Gönderen Konu: aşırı dökülme  (Okunma sayısı 1863 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: aşırı dökülme
« Yanıtla #61 : 06 Aralık 2023, 19:32:28 »
 aldactone yani spiro soran arkadas eczaneden aldactone alıp evde spiro yapıp surebilirsin.minox finden sonra en etkili 3.dur bence.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 06 Aralık 2023, 22:18:59 »
aldactone yani spiro soran arkadas eczaneden aldactone alıp evde spiro yapıp surebilirsin.minox finden sonra en etkili 3.dur bence.
yok ben oral olarak sormuştum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #63 : 06 Aralık 2023, 22:33:14 »
 lokal bence daha mantıklı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 06 Aralık 2023, 22:51:54 »
lokal bence daha mantıklı
lokal etkilimi ki oral kadar olsa herkez kullanmazmıydı

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #65 : 06 Aralık 2023, 23:12:37 »
 kullanılıo

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 07 Aralık 2023, 00:39:53 »
hocam bu ılacları kullandıgınızda alt takımlarda sıkıntı oldu mu
Östrojen ile birlikte kullandığımdan fiziksel uyarı hariç çalışmıyor.

Tabii çalışmaması daha iyi benim için en azından abaza gibi gezmiyorum :) Tabii normal bir erkek için muhtemelen direkt olarak intihar sebebidir.

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 07 Aralık 2023, 00:42:52 »
hocam aldactone hakkında ne düşünüyosun hangisi daha mantıklı sence
Aldactone kullanacaksan her 2 ayda bir potasyum için kan testi olman gerek ve potasyum içeren şeyleri yememen gerek. Potasyum fazlalığı ise direkt olarak kalp hastalığı ve kalp krizi riski.

Ve diğer androjen bloklayıcılara göre daha zayıf etkiye sahip (Ülkede endolar bile yazmıyorlar trannylere zayıf etkisi olduğu için)

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 07 Aralık 2023, 13:02:48 »
Östrojen ile birlikte kullandığımdan fiziksel uyarı hariç çalışmıyor.

Tabii çalışmaması daha iyi benim için en azından abaza gibi gezmiyorum :) Tabii normal bir erkek için muhtemelen direkt olarak intihar sebebidir.

dostum zaten normaldede fızıksel uyarıyla daha cabuk sertlesmıyor muyuz yanı ostrojone ragmen uyarılıyorsak fınasterıdın pek bır etkısı olmaz degıl mı o zaman
Topikal Fin %0.1

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 08 Aralık 2023, 11:20:18 »
dostum zaten normaldede fızıksel uyarıyla daha cabuk sertlesmıyor muyuz yanı ostrojone ragmen uyarılıyorsak fınasterıdın pek bır etkısı olmaz degıl mı o zaman
Olmaması gerek. Zaten ben anlamıyorum nasıl normal sağlıklı bir insan bir finasteride yüzünden kısır ya da alt takım hiç çalışmayacak kadar ED olabiliyor. Östrojen + oral anti-androjenler ve GnRH bloklayıcılar bile tam olarak kısır bırakamıyor. İnsanlar finasteride yan etkilerini çok fazla abartıyor gibi geliyor bana.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #70 : 08 Aralık 2023, 13:58:15 »
 bizim millet beyin ameliyatı gerekse seyinden olcak.aklı hep orda .sakınan goze cop batar.çoğu kişi yan etki gordum deyip bırakıo.korkarak içenlerde yanetki kesin oluyor.yabancılardada boyle yuzde 70 80 yan etki gordum deyip bırakıomu
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2023, 14:07:18 Gönderen: emekli kel »

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 08 Aralık 2023, 15:28:08 »
evet devamlı ve ağır yan etkiler oldukça nadir fakat yan etki olayı gerçek özellikle kişi dht baskılamaya oldukça hassassa ortaya çıkıyor genellikle başlangıçta testosteron seviyesi düşük olan kişiler

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #72 : 08 Aralık 2023, 20:40:08 »
 bu yabancı formlarda nasıl finsteridciler.bizdeki gibi çoğunluk yan etki gordum deyip bırakıomu

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 08 Aralık 2023, 21:48:20 »
bu yabancı formlarda nasıl finsteridciler.bizdeki gibi çoğunluk yan etki gordum deyip bırakıomu
ciddi yan etki görenler var. bu yan etki görenlerin önemli bir kısmı topikal finasteride kullanıyor onda bile yan etki görenler var
fakat bildiğiniz gibi şöyle bir durum da var. ilaçtan yan etki görmeyince çoğu kişi konu açmaz fakat yan etki görenler direkt olarak yan etki gördüm diye konu açıyorlar bu da oranını fazla gibi gösteriyor

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #74 : 08 Aralık 2023, 22:05:51 »
 ben eskiden anket açardım yan etki gordunuzmu gormedinizmi diye.ordada anket açan yokmu

Facebook Twitter Instagram