtla #23 : 05 Aralık 2023, 20:29:08 »
bence sonuç iyi olacak hocam hayırlı olsun. yalnız bir şey sorucam forumda paylaşım yapılması konusunda dilek hoca'nın yönlendirmesi oluyor mu? merak ettim

Ramazan Alp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 05 Aralık 2023, 20:35:00 »
bence sonuç iyi olacak hocam hayırlı olsun. yalnız bir şey sorucam forumda paylaşım yapılması konusunda dilek hoca'nın yönlendirmesi oluyor mu? merak ettim

Yorumunuz için teşekkürler ☺️
Hayır tabikide kesinlikle paylaşım yaparken yönlendirme sözkonusu değil. Ben saç ekim merkezlerini çok gezdim ve bu formda da çok faydalı bilgiler sonucunda asmede karar verdim. Ben bu bilgilerden faydalanırken bu işlemi yaptıracak kişilerinde görmesi bilgi edinmesi amaçlı kendi isteğimle yaptım.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 05 Aralık 2023, 20:38:06 »
 rica ederim .insan  1 kere gelio dunyaya dokulmeyi ilaçla stabilleyip ektirsen daha iyi olurdu.zararın donduğun yeri kar.bana gore en onemli sey once sağlık sonra dıs gorunus bu devirde.saç dokuldumu dıs orunus ozguven biter.kıvancın burağın dok senin ekimden onceki kadar saçlarını topikte kullandıttırma o zaman kim takardı onları

Ramazan Alp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 05 Aralık 2023, 20:42:32 »
rica ederim .insan  1 kere gelio dunyaya dokulmeyi ilaçla stabilleyip ektirsen daha iyi olurdu.zararın donduğun yeri kar.bana gore en onemli sey once sağlık sonra dıs gorunus bu devirde.saç dokuldumu dıs orunus ozguven biter.kıvancın burağın dok senin ekimden onceki kadar saçlarını topikte kullandıttırma o zaman kim takardı onları

Kesinlikle haklısınız bencede saç özgüven veriyor. Dilek hoca proscar kullanmamı söyledi 1 yıl bende ekimden 1,5 ay önce başlamıştım.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 05 Aralık 2023, 21:12:33 »
 hocam şimdi ve surec sonu resmin inanılmaz farklı olucak.surec ertesindesin bir ekimci derdiki yuzde 50si bizden yuzde 50si sizden.uyku beslenme falan ekim sonrası surec çok onemli derdi.bence 72 saat carpma kanatma sonra gene carpmamaya kanatmamaya dikkat et yeter ama duzenli beslenme uyku falan dikkat et

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 05 Aralık 2023, 23:37:23 »
Yorumunuz için teşekkürler ☺️
Hayır tabikide kesinlikle paylaşım yaparken yönlendirme sözkonusu değil. Ben saç ekim merkezlerini çok gezdim ve bu formda da çok faydalı bilgiler sonucunda asmede karar verdim. Ben bu bilgilerden faydalanırken bu işlemi yaptıracak kişilerinde görmesi bilgi edinmesi amaçlı kendi isteğimle yaptım.

bilgilendirdiğin için sağol dostum. zaten genç gösteriyorsun süreç bitince 37 değil 27 gibi görüneceksin bence :D

bir şey daha sormak istiyorum, dilek hoca ekimin hangi kısımlarını kendisi yapıyor, hangilerini ekip destekliyor (greft toplama, kanal açma ve yerleştirme olarak ayırırsak) ve dilek hoca ekimin tamamında operasyon odasında mı oluyor? günde tek hastaya mı bakıyor yoksa birkaç hasta mı oluyor onu merak ediyorum paylaşma şansın varsa hocam

Ramazan Alp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 06 Aralık 2023, 01:31:12 »
hocam şimdi ve surec sonu resmin inanılmaz farklı olucak.surec ertesindesin bir ekimci derdiki yuzde 50si bizden yuzde 50si sizden.uyku beslenme falan ekim sonrası surec çok onemli derdi.bence 72 saat carpma kanatma sonra gene carpmamaya kanatmamaya dikkat et yeter ama duzenli beslenme uyku falan dikkat et

Elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyorum. Uyku sadece sıkıntı o da donör alanında ağrılar var biraz ve boyun yastığı ile hiç uyunmuyor.

Facebook Twitter Instagram