Gönderen Konu: Kadın saç ekimi süreci Yüze orantısız ön çizgi  (Okunma sayısı 824 defa)

Ekmmagduru

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yüze orantısız ön çizgi
« Yanıtla #16 : 30 Kasım 2023, 01:11:15 »
ön çizgi şekli biraz erkeksi duruyor kadın çizgi tasarımı değil tam olarak biraz daha feminem olabilirdi
öncesi resimlerinizi de eklerseniz iyi olur

çizgi bir tık geride olsa daha iyi olurdu ama bu şekilde de çok fazla olumsuz değil
saç yönlerini biraz dik ekmiş bu iyi olmamış tabi uzun kullanacağınız için çok kötü durmaz

Teşekkür ederim yorumunuza 🙏
öncesi fotoğrafı yok ama cizgim fotoğrafta ekilen kısmın üst sinirinda gözüktüğü gibiydi tam olarak, bebek saçı bile sayilamayacak değil tüyler haricinde sac yoktu, alnım bu genislikteydi o tüyler hariç.

On çizgiyi geri alıp düzenleme gerekirse, ki gerekecegini düşünüyorum ben de dediginiz gibi, kanlı görüntü gittiğinden bu yana bu konuya takmış durumdayım, iletişime geçtiğimden bahsettigim doktorlar arasından öneride bulunabileceğiniz var mıdır acaba ?

Ekmmagduru

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 30 Kasım 2023, 01:13:06 »
söküm olabilir yeni ön çizgi olabilir zaman gosterir

İzler kalması gibi bazı bedelleri olacak olmasına rağmen düzeltilebilir olma ihtimali önümdeki 8 ayı geçirmeme yardımcı olacak 🙏

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 30 Kasım 2023, 12:00:22 »
 iyi yer alırsa iz kalmaz .iğneyi sokup cekiolar cımbız gibi bişile.iz kalmıo.benim şakaklar yanlış ekilmişti.açık olucak erkeğin kapalı ekmişlerdi drun teki açmıştı.açtım dedi  şakakları kadınların kapalı olur dedi iz falan gormedim.bakmadım bile daha senelerdir demekki iz yok.bir arkadasta aldırmıştı cok aşırının aşırısı takıntılıydı uzaydan olsa kibrit copunun ucunu gorurum diyordu oda aldırmıştı şikyet etmedi.iz kalmaması için alımda dikkat edillmesi gereken yada surulen krem şu bu vardır.kıl ölü hucre canlı .2 cm aşağıda .ordan ince bişile cekiolar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ekmmagduru

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 30 Kasım 2023, 12:05:38 »
iyi yer alırsa iz kalmaz .iğneyi sokup cekiolar cımbız gibi bişile.iz kalmıo.benim şakaklar yanlış ekilmişti.açık olucak erkeğin kapalı ekmişlerdi drun teki açmıştı.açtım dedi  şakakları kadınların kapalı olur dedi iz falan gormedim.bakmadım bile daha senelerdir demekki iz yok.bir arkadasta aldırmıştı cok aşırının aşırısı takıntılıydı uzaydan olsa kibrit copunun ucunu gorurum diyordu oda aldırmıştı şikyet etmedi.iz kalmaması için alımda dikkat edillmesi gereken yada surulen krem şu bu vardır.kıl ölü hucre canlı .2 cm aşağıda .ordan ince bişile cekiolar.

Çok teşekkürler deneyiminizi paylaştığınız için 🙏 Surecin sağlıkla sona ermesini ve revizeyi sabırsızlıkla bekleyeceğim bu süreçte, elden başka bir şey gelmiyor şu anda.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 30 Kasım 2023, 12:09:12 »
 rica ederim.belki yuzle uyumlu saç çizgisi buydu drlar bunca senedir ekio bunu hesaplamışlardır.bu işi en iyi plastik cerrahlar bişi yuzle uyumlu saç çizgisini.ekim oncesi onlara mail at yuzle uyumlu saç çizgim nasıl olur de.birde şimdi çizileni çiz ben bole dusunuom olurmu de bakalım ne dicekler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ekmmagduru

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 30 Kasım 2023, 12:13:30 »
rica ederim.belki yuzle uyumlu saç çizgisi buydu drlar bunca senedir ekio bunu hesaplamışlardır.bu işi en iyi plastik cerrahlar bişi yuzle uyumlu saç çizgisini.ekim oncesi onlara mail at yuzle uyumlu saç çizgim nasıl olur de.birde şimdi çizileni çiz ben bole dusunuom olurmu de bakalım ne dicekler.

Şimdilik Sahin Celik Bey bu konuda dönüş yaptı, erkek çizgisi olmadığını endiselenmememi söyledi, yüze ve altın orana uygun gozuktugunu ama alın kas yapısına bakarak bir tık daha yukarıda olmasına ancak 8 Ay sonunda karar verilebileceğini ve o zaman islem yapilabilecegini, beklememi belki de memnun olabileceğimi söyledi.
Haklı olarak şimdiden revize ile ilgili net yorumlar yapılamıyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 30 Kasım 2023, 12:24:14 »
 onde çizgi her zaman genc gosterir ekimciler yas geciyor geride kalsın der.sanırım kadınlardada çizgi geriliyor.yuzune iyi bakarsın yaşlanmazsın anladığım kadarınla yasındanda genc duruo yuzun.o açıdan onde yapılmış olabilir.aslında bu çizgi avantajda olabilir.dr yaslanmıcak bir yapı sezdiyse sende ondan yapmış olabilir ben onde on çizgi seviom.aslında avantajda olabilir.çıksın o zaman gorcez

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 30 Kasım 2023, 12:33:43 »
kötü diil ama biraz yön sorunu var gibi dik gibi sanki
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 30 Kasım 2023, 12:52:11 »
 o dikler şimdi onemli deil dokulup alttan gelen onemli diyordu bir ekimci

Narkozcu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 30 Kasım 2023, 12:52:19 »
Merhaba kardeşim, çizgin maskülen duruyor, biraz daha feminen olabilirdi. Sonuç seni memnun edemeyebilir. Çok doğal görünmez ve milimlik yukarıdan alınsaydı çok daha iyi olurdu. Yine de canını sıkma işlemine biz girmedik dokuyu, köklerini bilmiyoruz. Bu süreçte psikoloji çok önemli evet araştır ama süreci kendine zindan etme. Sürecin bitince baktın memnun değilsin bir başka arkadaşın da dediği gibi iğneli epilasyon deneyebilirsin en saç içi n en sağlıklı epilasyon yöntemi bu. diğer epilasyon yöntemi deri altında dalga şeklinde yayıldığı için saçlarına zarar verebilir. köklerin yerinden tekrar sökülmesi de o kısımlarda iz bırakabilir. Sürecin bittikten sonra memnun değilsen epilasyon araştırmasına girersin. sana vitamin takviye ne öneriliyorsa düzenli kullan bol su yeşilçay iç kadınlarda demir eksikliği çok olur gerekirse değerlerine baktır demir takviyesi al. Bir de merkez ismini greft sayını paylaşırsan şeffaflık açısından iyi olur. Tavsiyelerim uzman tavsiyesi değildir. Ben de ekim yaptığım için çok araştırdım, çok okudum ekim yaptığım uzman Büşra Can bayağı bilgilendirme yapıyordu ondan da öğrendiğim kadarıyla yazdım size. Moralinizi bozmayın. Sonucunuz umarım sizi tatmin eder :)
  • Ekim Tarihi: 15.07.23
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Kliniği
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Mezo, Prp

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 30 Kasım 2023, 13:26:31 »
 bu arkadas konu açsa nasıl olmuş dese ne derdik hiç çizgiden memnun olmadığını solemese.ben çizgi onde ama onde çizgiyi ekimciler doğru bulmasada ben onde çizgiyi severim derdi.baskaları çizgiye laf edermiydi onde su bu az geride olsa daha iyidi diye

Ekmmagduru

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 30 Kasım 2023, 13:35:13 »
o dikler şimdi onemli deil dokulup alttan gelen onemli diyordu bir ekimci

Umarım sorunlu bir şekilde gelmez alttan edenler 🙏

Ekmmagduru

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 30 Kasım 2023, 13:39:49 »
Merhaba kardeşim, çizgin maskülen duruyor, biraz daha feminen olabilirdi. Sonuç seni memnun edemeyebilir. Çok doğal görünmez ve milimlik yukarıdan alınsaydı çok daha iyi olurdu. Yine de canını sıkma işlemine biz girmedik dokuyu, köklerini bilmiyoruz. Bu süreçte psikoloji çok önemli evet araştır ama süreci kendine zindan etme. Sürecin bitince baktın memnun değilsin bir başka arkadaşın da dediği gibi iğneli epilasyon deneyebilirsin en saç içi n en sağlıklı epilasyon yöntemi bu. diğer epilasyon yöntemi deri altında dalga şeklinde yayıldığı için saçlarına zarar verebilir. köklerin yerinden tekrar sökülmesi de o kısımlarda iz bırakabilir. Sürecin bittikten sonra memnun değilsen epilasyon araştırmasına girersin. sana vitamin takviye ne öneriliyorsa düzenli kullan bol su yeşilçay iç kadınlarda demir eksikliği çok olur gerekirse değerlerine baktır demir takviyesi al. Bir de merkez ismini greft sayını paylaşırsan şeffaflık açısından iyi olur. Tavsiyelerim uzman tavsiyesi değildir. Ben de ekim yaptığım için çok araştırdım, çok okudum ekim yaptığım uzman Büşra Can bayağı bilgilendirme yapıyordu ondan da öğrendiğim kadarıyla yazdım size. Moralinizi bozmayın. Sonucunuz umarım sizi tatmin eder :)

Deneyimlerinizi aktardiginiz için teşekkürler 🙏 Söylediklerinizin hepsini dikkate alacağım.

Aslında çizginin maskülen oluşu değil beni çok fazla rahatsız eden, çünkü zaten doğal cizgim de bu şekilde, ekte eklediğim kişinin gibi duruyordu tam olarak, (Daha geniştir tabii, ne kadar bezdiysem o genislikten o şekilde hoc fotoğrafım yok öncesi olarak), sadece onlerdekilerin doğal çıkmayacağı endişesini taşıyorum aktarılanlardan dolayı şimdiye kadar ve alın kasımın sinirinda yapılmış olması ve bana göre önde olmuş olması endişelendiriyor ve bir tık geri alım olabilir mi ve bunun en sağlıklı yolu nedir bunu anlamaya çalışıyorum şu an şu süreçte :(

Narkozcu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 30 Kasım 2023, 13:49:46 »
Erkekler saçlarını kısa kullandığı için doğal olmaması çok sıkıntı yaratır ama siz uzun kullanacağız için çıkanlar dik çıksa bile sizi rahatsız ermez ama çizgi kim ne derse desin biraz önde. Kaş kasları yaş aldıkça geriye doğru ilerler, kasın üzerine ekim yapılırsa kas gerilese bile o ekim saçı yerinde sayar ve doğal bir çizgi olmaz ekimciler bundan dolayı çizgiyi her zaman biraz geriden alır. Adamlar beş on yıl sonrasını hesap ederek ekim yapıyor biz onlar kadar teorik bilgiye sahip değiliz maalesef tabii bu söylediğim sadece kalkiteli ekimciler için geçerli kötü ekimciler çizgiye önem vermediği gibi değil beş on yıl sonrasını bir yıl sonrasını da düşünmez onların derdi tamamen para.
  • Ekim Tarihi: 15.07.23
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Kliniği
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Mezo, Prp

Facebook Twitter Instagram