Gönderen Konu: THE HAIR CLINIC Ahmet TOSUN, 5200 greft, Yaş 36, Ekim tarihi: 21/11/2023  (Okunma sayısı 4943 defa)

Furkan_ak

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam maşallah saçlar çok güzel olmuş. Belli ki gelişme devam ediyor. 198.gün ile 8.ay resimleri arasında baya fark var. Güzel günlerde tara saçlarını
Saolasın hocam, önceki resimlerle karşılaştırınca ben de fark görüyorum. Ama bu farkta minoksidilin ne kadar etkisi var, bırakacak olursam nasıl bir sonuçla karşılaşırım bilmiyorum. Senin de güncel fotoğraflarını bekliyoruz.
  • Ekim Tarihi: 21.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun (The Hair Clinic)
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi The Mossi London

Furkan_ak

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saçlarını bu şekilde mi kullanıyorsun yoksa şekil veriyor musun? Süreç güzel ilerliyor bence kapatıcılık daha da artmış sen ne düşünüyorsun?
Evet saçlarımı olduğu haliyle kullanıyorum, taramıyorum. Mesela banyodan çıkınca saçlar hafif ıslakken önleri kaldırayım diyorum, ama seyrek görünüyor ve hem ıslak olmasından hem de seyreklikten dolayı da sanki havada duramıyor. Wax ile denesem belki daha hacimli ve iyi gözükür ama onu da henüz denemedim açıkçası. Ben de kapatıcılığın arttığını düşünüyorum ve hala az da olsa bir miktar daha gelişme olur diye beklentim var. Şu an tek şikayetim dediğim gibi saçlar kalkıkken öndeki seyrek görüntü.
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 36

Furkan_ak

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Çok iyi bir geri dönüş olmuş. 7.aydan sonra burdan dönmez dedim ama son fotoğraflar çok iyi ekim kurtulmuş. Darısı başıma olur inşallah
Sağolasın hocam. Sizin konuyu baştan sona okudum. Çok bilgim olmasa da tepe bölgesinin zor ve yavaş gelişim gösteren bir bölge olduğunu biliyorum. 12-18.aylar arasında umarım beklediğiniz ataklar olur. Minoksidile mesafelisiniz sanki ama onu kullanmak da katkı sağlayabilir. Bendeki gelişimi ben daha çok ona bağlıyorum açıkçası.
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 36

Bogeda

• Sr. Member
Sağolasın hocam. Sizin konuyu baştan sona okudum. Çok bilgim olmasa da tepe bölgesinin zor ve yavaş gelişim gösteren bir bölge olduğunu biliyorum. 12-18.aylar arasında umarım beklediğiniz ataklar olur. Minoksidile mesafelisiniz sanki ama onu kullanmak da katkı sağlayabilir. Bendeki gelişimi ben daha çok ona bağlıyorum açıkçası.

Bizde bekliyoruz hocam biraz daha biraz daha diye diye içimizden:) minox ile benim berbat tecrübelerim var. Onu asla kafama sürmem. Ekimin başında yine bir arkadaş minoxsuz tepe ekimi zor demişti. Yine de ben tövbeliyim minoxsa ilk aşamada kel kalmamı sağlayan o oldu. Kullanırken iyi bıraktığında tuttuklarından fazlasını götürüyor. Ama size fayda sağlamış görünüyor umarım bıraktığınızda da sizi üzmez

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bizde bekliyoruz hocam biraz daha biraz daha diye diye içimizden:) minox ile benim berbat tecrübelerim var. Onu asla kafama sürmem. Ekimin başında yine bir arkadaş minoxsuz tepe ekimi zor demişti. Yine de ben tövbeliyim minoxsa ilk aşamada kel kalmamı sağlayan o oldu. Kullanırken iyi bıraktığında tuttuklarından fazlasını götürüyor. Ama size fayda sağlamış görünüyor umarım bıraktığınızda da sizi üzmez

psikolojik hocam ,minox kullanmasaydında gidecekti .minox frenliyor ve bir nebze güçlendiriyor bırakıncada gerçekle yüzleşiyor insan.

Facebook Twitter Instagram