Gönderen Konu: Gökhan Turanlıoğlu 4200 Greft Yaş 24  (Okunma sayısı 4332 defa)

Ryuga

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Gökhan Turanlıoğlu 4200 Greft Yaş 24
« Yanıtla #60 : 15 Mayıs 2024, 02:32:27 »
Dostum saçların çok güzel olmuş. Bu arada finasterid'i tavsiye alarak mı başladın kendin mi başladın?
kendim başladım Ama Düzenli olarak kullanmadım sonra Bıraktım dökülmeyen bölgedeki saçlar inceldi Dökülmeye basladi bugün gittim 2 kutu finasterid proscar 5/1 aldım Kendime Program yaptım onu kullanacağim saçlarım inceliyor

Ryuga

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 11 Ağustos 2024, 15:06:44 »
3 aydır proscar 1/5 kullanıyorum Saçlarımda Aşırı Dökülme var Bu normal mi Finasteridin Etkisi Olabilir mi  Son Olarak Ekilen Yerler Dökülmüyor ama Ekilmeyen Yer dökülüyor
  • Ekim Tarihi: 15.10.2023
  • Ekim Merkezi ismi Gökhan turanlıoğlu
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia , Timalab takviye tablet , timelab Serum

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 12 Ağustos 2024, 04:19:55 »
Hocam niye finasteride başladın ki gerek yok şuan. Ayrıca saçlarında çok dökülme varsa finasterid sende ters tepmiş bırakmalısın yavaş yavaş bir şekilde.

Ryuga

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 18 Ağustos 2024, 02:23:39 »
Hocam niye finasteride başladın ki gerek yok şuan. Ayrıca saçlarında çok dökülme varsa finasterid sende ters tepmiş bırakmalısın yavaş yavaş bir şekilde.
finasterid ters tepki yapabilir mi böyle bir şey olabilir mi Yoksa Finasterid 3 ayda etkisini göstermediği için mi bana öyle Geliyor
  • Ekim Tarihi: 15.10.2023
  • Ekim Merkezi ismi Gökhan turanlıoğlu
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia , Timalab takviye tablet , timelab Serum

brakarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #64 : 24 Ağustos 2024, 22:38:49 »
finasterid ters tepki yapabilir mi böyle bir şey olabilir mi Yoksa Finasterid 3 ayda etkisini göstermediği için mi bana öyle Geliyor
Hocam merhaba saçların güncel fotosu varmıdır merak ettim. Ayrıca finasteride ters tepki falan yapamaz imkansız öyle birşey. İlk başta güçsüz olan saçları dökebilir sadece. Uzun kullanımda fayda alamayacağın bir ilaç değil finasteride. Formül basit zaten dht saç döküyor finde dhtyi baskılıyor bunun ne gibi bir ters tepkisi olabilir ?
  • Yaşınız 20

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 25 Ağustos 2024, 01:40:28 »
Çok basit hocam. Biraz araştırırsan bulursun yabancı forumlarda. Vücutta dht hormonunu baskıladığın için ters tepki olarak vücut testesteronu arttırıyor bu seferde, bu da genelde ön bölgede dökülme yapabiliyor. Bu oransal olarak düşük olabilir ama nadir birşey de değildir. Ayrıca ilk 1-1.5 ayda saçlar daha fazla dökülebilir. Ama 3-4 ay sonunda da dökülme şiddetliyse testesteron değerlerine baktırmakta fayda var.

brakarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #66 : 25 Ağustos 2024, 22:17:00 »
Çok basit hocam. Biraz araştırırsan bulursun yabancı forumlarda. Vücutta dht hormonunu baskıladığın için ters tepki olarak vücut testesteronu arttırıyor bu seferde, bu da genelde ön bölgede dökülme yapabiliyor. Bu oransal olarak düşük olabilir ama nadir birşey de değildir. Ayrıca ilk 1-1.5 ayda saçlar daha fazla dökülebilir. Ama 3-4 ay sonunda da dökülme şiddetliyse testesteron değerlerine baktırmakta fayda var.

Hocam finveya dut kullanıpta saç dökülmesi devam ediyor veya hızlanıyorsa bunu direkt testo arttı ters teptiye çekemezsin ama. Saç dökülmesi sadece testo ve dht ile alakalı değildir saç dökülmesine sebep olabilecek bir sürü şey vardır. Saçı döken şey dht dir. Sen dhtyi %90 baskıladıktan sonra testo yükselsede sen saçı yine korursun. Ben bu şekilde biliyorum yanlış biliyorsam aydınlatın lütfen
  • Yaşınız 20

Facebook Twitter Instagram