Gönderen Konu: Doğru saç ekim yöneti hangisi olur  (Okunma sayısı 547 defa)

GialloRosso77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Doğru saç ekim yöneti hangisi olur
« : 27 Kasım 2023, 22:40:42 »
Merhaba,

Yaşım 31, dökülme önlerde başlamıştı üniversitede. donör bölgelerde çok gür hala, hiç dökülme olmamış gibi gür ve sık. tekte kapanma ihtimali yok, bunu biliyorum. berkay tulpar'la görüştüğümde, tdf (two days fue) ile 8bin greft ekilebilir ve tamamı kapanabilir dendi. diğer türlü %70 kapama olurmuş. bu 2 günlük ekimi sadece berkay tulpar mı yapıyor? başka yerlerde de yaptırabilir miyim? bugün bu siteyi görene kadar berkay tulparı ciddi ciddi düşünüyordum. şu anda çok kararsız kaldım, süreci yeniden başlattım aslında.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Doğru saç ekim yöneti hangisi olur
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2023, 00:34:23 »
 8000 çıkmaz zaten tek seans olmaz o.onden ortaya kadar bir ekim yapılır.istiosa 2.seasntada sıklaştırılır az gerilerede ekilir .sakalda alan bir yere ektir.merkezin yaklaşımı gercekci ve inandırıcı gelmedi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

GialloRosso77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2023, 15:30:54 »
2 güne yayılmış şekliyle 8bin greft olacak dendi. Bu konuya çok hakim değilim. Böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum. Az önce genesisle görüştüm, 2.seans 6 8 ay sonra, sakaldan alacağız dedi. Şaşırdım bu söyleme de açıkçası

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2023, 16:58:03 »
 sakaldan alcak .anladım ekcek arkaları boş bırakcak.sakal nasıl cene altını net gormedim gurmu bana gene biraz abartı var gibi geldi
 şimdi netten orneklerine baktı.ışıkta cekmiş.çoğu yer karanlıkta ceker gür gozuksun diye yanıltır milleti bu ole yapmamış.onlerde doğallıkta biraz sorun var gibi.bazı orneklerde çok doğal.kel kafayı kapamak için kalın ekmelisin.o zamanda doğallkta bir sorun olabiliyor.bir çok estetik yapıo.beyoğluna bir yer.bence tek saç ekimi yapması daha mantıklı.bu kafayı kapatmak zor.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2023, 17:04:58 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2023, 23:01:56 »
demekki neymiş hocam sana (two days fue) ile 8bin greft ekilebilir ve tamamı kapanabilir diyen merkezin yanından değil sokağından geçmeyeceksin

ve saç ekimi hakkında bilgin olmadığı içinde bu yalanları yemişsin

8 bin eksin bu kafayı kapasın

vay beee şimdi donöre bakalım ? bu donerden ... 8 bin alır alırsa da zaten donör maffolduğu için sokağa çıkamazsın

allah aşkına hocam bu kafaya iki ekim gerekir ve tamamen kapatamazsın

sadece bu alana tepe hariç kapanmaz çünkü  donör ünde yetmez zaten

bu alana 2 ekim senin gerçeğin hocam

diğer merkezden de uzak dur

medeks araştır bak onlar iyi kapatıyor geniş alanları ama dediğim planlamadan dışarı çıkma benden söylemesi
Global Moderator

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2023, 23:59:15 »
süreci yeniden başlatmanız hayırlı olmuş sıfırdan saç ekim mantığını iyice araştırın merkezleri inceleyin. aman sakın acele etmeyin.

GialloRosso77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Aralık 2023, 18:19:34 »
Cevaplar için çok teşekkür ederim. Bu foruma şans eseri denk geldim, yoksa yaptıracaktım. Araştırmalarım klinikleri aramak ve youtube videoları üzerineydi sadece. Şimdilik erteledim, yeni ve doğal bir şeyi deniyorum, onun etkilerini takip etmek istiyorum bir süre. O sırada da araştırıp iyice bilgi sahibi olurum hem.

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 08 Aralık 2023, 23:02:21 »
8000 greft ekmek marifet değil dostum endeksin 10k ekimini gördü bu forum:)
Önemli olan doğru planlama bu tarz açıklıklarda gerçekten Medeks açık ara önde ama doğru planlama 2 seans senin için

Facebook Twitter Instagram