Gönderen Konu: Ahmet Tosun(The hair clinic) 4700 greft(3200 sac+1500 sakal) Saç ekimi  (Okunma sayısı 2136 defa)

M.P

• Yeni üye
  • *
şok dökülmeden kurtulanlar olmuş tabiki bu iyi bir şey ,ekim önceside durumun minoxil kullanmaya uygun kendi saçın pek olmadığı için döngüden korkmaksızın ekilenlere destek olması açısından kullanırsan çok iyi olur.
Hocam saolun bilgi için
Bugün ikinci prp için clinige gittim ayni zamanda ahmet hocayla bi konuşma fırsatımiz oldu proscar kullanip kullanmamak arasinda kalmıştım  saolsun bazi endişelerimi giderdi proscara baslicam olurda yan etkileri olursa bırakırım artık.

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
böyle bir kafaya herkes ekim yapmaz. yanlış anlama kral kötü anlamda değil. açıklık büyük ve donör hem ince telli hem zayıf. ama senin duruma yakın hatta senden daha kötü olan bir kaç ekimini görmüştüm Ahmet Tosunun, mükemmel olmuş. inşallah senin sonuç da çok güzel olur. Ahmet hocanın ön hat çizgisine ve planlamasına zaten diyecek sözüm yok. elinden gelenin en iyisini yapmış ekip, sende biraz destek verirsen bir sene sonra uçurur seni bu saçlar.

donör çok iyi toparlamış. saçlar ince telli olmasına rağmen hiç alım yapıldığı belli olmuyor.

M.P

• Yeni üye
  • *
böyle bir kafaya herkes ekim yapmaz. yanlış anlama kral kötü anlamda değil. açıklık büyük ve donör hem ince telli hem zayıf. ama senin duruma yakın hatta senden daha kötü olan bir kaç ekimini görmüştüm Ahmet Tosunun, mükemmel olmuş. inşallah senin sonuç da çok güzel olur. Ahmet hocanın ön hat çizgisine ve planlamasına zaten diyecek sözüm yok. elinden gelenin en iyisini yapmış ekip, sende biraz destek verirsen bir sene sonra uçurur seni bu saçlar.

donör çok iyi toparlamış. saçlar ince telli olmasına rağmen hiç alım yapıldığı belli olmuyor.
Teşekkür ederim hocam yorumunuz için
Açıklık fazla dönür zayif evet ahmet hocayi seçmemde ki en büyük etkende buydu zaten.
Ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarına inanıyorum bu yüzden sonucu merakla bekliyorum inşallah çok güzel sonuc alacağıma inanıyorum.

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
gidişat iyi duruyor hafiften saçlar karartmış maşallah
sonucunu çok merak ediyorum
çok zor bir ekimsin
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

M.P

• Yeni üye
  • *
gidişat iyi duruyor hafiften saçlar karartmış maşallah
sonucunu çok merak ediyorum
çok zor bir ekimsin
Teşekkür ederim hocam iyi olcak inşallah
73. Gün felan oldu güncel durumu paylascam birazdan

M.P

• Yeni üye
  • *
Selam arkadaşlar 73. Gun güncel durumu paylaşıyorum fotoda görüldüğü gibi çok fazla sivilce oluyor gidişat nasil sizce degerli yorumlarını bekliyorum.

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam 73.gündesin ve kararmalar başlamış. çok güzel. planlama mükemmel olmuş bu arada. sivilcelere gelince maalesef olması normal. ilk aylarda olur diyorlar. sonra yavaş yavaş azalacakmış. bende de oluyor. bazıları biraz ağrılı, bazıları normal. Endişelenecek bir durum yok yani

M.P

• Yeni üye
  • *
Meraba arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar herkese Ekimin 4. Ayını tamamladım güncel durumu paylasiyorum.
Şuan kullandığım takviyeler ekimin ilk döneminden beri mossi vitamin kullaniyordum
3. Ay itibariyle mossi vitamin yanina solgar biotin de eklemeye başladım
Ve 3. Aydan sonra 4/1 proscara basladim kulak çınlaması dışında  herhangi bir yan etki olmadı
Süreç olumlu devam ediyor diye tahmin ediyorum yalnız biraz seyreklik var umarım biraz daha kapanir.
Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
maşallah saçlar baya baya kendisini göstermiş iyi durumdasın  |-nazarboncugu-|
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

M.P

• Yeni üye
  • *
maşallah saçlar baya baya kendisini göstermiş iyi durumdasın  |-nazarboncugu-|
Eyvalah hocam

Facebook Twitter Instagram