Gönderen Konu: Donör Eksikliği Hk  (Okunma sayısı 333 defa)

Cvn2135

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör Eksikliği Hk
« : 01 Aralık 2023, 19:06:07 »
Merhaba, uzun bir süredir bu forumu takip ediyorum, bende maalesef aynı konuda  muzdaribim. Bende durum şöyle ilerledi, 2 sene öncesine kadar sadece vertex bölgesinde açıklık vardı çok umursamıyordum. Son 6 ay içerisinde tepe bölgem acayip hızlı bir şekilde açılmaya başladı, bu süreçte herhangi bir ilaç, şampuan vs. Kullanmadım. Bugün Ankarada şahin çelik hocanın yanına uğradım, bana donöt yetersizliğinden dolayı hiç bu işe girme dedi. Sizin yorumlarınızı önemsiyorum lütfen yorumda bulunabilir misiniz?

Cvn2135

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör Eksikliği Hk
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2023, 19:06:36 »
+

Cvn2135

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2023, 19:07:59 »
Merhaba, uzun bir süredir bu forumu takip ediyorum, bende maalesef aynı konuda  muzdaribim. Bende durum şöyle ilerledi, 2 sene öncesine kadar sadece vertex bölgesinde açıklık vardı çok umursamıyordum. Son 6 ay içerisinde tepe bölgem acayip hızlı bir şekilde açılmaya başladı, bu süreçte herhangi bir ilaç, şampuan vs. Kullanmadım. Bugün Ankarada şahin çelik hocanın yanına uğradım, bana donöt yetersizliğinden dolayı hiç bu işe girme dedi. Sizin yorumlarınızı önemsiyorum lütfen yorumda bulunabilir misiniz?

M.P

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2023, 19:18:47 »
Vala hocam dogrusu benim icin de dönür zayıf ve riskli denildi üstelik saç tellerim cok ince ama yine de girdim bu işe
Daha yeni ektirdim sac sakal destekli sonucunu merakla bekliyorum
Daha tecrübeli arkadaşlar var bu site de onlar dogrusunu size aktaracaktir muhakak.

Cvn2135

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2023, 19:29:05 »
Eyvallah hocam inşallah başarılı sonuç alırsın. Valla çok moralim bozuldu ya ümitliydim baya ektirme konusunda

aslan0313

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2023, 20:34:30 »
Çok gür bi ense yok ama ekim yapılmıcak kadar da değil bence forumda ne dönorler var bence sakal destekli yapılabilir başka yerleri de araştır derim ben de araştırma aşamasındayım şuan

Cvn2135

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2023, 20:47:33 »
Bende öyle düşünüyordum, gittiğimde bana yapma bence dedi. Araştıracam tabi başka yerler ile de görüşecem. Bakalım aklıma yatar birini bulurum umarım

M.P

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2023, 21:03:06 »
Eyvallah hocam inşallah başarılı sonuç alırsın. Valla çok moralim bozuldu ya ümitliydim baya ektirme konusunda
Eyvala hocam sağolasın
Bu sitede fazlasiyla sonuca ulaşmış sac ekimleri bulabilirsiniz açık alani iyi ekebilen yerler de mevcut aklina yatani iletisime gecer bilgi alırsın
Dediğim gibi benimde dönür baya yetersizdi sac sakal desteği ile ekim yapıldı.

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #8 : 01 Aralık 2023, 22:02:52 »
Bende ilk başta Asuman hocanın yanına gittim , bana ekim için uygun olmadığımı söyledi, sonra Büşra hocayla görüştüm , açık alanım çok fazla olduğundan %60 kısmını kapatabiliriz dedi ve ektirdim , hatta yeterse sakal donor destekli ikinci ekimede gidebilirim

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #9 : 01 Aralık 2023, 22:03:41 »
Bence başka merkezler ilede görüşün, ahmet tosun , medeks, büşra hoca bu tarz açıklarla çok çalışmaları var bi incele derim hocam bence umudunuzu kaybetmeyin

Cvn2135

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Aralık 2023, 22:10:10 »
İnşallah başarılı sonuç alırısın. Bende öyle düşünüyorım başka merkezler ile de görüşecem. Bende zaten tamamıyla kapanmasını beklemiyorum. Ama bende söyle bişey var ben saçları her zaman kısa kestiriyorum zaten kıvırcık. Acaba böyle biir durumda %50-60 kapamada sıkıntı olur mu acaba?

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #11 : 01 Aralık 2023, 22:12:23 »
Genelde ekilen saçlar kısa tutulduğunda hoş görüntü olmuyor ama kişiden kişiyede farklılık gösterebilir belki saç çıktıktan sonra arkada toplarsın hocam belli mi olur  :)

Cvn2135

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Aralık 2023, 22:36:24 »
Bende öyle düşünüyorum kısa olunca çirkin olur diye. Ondan dolayı 3 numaraya falan vurup simülasyonuda düşmüyor değilim açıkçası.

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #13 : 01 Aralık 2023, 23:28:50 »
Umarım hakkınızda en hayırlısı olur hocam

stark55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 01 Aralık 2023, 23:34:12 »
Bence sakal destekli ekim düşünülebilir saç simülasyonu ile de kombin düşünebilirsiniz.
  • Yaşınız 29
Tedavim
Minoxidil Sprey(Günde 2 5'er fıs)
Ketoral Şampuan(haftada 1)
Capicade Şampuan
Velavit
Omega 3

Facebook Twitter Instagram